Podróby / Zagadka, a może plagiat ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • e-prezes
    Generał Wszelkich Fermentacji
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2002.05
    • 19243

    #76
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika centris
    ...
    Projektantem nie jestem, poprostu lubie jak etykieta jest zachęcająca. Choć w niektórych przypadkach może dobrze że są jakie są
    Jak nie jesteś projektantem to skąd możesz wiedzieć jak łatwo (bądź nie) zrobić dobrą etykietę. Wiele etykiet amerykańskich browarów ma etykiety mocno amatorskie. Nie tylko w USA takich można szukać. Założysz własną firmę to sam ocenisz ile to twoich pieniędzy pójdzie na byle pierdołę pracy grafika.
    Wiele koncernowych marek ma zajebiste etykiety ale gównianą zawartość.Etykieta ma informować nie ogłupiać!

    Comment

    • centris
      Szeregowy Piwny Łykacz
      • 2010.09
      • 18

      #77
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      Jak nie jesteś projektantem to skąd możesz wiedzieć jak łatwo (bądź nie) zrobić dobrą etykietę. Wiele etykiet amerykańskich browarów ma etykiety mocno amatorskie. Nie tylko w USA takich można szukać.
      Nie jestem przeciwnikiem amatorskich etykiet, wprost przeciwnie. Ale jeśli cos takiego wypuszcza rozwijający się browar z tradycjami który ma ambicje dotrzeć do szerszego klijenta, to już lekka przesada.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      Założysz własną firmę to sam ocenisz ile to twoich pieniędzy pójdzie na byle pierdołę pracy grafika.
      Tak sie składa że nie od dziś prowadze własną działalność i z wiem że w 100% warto poświęcić na ten cel i czas i pieniądze.

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
      Wiele koncernowych marek ma zajebiste etykiety ale gównianą zawartość.Etykieta ma informować nie ogłupiać!
      Chodzi mi o poprawną prezentacje tego co jest w środku, a jeśli jest dobre to czemu ma nie być tego widać na zewnątrz?

      Comment

      • abernacka
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛
        • 2003.12
        • 10861

        #78
        Fortuna na kazaskiej licencji http://beer-tashkent.narod.ru/i/f4-1_big.jpg
        Piwna turystyka według abernackiego

        Comment

        Przetwarzanie...