Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Rozczarowanie A.D. 2003

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #16
    Dlaczego nadinterpretujesz moje słowa? Napisałem tylko, że wiedziałem, że tak będzie, a nie, że jestem zadowolony. A skoro wiedziałem, że tak będzie, to czym mam być rozczarowany?

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      #17
      Krzysiu niestety ma racje , np polityka CO , GŻ i KP nie jest już żadnym zaskoczeniem tylko złem koniecznym , bo jedyne co można zrobić to nie pić tych piw co ostatnio staje sie baaaaaaardzo trudne.
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • nikita_banita
        Senior
        • 06-2003
        • 1363

        #18
        sodom napisał(a)
        1Przejęcie Dojlid przez KP, i utrzymanie tylko Żubra jako wiodącej marki z tego browaru.
        I co za tym idzie uśmiercenie Portera dojlidzkiego ...

        Comment

        • dzidek1960
          Senior
          • 01-2003
          • 1548

          #19
          Krzysiu napisał(a)
          Wiedziałem od dawna, że będzie kicha i nie zawiodłem się.
          To co przewidywał Krzysiu to chyba każdy z nas przewidywał, lecz większość z nas liczyła na miłe rozczarowanie, którego niestety nie było.
          Dla mnie rozczarowaniem był smak Żubra, czemu dałem znać jego oceną.
          Po drugie piwa w PETach po śmiesznie niskich cenach ( nie piłem bo kształt butelek i ich pojemność oraz cena nieodparcie kojarzą mi się
          z winami marki "WINO" )
          Po trzecie dalsza likwidacja browarów.
          "Ma jednak kraj polski napój warzony
          z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
          piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
          do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
          mieszkańców, lecz i cudzoziemców
          wybornym smakiem"
          Jan Długosz, Historie Piwne
          Moja strona www w początkowym okresie budowy

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #20
            Moje rozczarowanie piwne jest bardzo osobiste. A dotyczy tego, że musiałem w tym roku bardzo długo obywać się bez normalnego piwa i pić tylko nisko i bezalkoholowe.
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            • kiszot
              Senior
              • 08-2001
              • 8081

              #21
              Utelivet blir lättare och enklare med Pripps Blå i den läckra PET-flaskan med den blå färgen. Lätt att bära och tål alla stötar.

              Nawet do konserwatywnej Szwecji dotarły PETy.To nie jest chyba dobry prognostyk na przyszłość.
              Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
              1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

              Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
              Mein Schlesierland, mein Heimatland,
              So von Natur, Natur in alter Weise,
              Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
              Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #22
                kiszot napisał(a)
                Utelivet blir lättare och enklare med Pripps Blå i den läckra PET-flaskan med den blå färgen. Lätt att bära och tål alla stötar.
                Nawet do konserwatywnej Szwecji dotarły PETy.To nie jest chyba dobry prognostyk na przyszłość.
                to jest dla Ciebie największe rozczarowanie AD 2003? Jeśli cytujesz szwedzki to dobrze by było przetłumaczyć tekst w calości, zrozumiałem (metoda domyslania się bo szwedzkiego nie znam) tylko, ze Pripps bedzie stosować pety ale co jest w drugim zdaniu, ni w ząb

                dla mnie natomiast najwieksze rozczarowanie to próba warzenia Królewskiego Portera w Rakszawie. Co do zamykania browarów spodziewałem sie tego i niestety spodziewać się mozna kolejnych zamknięć w 2004. Co do informacji o planowanym otwarciu nowych browarów (restauracyjnych) mam nadzieję, ze do tego dojdzie choć będąc nieco sceptycznym i mając w pamięci plany otwarcia Spiża w W-wie (warzenia), drugiego browaru restauracyjnego, a także browaru w Morzeszczynie to same deklaracje są niewystarczające, jak ruszą to bedziemy wtedy świętować
                kolejnym rozczarowniem (może nie tyle rozczarowniem co smutkiem) przenosiny SOMY
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • Cooper
                  Senior
                  • 11-2002
                  • 6055

                  #23
                  becik napisał(a)
                  a także browaru w Morzeszczynie
                  Czyżbym nic nie słyszał o tym !!??? Dawaj Becior jakieś konkretniejsze info
                  Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                  1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                  Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #24
                    Cooper napisał(a)
                    Czyżbym nic nie słyszał o tym !!??? Dawaj Becior jakieś konkretniejsze info


                    no i znów musiałem wrócić bo plik był za duzy i wszytskie wypociny diabli wzięli...
                    Morzeszczyn to sprawa sprzed ok 8 lat i wszelie info sa od Pawła (jak na skanie) ajak wiadomo informacje te zawsze sa pewne. Zreszta w tamtym okresie sam dzwoniłem do Morzeszczyna kilka razy z pytaniem o etykiety (dałem sobie spokój bo pomyslałem ze jak ruszą to i tak będą). Za każdym telefonem informacje były obiecujące, adaptacja pomieszczeń, oczekiwanie na sprzęt no i kiszka, jak widać i słychać nie udało się, Swoją drogą sam jestem ciekaw czemu
                    Attached Files
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Cooper
                      Senior
                      • 11-2002
                      • 6055

                      #25
                      a kojarzę . Też tam dzwonilem ale to bylo rzeczywiście dawno temu. A skąd jest ten skan? To chyba nie jest z wykazu 1993 ?
                      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
                      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

                      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

                      Comment

                      • becik
                        Senior
                        • 07-2002
                        • 14999

                        #26
                        to nie jest zaden wykaz etykiet jedynie spis nowych browarów oraz browarów w budowie z 1995 roku opracowany przez Pawła, na drugiej stronie była mapka Polski z zaznaczonymi nowymi browarami
                        Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                        Comment

                        • kiszot
                          Senior
                          • 08-2001
                          • 8081

                          #27
                          becik napisał(a)
                          to jest dla Ciebie największe rozczarowanie AD 2003?
                          Gdybyś czytał wszystko,a nie tylko to co ci pasuje,to pewnie zauważyłbyś,że ja swoje piwne rozczarowania już jakiś czas temu opisałem.A ten tekst zamieściłem aby pokazać,że nie tylko u nas jest tak źle.


                          becik napisał(a)

                          Morzeszczyn to sprawa sprzed ok 8 lat i wszelie info sa od Pawła (jak na skanie) ajak wiadomo informacje te zawsze sa pewne.
                          Jak się okazało nie zawsze są pewne
                          Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                          1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                          Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                          Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                          So von Natur, Natur in alter Weise,
                          Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                          Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                          Comment

                          • iron
                            Senior
                            • 08-2002
                            • 6703

                            #28
                            Niezbyt udana warka pszeniczniaka z BIGB
                            bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                            Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                            Rock, Honor, Ojczyzna

                            Comment

                            • xxx9
                              Gość
                              • 09-2003
                              • 33

                              #29
                              Na razie rozwiązaniem na brak dostępu do lokalnych browarów są takie sklepy jak piwa świata, mimo że tak nie powinno być. A galsbergi i inne Heńki to efekt globalozacji gospodarki, który dotarł również do piwa.
                              Ostanio po wypiciu 5 Żywców-syf, miałem takiego kaca, że nie mogłem sie ruszyć z wyra.

                              Comment

                              • ART
                                mAD'MINd
                                • 02-2001
                                • 23816

                                #30
                                hm... to takie prywatne rozczarowanie - pomimo planów nie uwarzyłem swojego I piwa.
                                - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                                - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                                - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                                Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎