Koniec Portera Łódzkiego w knajpapch?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Cocobango
    Senior
    • 04-2002
    • 818

    Koniec Portera Łódzkiego w knajpapch?

    Doszły do mnie pogłoski że Browary Łódzkie zaprzestały (bądz wkrótce to zrobią) pakowania Portera Łódzkiego w kegi w związku z niską opłacalnością tego piwa w takiej formie. Czyżby ten zacny napitek miał zginąć z knajp, przynajmniej z nalewaka (ale butelkowanego w żadnej knajpie jeszcze go nie widziałem)?
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23849

    #2
    a masz informacje gdzie jeszcze beczkowego można dorwać?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • MAW
      Member
      • 10-2002
      • 78

      #3
      To kolejny po żywieckim porter który zniknie z beczek. Tylko czekać aż znikną z butelek, z powodu "niskiej opłacalności" .
      Czy ktoś z szanownych forumowiczów wie gdzie w Warszawie lub okolicach można jeszczcze wypić lanego portera?
      Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        W zezłym roku w jednym z ogródków nadwiślańskich lali piwa Browarów Łódzkich, m.in. portera.

        Teraz, jak wiadomo, ostała się tylko 1/3 ogródków, jednak warto by wybrać się w długi łykent i sprawdzić.

        Comment

        • Cocobango
          Senior
          • 04-2002
          • 818

          #5
          W łodzi można było się go napić w ogródku Warki na rogu ul.Piotrkowskiej i al.Piłsudzkiego ale czy jest już ten ogródek i porter w nim to nie bardzo się orientuję.

          Wysłałem w tej sprawie emaila do B.Ł. ale jeszcze mi nieodpowiedzieli.

          Comment

          • iron
            Senior
            • 08-2002
            • 6717

            #6
            Portera Warszawskiego odkąd pamiętam nie było z kija, więc i tak mieliście lepszą sytuację. Swoją drogą jeśli przestaną lać Portera Łódzkiego do kegów czy będzie to zmierzch lanych porterów w III RP
            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
            Rock, Honor, Ojczyzna

            Comment

            • Piecia
              Senior
              • 02-2002
              • 3312

              #7
              iron napisał(a)
              Swoją drogą jeśli przestaną lać Portera Łódzkiego do kegów czy będzie to zmierzch lanych porterów w III RP
              może wcześniej nastąpi zmierzch III RP
              Koniec i bomba,
              Kto nie pije ten trąba !!!
              __________________________
              piję bo lubię!

              Comment

              • iron
                Senior
                • 08-2002
                • 6717

                #8
                Obawiam się, że prędzej przwstaną lać portera do kegów
                bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                Rock, Honor, Ojczyzna

                Comment

                • prima
                  Senior
                  • 06-2001
                  • 148

                  #9
                  Cocobango napisał(a)


                  Wysłałem w tej sprawie emaila do B.Ł. ale jeszcze mi nieodpowiedzieli. [/B]
                  Na odpowiedź z B.Ł. nie licz - nie mają zwyczaju odpisywać.
                  I chyba warto robić powoli zapasik portera łódzkiego butelkowanego.

                  Comment

                  • Cocobango
                    Senior
                    • 04-2002
                    • 818

                    #10
                    prima napisał(a)
                    Na odpowiedź z B.Ł. nie licz - nie mają zwyczaju odpisywać.
                    I chyba warto robić powoli zapasik portera łódzkiego butelkowanego.
                    I tu się mylisz raz mi odpowiedzieli(!) w sprawie etykiet itd.

                    Na wystawie psów jaka odbyła się w łodzi w miniony weekend porozmawiałem sobie z jakąś Panią z B.Ł. o Porterze i wyjaśniła mi że leją go jeszcze do kegów ale bardzo rzedko i na wyraźną prośbe z knajpy. Porter z kija jest rzadkością gdyż nie jest on często kupowany a czyszczenie aparatury jest kosztowne a więc aby był w jakimś lokalu dostępny z kija musi go tam sporo schodzić! Co do butelkowanego tego zacnego napitku to nie jest on zagrożony.


                    ...inna osoba powiedziała mi że wogóle nie leją go do kegów.
                    ...i komu tu wierzyć?

                    Comment

                    Przetwarzanie...