Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polska inwestycja w Albanii?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • becik
    Senior
    • 07-2002
    • 14999

    Polska inwestycja w Albanii?

    Może nie jest to dobre miejsce na tego typu temat ale dziś słuchając w TV relacji z wizyty naszego Prezydenta w Albanii usłyszałem, że w jednym z browarów otwarto linię produkcyjną z udziałem polskiego kapitału w wysokości 1 500 000$, zdjęcia pokazywały rozlew piwa do PET-ów marki Stella.
    Ciekawy jestem jakiż to inwestor mógł być...
    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #2
    Myślę, że to bardzo obiecujący początek intensywnej współpracy gospodarczej. Pod wodzą JNM Prezydenta i Premiera prostą drogą zmierzamy do zrównania się poziomem gospodarczym właśnie z Albanią.

    Comment

    • celt_birofil
      † 2017 Piwosz w Raju
      • 09-2001
      • 4469

      #3
      Odp: Wizyta A. Kwaśniewskiego w Albanii

      becik napisał(a)
      zdjęcia pokazywały rozlew piwa do PET-ów marki Stella.
      Ciekawy jestem jakiż to inwestor mógł być...
      Na plakacie Brackiego Browaru Zamkowego jest slogan "Piwo stela". w tym jednak przypadku to regionalizm a nie nazwa własna
      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

      Comment

      • kopernik
        Senior
        • 11-2002
        • 204

        #4
        Przy okazji czytania o inwestycjach p. Gudzowatego w Iraku doczytałem się o licznych inwestycjach w/w w najbiedniejszych krajach europy we wszelakie przedsięwzięcia mogące przynieść krociowe zyski z przemysłem piwowarskim włącznie. Moze to jest ten tajemniczy inwestor.

        Comment

        • kishar
          Senior
          • 10-2003
          • 1691

          #5
          Albania

          Wczoraj w jednym z programów informacyjnych chyba wiadomościach przemknęla mi wiadomość o Polskiej inwestycji w Albani wartej 1,5 miliona euro,jak sie pewnie domyślacie chodzi tu o browar,nie wiecie który znaszych browarów pokusił się o inwestycje zagraniczna???

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            to juz było i dyskusja na ten temat jest tutaj

            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎