Nowa polska strona o piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • burar
    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
    • 2003.09
    • 238

    #16
    hoobcio napisał(a)
    jeszcze wczoraj miala najprostrza grafike dziekujemy za wszelkie komentarze pocytywne i negatywne i czekamy na nastepne.

    HubertJ
    FCJP prosi o używanie słownika języka polskiego, jeśli ma się braki w edukacji. I przydałoby się przyciskać Alt - nie warto aż tak oszczędzać klawiatury...
    Grodziski Browar Domowy

    Comment

    • kangurpl
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2002.03
      • 2660

      #17
      baklazanek napisał(a)
      ... Dalej już nie miałem siły czytać ale pewnie jest tam też wychwalany Leszek.
      ...
      Masz rację jest tam i wielbiciel Leszka
      Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
      "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

      "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

      Comment

      • jerzy
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2001.10
        • 4707

        #18
        Po przeczytaniu tego tematu nie mam najmniejszej ochoty zaglądać na strony konsumentów reklam.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 2003.02
          • 7971

          #19
          kangurpl napisał(a)
          Masz rację jest tam i wielbiciel Leszka
          Ciepłego z puszki z sokiem przez słomkę?


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • zythum
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2001.08
            • 8305

            #20
            Ja poczekam (zgodnie ze słowami hoobcia, że strona się rozwinie) tak ze dwa miesiące i wtedy ją obejrzę.
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • crizz
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2003.02
              • 1255

              #21
              hoobcio napisał:
              ano 4 browary bo strona ma leciutko ponad miesiac i poprostu ze wzgledow technicznych wiecej nie zdazylismy zamiescic (to bedzie sie zmienialo)
              Wystarczy dodać tekst "Strona w trakcie tworzenia" i mamy jasność.

              hoobcio dalej napisał, że:
              Co do kodeksu to jest on stworzony w sposob celowo-ironiczny (punkt o tradycji nie mowi nic ponadto ze nie nalezy pic szajsow sprzedawanych za 1,10 z butelka). Jesli chodzi o sonde to wybralismy naszym zdaniem najpopularniejsze piw o wyzszej zawartosci alkoholu nie chcac zamieszczac piw o podejrzanej jakosc (np. Volt strong).
              Typowy przejaw myślenia skażonego bombardującymi przekazami reklamowymi. Dlaczego piwo za 1.10 zł to szajs - bo cena za niska? Dlaczego jakość Volta jest podejrzana? Dowody, argumenty... ?

              Comment

              • hoobcio
                Kapral Kuflowy Chlupacz
                • 2003.10
                • 35

                #22
                Kazda strona jest w trakcie tworzenia. Nie ma chyba strony ktora ktos zrobi i zostawi tak na kilka lat bo to byloby nudne. Co do zarzutow o slownik - nie czepiaj sie prosze szczegolow , lubie pisac mozliwie szybko i czasami bledy sie wkradaja , dzialas w mysl zasady "jak sie chce komus dosadzic to zawsze sie powod znajdzie". Lecha nie lubie , nie smakuje mi. To ze mamy dopiero 4 piwa polskie jest wina krotkiego dzialania strony i wina tego , ze mielismy spore zapasy z wakacji piw zagranicznych ktore chcielismy zrecenzowac (jeszcze kilka pozycji zostalo). W ostatnim czasie skupialismy sie glownie na stronie pod wzgledem technicznym. teraz zajmiemy sie baza piw. a co do tanich piw- nie dzialam w mysl zasady ze jesli cos jest tanie to niedobre. Ale pilem mnostwo takich piw (szczytem chamstwa jest wydanie piwa TESCO) i naprawde nieliczne mialy cos w sobie. Strona ZSP nigdy nie bedzie utozsamiana z takimi trunkami. Mozna jezdzic mercedesem (np. Tyskie , Zywiec) mozna rozwalajacym sie matizem (np. Volt, Sarmackie , Tab), ale i mozna jezdzic malo znanymw Polsce ale luksusowym MG (na stronie np. Schnoor Brau czy Erdinger).


                hoobcio www.piwo.abc.pl
                The Master Of Beer World ;)

                Comment

                • yendras
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.12
                  • 2052

                  #23
                  crizz napisał(a)
                  Dlaczego piwo za 1.10 zł to szajs - bo cena za niska? Dlaczego jakość Volta jest podejrzana? Dowody, argumenty... ?
                  Crizz - no co Ty ? Jakie argumenty ? Tam się tak argumentuje:
                  [z wątku "jakie piwo zagraniczne najbardziej cenicie]
                  "NO chlopaki jak dla mnie HEINEKEN. To jest kozactwo pic heinekena. A co cenię w nim - moze to ze jest latwo dostepny w naszym kraju."

                  Po prostu piwo za 1,10 to nie jest kozactwo i już

                  Comment

                  • ye2bnik
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2003.07
                    • 171

                    #24
                    hoobcio napisał(a)
                    Mozna jezdzic mercedesem (np. Tyskie , Zywiec) mozna rozwalajacym sie matizem (np. Volt, Sarmackie , Tab), ale i mozna jezdzic malo znanymw Polsce ale luksusowym MG (na stronie np. Schnoor Brau czy Erdinger).


                    hoobcio www.piwo.abc.pl [/B]
                    Tyskie i Żywiec mercedesami wśród piw?? To Noteckie, tudzież Gabrynus muszą być co najmniej Rolls-Royce'ami...
                    Krok po kroku, krok po kroczku,
                    Najpiękniejsze w całym roczku
                    Idą Święta...

                    Comment

                    • dziku
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.12
                      • 1992

                      #25
                      ye2bnik napisał(a)
                      Tyskie i Żywiec mercedesami wśród piw??
                      Raczej BMW wśród piw... Takie z przeźroczystymi drzwiami, aby dresik był widoczny
                      Dziku


                      Comment

                      • decio
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2002.10
                        • 165

                        #26
                        hoobcio napisał(a)
                        Co do zarzutow o slownik - nie czepiaj sie prosze szczegolow , lubie pisac mozliwie szybko i czasami bledy sie wkradaja , dzialas w mysl zasady "jak sie chce komus dosadzic to zawsze sie powod znajdzie".

                        Jeżeli chodzi o zarzuty to sprowadzają się one głównie do, że nie używasz wogóle polskich liter. tutaj na forum przyjęta jest taka zasada, że w publicznych wypowiedziach każdy ma obowiązek pisać po polsku (czyli z polskimi znakami). Jeżeli kontaktujesz się z kimś na PW to wtedy możesz pisać jak Ci się żywinie podoba.

                        ja tam nic złego narazie na stronkę nie powiem, zobaczymy jak to się rozwinie. Powodzenia i
                        www.decio.friko.pl

                        Comment

                        • Pepek
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.04
                          • 1500

                          #27
                          Obejrzałem tę stronkę. Też poczekam z oceną merytoryczną czas jakiś. Niech twórcy pracują nad nią dalej. Na razie jedyne co mi się wydaje w niej okropne to styl graficzno-kolorystyczny. Straszny kicz. Na uwagę jednak zasługuje fakt, że browar.biz jest na pierwszym miejscu w linkach. Acz może tę kolejność linków wygenerowała wyszukiwarka?
                          Pepek

                          Piwo pijesz - dłużej żyjesz !!!


                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • hoobcio
                            Kapral Kuflowy Chlupacz
                            • 2003.10
                            • 35

                            #28
                            Ok , jeśli jest taka zasada mogę się do niej dostosować. do yendrassa - nie masz prawa oceniać strony po wypowiedziach na forum, ja też tu mogę napisać na browar.bix, że Tab w litrowym plastiku króluje i to ma oznaczać, że browar.biz promuje Taba ???!!! A ponadto myślę , że autor tej wypowiedzi na naszym forum posłużył się widoczną (moim zdaniem) ironią. Nie zauważyłeś tego ?
                            The Master Of Beer World ;)

                            Comment

                            • pjenknik
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.08
                              • 3388

                              #29
                              Czepiliście się chłopaków. Są miłośnicy dobrej kuchni, tworzą stowarzyszenia typu "Slow Food" i są miłośnicy McDonalda, w nim organizują przyjęcia dla dzieci, do niego chodzą w niedzielę na obiad.
                              Są miłośnicy dobrego piwa, smacznego, niekoniecznie popularnego i zakładają takie stowarzyszenia jak "CAMRA" i skupiają się w Browar.biz i są tacy co lubią masówkę i dla nich będzie Związek Smakoszy Piwa.
                              Trzy kwestie:
                              - wszelkie związki w Polsce muszą być zarejestrowane, koledzy oczywiście dopełnili formalności?
                              - Erdinger to też okropna masówka bez smaku, tyle, że niemiecka.
                              - Ortografia na stronie internetowej świadczy o dbałości o czytelnika, szybkość nie może być ważniejsza od szacunku. Ale to tak jak z piwami z koncernów szybkość produkcji jest ważniejsza od smaku.

                              Pozdrawiam i życzę powodzenia
                              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                              Comment

                              • hoobcio
                                Kapral Kuflowy Chlupacz
                                • 2003.10
                                • 35

                                #30
                                Porównanie nas do Mc'Donaldsa jest conajmniej niesmaczne. kwestie zamieszczenia recenzji piw "masowych" chyba już wyjaśniłem ... Erdinger Dunkel to moim zdaniem najlepsze piwo niemieckie (obok Schnoor Brau - pił ktoś z szanowych forumowiczów ?). Każdy ma prawo do własnej opinii. Co masz na myśli mówiąc o ortografii na stronie ? Proszę o konkrety.
                                The Master Of Beer World ;)

                                Comment

                                Przetwarzanie...