Nowa polska strona o piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hoobcio
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2003.10
    • 35

    Nowa polska strona o piwku

    Zapraszam na niedawno powstala nowa polska strone o piwku zawierajaca forum , sondy , recenzje i wiele innych ciekawych dzialow.

    The Master Of Beer World ;)
  • robox
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2002.11
    • 8188

    #2
    Pozostaje życzyć szybkiego rozkręcenia stronki, tylko dlaczego hoobcio założyłeś dwa takie same tematy? Przecież my wszystko widzimy a i tak ART to połączy .

    Comment

    • Cordel
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.09
      • 1087

      #3
      O nie nie, jam wierny Browar.pl i nawet się nie waże obejrzeć tej strony
      "Mam powody
      Powstrzymywać się od wody.
      Od wody mnie w brzuchu kole:
      Pijam tylko alkohole."
      Jan Lemański

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 2001.08
        • 3562

        #4
        A ja obejrzałem i stwierdzam że ta stronka powinna się nazywać ?Wielbiciele piwa masowego?. Tak wiem o gustach się nie dyskutuje ale bardzo się przeraziłem gdy przeczytałem że najbardziej ceni się Tyskie i Żywca. Dalej już nie miałem siły czytać ale pewnie jest tam też wychwalany Leszek.
        Pewnie niektórzy uznają to za ogromne chamstwo z mojej trony ale jednak ja nie życzę popularności tej stronie i rozrostu gdyż nie chce żeby w/w piwa miały wielu wielbicieli.

        Comment

        • robox
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2002.11
          • 8188

          #5
          Cordel napisał(a)
          jam wierny Browar.pl
          Teraz musisz być wierny Browarowi.biz .

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2001.02
            • 23860

            #6
            życzę powodzenia w przedsięwzięciu i więcej otwartości na piwa z mniejszych browarów!

            robox napisał(a)
            Pozostaje życzyć szybkiego rozkręcenia stronki, tylko dlaczego hoobcio założyłeś dwa takie same tematy? Przecież my wszystko widzimy a i tak ART to połączy .
            eee tam, co najwyżej usunie
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • slavoy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.10
              • 5055

              #7
              Przejrzałem tą skromną stronkę i życzę padu serwera
              Cytat z Honorowego Kodeksu Związku Smakoszy Piwa:
              2. Niedopuszczalnym jest aby członek/kandydat spożywał piwa , produkowane przez nikomu nieznane browary , za które płaci się śmieszne pieniądze. Takie napoje nie powinny przybierać nazwy Piwo. Ich producenci mają tylko na celu wyprodukowanie napoju który zawiera maksymalnie dużo alkoholu i jak najmniej kosztuje (są to napoje produkowane na kiepskiej jakości wodzie , a przy ich warzeniu nie zachowuje się wszystkich tradycyjnych procedur). Takie piwa obrażają Związek
              Co do tekstu podkreślonego - na tej samej stronie znaleźć można sondę, w której pytanie brzmi: "Ktorego z polskich piw mocnych dzialanie odczuwasz najszybciej ???' - i tu wymienione zostają wszystkie (łącznie z Żywieckim Porterem ) wielkobrowarowe piwa wysokoprocentowe. Komentarz zbyteczny.
              Co do tekstu pogrubionego, to... ogarnia mnie czysty i głęboki rechot. Ach te tradycyjne metody w pięćsetletnim browarze wareckim zbudowanym przez Gierka....
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • Ahumba
                PremiumUżytkownik
                🥛🥛🥛
                • 2001.05
                • 9011

                #8
                Cytat, który zamieścił slavoy dyskredytuje powyższą stronę.
                Możnaby się co prawda zalogować i próbować wybić im z głowy te durnoty ale podejrzewam, że tylko straciłbym kupę nerwów a i tak nie przekonałbym ludzi z klapkami reklamowymi na oczach
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

                Comment

                • dziku
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.12
                  • 1992

                  #9
                  Ale dno ta strona. Jak przeczytałem, że "Tyskie" jest cenione za "ponadprzeciętny smak" to dałem sobie spokój
                  Przychylam sie do zdania Ahumby. Nie da się "nawrócić na prawdziwe piwo" ludzi z klapkami reklamowymi na oczach. Albo chcących jedynie szybko się nałoić.
                  Dziku


                  Comment

                  • albeertos
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2001.10
                    • 2313

                    #10
                    Zajrzałęm tylko na bazę piw polskich... i wyszedłem.Cała baz to: dwa Tyskie, Warka i Żywiec mówią wszystko za siebie.
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • Pogoniarz
                      † 1971-2015 Piwosz w Raju
                      • 2003.02
                      • 7971

                      #11
                      O rany przecież tam znają tylko cztery browary Tragedia


                      Prawie jak Piwo
                      SZCZECIN

                      Comment

                      • crizz
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.02
                        • 1255

                        #12
                        Polecam forum tej strony - dawno się tak nie uśmiałem .

                        A panom Hoobcio i Grabeq sugeruję jak najszybsze odniesienie się do p. 7 ich własnego regulaminu...

                        Comment

                        • becik
                          Generał Wszelkich Fermentacji
                          🍼🍼
                          • 2002.07
                          • 14999

                          #13
                          cytat:

                          3. Związek nie ingeruje w gust członka/kandydata. Nie narzuca z góry które piwo jest dobre a które złe.


                          nie narzuca, w myśl punktu 2 zacytowanego przez Slavoya,że nie można pić piw z małych browarów to punkt 3 jest jego zaprzeczeniem, byłem tamr raz, obejrzałem i stwierdziłem, że nie interesujeę mnie strona, na której od razu próbuje sie ukierunkować gusty do duzych koncernów
                          Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                          Comment

                          • burar
                            Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                            • 2003.09
                            • 238

                            #14
                            Żałosna ta strona... A jaki język !
                            Grodziski Browar Domowy

                            Comment

                            • hoobcio
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2003.10
                              • 35

                              #15
                              ano 4 browary bo strona ma leciutko ponad miesiac i poprostu ze wzgledow technicznych wiecej nie zdazylismy zamiescic (to bedzie sie zmienialo). Po drugie co do zarzutow o masowke , nie ma nic chyba dziwnego w tym ze na poczatku opisuje piwa najbardziej znane , gdy wyczerpiemy te , bedziemy wyszukiwac i recenzowac "rodzynki" (jezeli byla okazja ku zrecenzowaniu takich to oczywiscie to robilismy - m.in. niemiecki Schnoor Brau). Ktos zarzucil ze smakuje nam Tyskie - w gusty sie nie ingeruje. Co do kodeksu to jest on stworzony w sposob celowo-ironiczny (punkt o tradycji nie mowi nic ponadto ze nie nalezy pic szajsow sprzedawanych za 1,10 z butelka). Jesli chodzi o sonde to wybralismy naszym zdaniem najpopularniejsze piw o wyzszej zawartosci alkoholu nie chcac zamieszczac piw o podejrzanej jakosc (np. Volt strong).
                              I podkreslam - strona sie dopiero rozwija, jeszcze wczoraj miala najprostrza grafike jaka mogla miec. Staramy sie wszystko rozbudowywac (ale jak do tej pory mielismy na to lekko ponad miesiac)

                              niemniej jednak dziekujemy za wszelkie komentarze pocytywne i negatywne i czekamy na nastepne.

                              HubertJ
                              The Master Of Beer World ;)

                              Comment

                              Przetwarzanie...