Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak to jest z "Królewskim" porterem?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • nikita_banita
    Senior
    • 06-2003
    • 1363

    #31
    U mnie jak na złość tylko porter warszawski, a po rakszawskim ni śladu nawet ...

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #32
      BROWARIEC napisał(a)
      Ja trafiłem na Portera z Rakszawy u siebie w Tesco. Musi byc z tej samej warki co Twój - mój ma nadrukowane: 24.03.2004 21:44 ZZ
      No to siup!
      Ja natomiast z datą 16.03.2004 Właśnie atakuję
      Last edited by Pogoniarz; 04-11-2003, 20:13.


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • BROWARIEC
        • 10-2002
        • 429

        #33
        Pogoniarz napisał(a)
        Ja natomiast z datą 16.03.2004 Właśnie atakuję
        A ja właśnie przyatakowałem obydwa rodzaje. Po dwie sztuki (ups) i "nie widzę różnicy, więc po co przepłacać" A teraz poprawiam Porterem EB. A wcześniej był Czarny Boss . Idę spać
        Żadna płaca nie hańbi...
        ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Comment

        • arzy
          Senior
          • 06-2002
          • 2814

          #34
          ART napisał(a)
          warszawski czy rakszawski?
          Pojawił się porter w Muszkieterach
          Kontra wskazuje, że jest on z......... Rakszawy.
          "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          Bractwo Piwne
          Skład Piwa
          Piszę poprawnie po polsku!

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #35
            rzecznik prasowy Brau Union Polska...

            cyt.

            w odpowiedzi na (...) pragnę Pana uspokoić, że Królewskie Porter produkowane jest obecnie wyłącznie w Warszawie

            cóz można teraz powiedzieć? czy to, że w Rakszawie w ogóle nie było produkcji czy, ze obecnie produkcja wróciła tylko i wyłącznie do Warszawy?
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #36
              Druga opcja jest jak najbardziej prawidłowa!

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #37
                otrzyamłem kolejną informację z Brau Union - porter w Rakszawie był warzony tylko raz i produkcja tam juz nie wróci, więc jeśli ktokolwiek chce spróbować rakszawskiego portera to niech się śpieszy, bo tylko teraz jeszcze jest okazja do konsumpcji jedynego portera warzonego w Rakszawie
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • żąleną
                  Sojowe Oddziały Bojowe
                  • 01-2002
                  • 13239

                  #38
                  Chyba nie ma do czego się spieszyć, w końcu zależało nam na tym, aby ten porter warzony był w Warszawie.

                  Inna sprawa, gdyby mowa była o porterze rakszawskim robionym na odrębnej recepturze.

                  Comment

                  • perłyfan
                    Senior
                    • 02-2003
                    • 1244

                    #39
                    Wszystko co pisaliście w tym temacie zgadzałoby się z moimi informacjami. W ursynowskim Tesco od 2 tygodni brak Królewskiego Portera, ostatnio rozmawiałem z kierownikiem działu -alkohole- tego sklepu, dowiedziałem się, że porter pojawi się za jakis tydzień a przerwa w dostawach spowodowana jest właśnie przeniesieniem warzenia z Rakszawy do Warszawy ( co by to nie miało oznaczać ). Po powrocie do domu obczaiłem butelki po porterku kupowanym w tym Tesco - wszystkie miały datę koloru czarnego, dziubaną kropeczkami. Czyli porter z Warszawy już wkrótce w Tesco na Ursynowie
                    JUŻ DAWNO NIE JESTEM FANEM PERŁY

                    Comment

                    Przetwarzanie...
                    X
                    😀
                    🥰
                    🤢
                    😎
                    😡
                    👍
                    👎