Nowa polska strona o piwku

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hoobcio
    Kapral Kuflowy Chlupacz
    • 2003.10
    • 35

    Ahumba napisał(a)
    No dobra moze tak spróbować hoobciowi trochę pomóc.
    Z góry zastrzegam, że nie byłem na tej stronie. Opieram się wyłącznie na wypowiedziach TU przeczytanych.
    Czyli oceniasz to czego nie widziałeś, z aczym nie przepadam, ale ok czytam dalej .


    Ahumba napisał(a)
    - w swoim "manifeście programowym" ironizować. Spójrz na to ze strony kogoś, kto chciałby na dłużej zagościć. Czyta jakieś teksty o piwach za 1,10, żeby ich nie pić i inne "niedorzeczności".
    Nie chce zamknac się na drętwym opisywaniu piwa. Nic nie ma tam napisane o piwie za 1,10 zł. ZSP jeszcze w praktyce nie istnieje, a wierz mi jeżeli za czas jakiś zaczniemy przyjmować członków to kodeks zmieni się na jak najbardziej prawdziwy i charakteryzujący charakter związku.

    Ahumba napisał(a)
    -dopuścić do tego, aby ocena piw odbywała się na zasadzie cytowania reklam, gdy ktoś ocenia piwo na zasadzie dobre bo dobre Art usuwa taką ocenę;
    Na stronie umieszczone są dwie recenzje Żywca- moja i Grabqa, które mają za zadanie uzupełniać się nawzajem, a cytat z reklam ma funkcjonalne zastosowanie- przekazania informacji, że Żywiec to najczęściej spotykane piwo polskie za granicą. (to nie jest wychwalanie tylko czyste przekaznie informacji)

    Ahumba napisał(a)
    -zawężać sond, bo minimalna ilość jest głosów na inne.
    Nie "minimalna" - maksymalna. Ale fakt faktem , ten manewr się nie spodobał co przyjąłem do wiadomości i dodałem do sondy odnośnik INNE. ))



    Ahumba napisał(a)
    -Opluwane przez Ciebie piwo Tesco (też go nie lubię) niejednokrotnie było u nas w różnych tematach poruszane.
    Domyślam się , że tak jest, ale przeczytanie wszystkich zasobów w znajdującym się na forum browar.biz zajęłoby kilka dni, więc jako nowy na tym forum czasami mogę mieć podknięcia z nieznajomością historii wypowiedzi na forum.


    Ahumba napisał(a)
    -Przemyśl co napisałem być może pomoże ci coś z tych uwag w rozwoju Twojej strony-
    Jak już mówiłem - każda kulturalna krytyka jest mile widziana. Przemyślę na pewno.


    I jeszcze dwa słowa do Izkamila - podane przybliżenie tematu zamieściłem na Twoją prośbę w Piwo-gdzie, knajpy/puby zagraniczne.


    Pozdrawiam
    Hoobcio
    The Master Of Beer World ;)

    Comment

    • lzkamil
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.01
      • 3611

      hoobcio napisał(a)
      I jeszcze dwa słowa do Izkamila -
      dobrze ze nie 3 slowa do Ojca Dyrektora (moze ktos wie o co chodzi)

      hoobcio napisał(a)
      [/B]
      podane przybliżenie tematu zamieściłem na Twoją prośbę w Piwo-gdzie, knajpy/puby zagraniczne.[/B][/QUOTE]



      Dzieki - juz sie tam dopisalismy
      Lepszy jabol pod okapem
      niż GŻ, CP i KP !


      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

      Comment

      • BROWARIEC
        Porucznik Browarny Tester
        • 2002.10
        • 429

        lzkamil napisał(a)
        ...Primo po drugie (...) Po trzecie
        Primo po pierwsze,
        Secundo po drugie,
        Tercio po trzecie
        FCJP-Ł
        Żadna płaca nie hańbi...
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • hoobcio
          Kapral Kuflowy Chlupacz
          • 2003.10
          • 35

          O jest ktos z Gorzowa .
          The Master Of Beer World ;)

          Comment

          • dziku
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2002.12
            • 1992

            BROWARIEC napisał(a)
            Primo po pierwsze,
            Secundo po drugie,
            Tercio po trzecie
            FCJP-Ł
            Eeee tam
            Dobrze Lzkamil napisał tylko widać nie wszyscy tak dawno temu oglądali kabareciki Olgi Lipińskiej
            Wszak to był tylko wolny cytat wypowiedzi Pana Tureckiego
            Dziku


            Comment

            • Ahumba
              PremiumUżytkownik
              🥛🥛🥛
              • 2001.05
              • 9011

              dziku napisał(a)
              Eeee tam
              Dobrze Lzkamil napisał tylko widać nie wszyscy tak dawno temu oglądali kabareciki Olgi Lipińskiej
              Wszak to był tylko wolny cytat wypowiedzi Pana Tureckiego
              ...który brzmiał:
              po pierwsze primo
              po drugie primo ...itd
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              znasz kaszubskie jeziora?- www.stanicacharzykowy.pl

              Comment

              • lzkamil
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.01
                • 3611

                Ano dawno to bylo wiec kolejnosc mi sie troche pozajaczkowala jak mawia Marusia.

                BROWARIEC napisał(a)
                Tercio po trzecie
                FCJP-Ł
                Kontra FCJŁ - tertio
                Lepszy jabol pod okapem
                niż GŻ, CP i KP !


                Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

                Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

                Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

                Comment

                • ANDRO
                  Kapitan Lagerowej Marynarki
                  • 2001.10
                  • 640

                  Sstraaaasznie dłużo czasu mi zajęło czytanie tego tematu ale dobrnąłem do końca. Byłem też na stronie Hoobcia.
                  I muszę powiedzieć ci Hoobcio "sorry Winetou" ale dłuuuuuuuuuuuuga droga przed tobą zanim będziesz mógł faktycznie skupiać na swojej stronie wielbicieli piwka.
                  Nie jestem na NIE , jak mówią jurorzy Idola , i nie twierdzę ,że strona jest całkowicie do dupy ( bo ja nie zrobiłem żadnej strony) ale przy takiej konkurencji jak Browar.biz będzie ci bardzo ciężko przyciągnąć prawdziwych piwoszy.
                  Zauważyłeś ogólnopolski bojkot KP , OC itp przez miłośników prawdziwego piwa? Jak zamierzasz się do tego odnieść?
                  Pozdro...
                  Andro z wyspy jednej takiej.
                  http://www.bahama.uznam.net.pl/

                  Comment

                  • Standarte
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2003.08
                    • 467

                    hoobcio napisał(a)
                    A jeśli chodzi o piwa niemieckie to proponuje skosztowac niemieckich piw produkowanych w zakonach na południu Niemiec. Warte skosztowania
                    Możesz podać więcej szczegółów (nazwy) odnośnie tych piw? Jesteś pewien, że chodzi o piwa warzone przez zakony a nie o tzw. klasztorne, jakich w Niemczech pełno?

                    Do krytyki się nie odnoszę, bo napisano już chyba wszystko - ale z tym Velkopopovickim do dałeś do pieca !

                    Życzę wytrwałości w rozbudowie i udoskonalaniu strony

                    Comment

                    • hoobcio
                      Kapral Kuflowy Chlupacz
                      • 2003.10
                      • 35

                      ANDRO napisał(a)
                      ale przy takiej konkurencji jak Browar.biz będzie ci bardzo ciężko przyciągnąć prawdziwych piwoszy.
                      Zauważyłeś ogólnopolski bojkot KP , OC itp przez miłośników prawdziwego piwa? Jak zamierzasz się do tego odnieść?
                      Pozdro...
                      Nie uwazam browar.biz za konkurencje. To jest wielki serwis, a www.piwo.abc.pl to stronka domowa.
                      Nie zamierzam sie odnosic, bo nie uwazam sie za fana tych "olbrzymow". Jedyna co mozna wywnioskowac ze strony to to , ze lubie Tyskie , a w gusty sie nie zaglada (to juz tutaj bylo powiedziane)


                      A co do tych piw niemieckich , to musze sie przyznac do niewiedzy. Pilem 2 rodzaje takich piw u kumpla Niemca (ktory w jakis je sposob zdobyl). Butelki nie mialy etykiet. A czy to bylo piwo rzeczywiscie zakonne ? Tego w tym momencie pewien nie jestem (czyt. moglem zle przetlumaczyc to sobie z jez. niemieckiego)
                      The Master Of Beer World ;)

                      Comment

                      • BROWARIEC
                        Porucznik Browarny Tester
                        • 2002.10
                        • 429

                        lzkamil napisał(a)
                        Kontra FCJŁ - tertio
                        Ano prawda! No przeca mówię tertio Nie można się pomylić?
                        Brawo za czujność A mówią, że to martwy język
                        Żadna płaca nie hańbi...
                        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • hoobcio
                          Kapral Kuflowy Chlupacz
                          • 2003.10
                          • 35

                          Dwa slowka tylko dla tych ktorzy na forum ZSP domagali sie konwersacji z drugim webmasterem Grabqiem. Mial problemyu z kompem ale jest juz ok i poczynil wyjasnienia dla niektorych (tych ktorzy pragneli je uzyskac).

                          pozdrawiam
                          hoobcio www.piwo.abc.pl
                          The Master Of Beer World ;)

                          Comment

                          • slado
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2003.07
                            • 1072

                            Hoobcio. Odpuść sobie. To nie miejsce by wyjaśniać problemy techniczne dotyczące ZSP. Masz swe forum, tam dyskutuj.
                            Jak będziesz tak nachalnie się narzucał to możesz być brzydko potraktowany. Z mojej strony dalsze dywagacje w tym wątku przybierają formę bicia piany.
                            Zdrowie wszystkich kochających !

                            Comment

                            • hoobcio
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2003.10
                              • 35

                              Nie widze w tej informacji nic niestosownego i nic na sile. bylo kilka osob z tego forum ktore "domagaly" sie odpowiedzi od Grabqa , a ze ten nie odpowiadal (dlaczego to juz wyjasnione) nie wierzyli juz w to ze moge uzyskac wyjasnienia. Ten post wiec byl tylko dla nich drogi slado.
                              The Master Of Beer World ;)

                              Comment

                              • djot
                                Kapitan Lagerowej Marynarki
                                • 2001.05
                                • 621

                                FCJP

                                Poczytałem sobie wątek. Hoobcio nie dziw się, że trafiały się ostre wypowiedzi, mi też się kilkakrotnie na klawiaturę cisnęło parę słów. Zrezygnowałem, bo raczej niewiele nowego bym wniósł.
                                Ale nie zdzierżyłem - Ty mnie lekceważysz uparcie nie używając polskich znaków. Jestem może zgred, ale szanuję polską tradycję do której również należy używanie polskiego języka.

                                Comment

                                Przetwarzanie...