Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

KAPER KRÓLEWSKI

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • poszukujący
    Junior
    • 07-2003
    • 2

    KAPER KRÓLEWSKI

    Witam!Proszę o wskazanie sklepu w Warszawie w którym mógłbym kupić Kaper Królewski.Dzięki za pomoc!!!
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    #2
    będziesz miał dość duzy problem gdyż "KAPER KRÓLEWSKI" już od wielu lat nie jest produkowany, był warzony pzez zamknięty browar w Gdańsku, obecnie możesz jedynie kupić Hevelius Kaper warzony w EB, w butelkach nie widziałem ale beczkowy ostatnio był w Alter Pub
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

    Comment

    • poszukujący
      Junior
      • 07-2003
      • 2

      #3
      Dzięki.To wiele wyjaśnia dlaczego mam takie problemy z jego namierzeniem.Pozdrawiam!

      Comment

      • żąleną
        Sojowe Oddziały Bojowe
        • 01-2002
        • 13239

        #4
        A ja widziałem w Warszawie Kapra w butelkach (tego z EB oczywiście), tylko nie bardzo pamiętam gdzie. Możliwe, że w Bomi w Klifie na Okopowej. Jeśli znajdę, to dam znać.

        Comment

        • MAW
          Member
          • 10-2002
          • 78

          #5
          Kapra w butelce widziałem jakiś czas temu w sklepie na Białobrzeskiej, blisko Bitwy Warszawskiej, po prawej stronie jak się idzie w kierunku Parku Szczęśliwickiego.
          Kapra w puszce widziałem wczoraj w Auchan w Wola Park (było też Brackie po 2zł z małym haczkiem).
          Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery and Today is a gift. That's why we call it - The Present ...

          Comment

          • sopista
            Senior
            • 01-2003
            • 1747

            #6
            Leclerc na Chomiczówce. Ceny nie pamiętam.

            Comment

            • sopista
              Senior
              • 01-2003
              • 1747

              #7
              Przepraszam, to był tzw. "dwuklik myszy"

              Comment

              • ART
                mAD'MINd
                • 02-2001
                • 23816

                #8
                nie ma za co. usuwam dwukliki, czasem też trzykliki
                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                Comment

                • Makaron
                  Senior
                  • 08-2003
                  • 2107

                  #9
                  Niestety Kaper królewski z browaru gdańskiego można już jedynie gorąco wspominać. Bo produkcja EB nie dorasta mu nawet do pięt.

                  A ta stara etykieta... drewniany statek na rozbujałym morzu ..hmmm stare dobre czasy
                  "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                  Comment

                  • kloss
                    Senior
                    • 03-2003
                    • 2526

                    #10
                    Nie podzielam zachwytów.Mogłem wypić jedno i to z bólem ale i tak żal mi zubożenia rynku.

                    Comment

                    • Makaron
                      Senior
                      • 08-2003
                      • 2107

                      #11
                      Piwo było specyficzne i znałem wielu sympatyków tego piwa (bym powiedział ,że nawet rodzaj fan klubu). Jak i gorących przeciwników tego wyjątkowego smaku. No teraz to to piwko można wspominać... Bo EB Kaper niestety niewiele ma wspólnego...
                      "If you see a beer, do it a favor, and drink it. Beer was not meant to age." Michael Jackson

                      Comment

                      • lzkamil
                        kierowca bombowca
                        • 01-2003
                        • 3611

                        #12
                        Bylem wielkim fanem tego nieodzalowanego s.p. piwka, o czym juz wspominalem na Forum. Nie sztuka jest wyciagnac 8 czy 9 woltow z 20% brzeczki, sztuka jest zachowac caly bogaty smak.
                        Lepszy jabol pod okapem
                        niż GŻ, CP i KP !


                        Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                        Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                        Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎