Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Głupie pomysły Marketingu Grupy Żywiec

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Waldek1
    Gość
    • 08-2003
    • 1

    #46
    Grzegorz_J_bie napisał(a)
    Napewno nie Żywca
    carlsberga

    Comment

    • adam1975
      Senior
      • 10-2003
      • 160

      #47
      Szefowie GŻ czy KP bankowo piją swoje wyroby bo mają je za darmo jako deputat miesięczny kiedyś pracowałem w coca-coli i też miałem darmowe deputat miesięczny 30 litrów dowolnego produktu
      piwo to nasze paliwo !!!

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #48
        adam1975 napisał(a)
        Szefowie GŻ czy KP bankowo piją swoje wyroby bo mają je za darmo jako deputat miesięczny kiedyś pracowałem w coca-coli i też miałem darmowe deputat miesięczny 30 litrów dowolnego produktu
        Ja pracuję w branży motoryzacyjnej i niestety nie mam żadnego deputatu na zakup samochodu .

        Comment

        • adam1975
          Senior
          • 10-2003
          • 160

          #49
          A jeśli chodzi o układanie piwka w lodówce to ja mam inny sposób na to poniekąd mam styczność ze sklepem żona prowadzi z teściem i mają też lodówki firmowe i układają tam wszystko a jak akwizytor się stawia np z KP to żona mówi cytuje "prosze ją zabrać jutro przywiezie GŻ" i kończy się zawsze na tym że proszą aby na środku stały ich produkty a inne na dolnych i górnych w myśl zasady klijent nasz Pan aby pomieścić wszystkie lodówki,regały i stojaki wszystkich firm potrzeba by było chyba 1000m a jest tylko 200
          piwo to nasze paliwo !!!

          Comment

          • adam1975
            Senior
            • 10-2003
            • 160

            #50
            Ja pracuję w branży motoryzacyjnej i niestety nie mam żadnego deputatu na zakup samochodu
            A moja kuzynka z Łodzi jest dyrektorem naczelnym General Motors Poland i ciągle jeżdzi nowymi Oplami i to na firmowym paliwie
            piwo to nasze paliwo !!!

            Comment

            • robox
              = kapslarz =
              • 11-2002
              • 8188

              #51
              adam1975 napisał(a)
              A moja kuzynka z Łodzi jest dyrektorem naczelnym General Motors Poland i ciągle jeżdzi nowymi Oplami i to na firmowym paliwie
              Ja jeszcze dyrektorem nie jestem , ale może w najbliższej przyszłości .

              Comment

              • adam1975
                Senior
                • 10-2003
                • 160

                #52
                Ja jeszcze dyrektorem nie jestem , ale może w najbliższej przyszłości
                Powodzenia i szybkiego awansu twoje
                piwo to nasze paliwo !!!

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎