Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwne Rozczarowanie A.D. 2003

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #31
    To rzeczywiście jest szok. I takie osobiste...

    Przypomniałe sobie - dla mnie ceny przedwojennych podstawek na Allegro. To już daleko przekroczyło granice zdrowego rozsądku.

    Comment

    • pjenknik
      • 08-2001
      • 3388

      #32
      No więc jak dla mnie "piwo" Gingers
      i ceny szklanek do pszeniczniaków na Allegro. Niektórzy płacą za szklanki 27,50 a ja za nie dałem na giełdzie 10 zł
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #33
        Allegro to chyba powinno się założyć osobny temat, bo ostatnio ceny kapsli też osiągają zawrotne ceny.

        Comment

        • Marusia
          Senior
          • 02-2001
          • 20211

          #34
          pjenknik napisał(a)

          i ceny szklanek do pszeniczniaków na Allegro. Niektórzy płacą za szklanki 27,50 a ja za nie dałem na giełdzie 10 zł
          tere-fere kuku, akurat TYCH szklanek to jakoś u Ciebie nie widziałam
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • Krzysiu
            Krzysiu
            • 02-2001
            • 14936

            #35
            Bo byłaś zajęta czym innym

            Comment

            • adam16
              Senior
              • 02-2001
              • 9865

              #36
              pjenknik napisał(a)
              No więc jak dla mnie "piwo" Gingers
              i ceny szklanek do pszeniczniaków na Allegro. Niektórzy płacą za szklanki 27,50 a ja za nie dałem na giełdzie 10 zł
              Allegro po prostu psuje rynek. Nie lubię Allegro.
              Browar Hajduki.
              adam16@browar.biz
              Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

              Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

              Comment

              • zibiolot
                Senior
                • 12-2003
                • 195

                #37
                adam16 napisał(a)
                Allegro po prostu psuje rynek. Nie lubię Allegro.
                Spróbuj coś sprzedać, a jak dostaniesz porządny chajc to może zmienisz zdanie

                Comment

                • Pan_Palivec
                  Member
                  • 07-2003
                  • 40

                  #38
                  Największe rozczarowanie????To chyba sieć sklepów "Żabka", gdzie w samego sylwestra sprzedali mi przeterminowanego (od sierpnia) Kasztelana.Nie muszę dodawać,że juz mnie nie zawiodą bo nie wejdę w ich progi.
                  Drugie rozczarowanie to coraz większa trudność w zakupie piwa spoza wielkich kompanii piwowarskich (choć pojawił się promyczek, bo właściciel pobliskiego sklepiku zaczął sprowadzać Lwówek, rzecz dziwna w W-wie).
                  Trzecie rozczarowanie to utrzymanie koszmarnie wysokiej akcyzy na piwo, mimo wcześniejszych zapowiedzi obniżenia tejże.
                  Nie piszę oczywiście o rozczarowaniach dotyczących samego piwa, bo z pewnością nie zmieściłbym się tylko w trzech punktach.
                  Który polski browar zajmie sie produkcją prawdziwego piwa klasztornego???

                  Comment

                  • brloin
                    Senior
                    • 10-2002
                    • 531

                    #39
                    Ufff...! Po przeczytaniu tych wszystkich rozczarowań rozbolała mnie głowa i zatrząsły mną drgawki. Złapawszy natychmiast za buteleczkę rozpędziłem ciemne chmury opróżniając ją i stwierdziłem, że dość smutków, odwróćmy sytuację: co w zeszłym roku wpłynęło na Nas pozytywnie? Jeśli więc chodzi o mnie to 3 rzeczy:
                    1.) Pierwsze, drugie, trzecie, czwarte i piąte własnoręcznie uwarzone piwo
                    2.) I Lubelskie Warsztaty Warzenia Piwa a co z tym związane wizyta w przyjacielskim mieście Lublin
                    3.) Bardzo bliskie zapoznanie się z rewelacyjnym wytworem browaru z Janowa Lubelskiego - mniaaaam!

                    I co Wy na to?
                    brloin; od Szczecina do Wrocławia

                    Comment

                    • ART
                      mAD'MINd
                      • 02-2001
                      • 23816

                      #40
                      jak to CO? zakładaj nowy temat!
                      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                      Comment

                      • brloin
                        Senior
                        • 10-2002
                        • 531

                        #41
                        Już już - przepraszam - to z tego całego smutku i rozczarowań. Natychmiast się poprawiam.
                        brloin; od Szczecina do Wrocławia

                        Comment

                        • sebol
                          Member
                          • 02-2002
                          • 66

                          #42
                          Mój ranking TOP - 5

                          1. Upadek EB browaru
                          2.Upadek Piasta.
                          3.Piwo Żubr kolejna bardzo dobra reklama , kiepskie piwo.
                          4. Dominacja na moim osiedlu piwa Mocne-polskie .
                          5.Brak ciemnych piw na polskim rynku.
                          sebastian30000

                          Comment

                          • Poznaniak
                            Member
                            • 10-2002
                            • 84

                            #43
                            !. Śmierć porterów, zwłaszcza z Dojlid [']['][']
                            2. Rozbudzanie fałszywych nadziei o wskrzeszeniu Krotoszyna. To było przykre.
                            3. Zniknięcie z Poznania i okolic wyrobów Krajana, Primatora i Krušovic.

                            Comment

                            • Antinas
                              Junior
                              • 02-2004
                              • 1

                              #44
                              W rozczarowaniach zauważyć się dały jakże słuszne narzekania na macdonaldyzację rynku piwnego, znikanie cenionych gatunków oraz słabą dostępność mniej znanych piw. Mam pewien pomysł na sprawy związane z likwidowaniem gatunków. Otóż większość dużych browarów to spółki akcyjne.

                              Proponuję, żeby forumowicze pozakładali konta inwestycyjne i każdy kupił jakąś mikroskopijną liczbę akcji znajdującego się w jego mieście lub najbliżej okolicy browaru. Uprawniać to będzie do wejścia na walne zgromadzenia akcjonariuszy i zabierania głosu.

                              Mogłoby coś dotrzeć do akcjonariuszy i dyrekcji, gdyby tak na każdym walnym zgromzadzeniu pojawiło się kilkunastu forumowiczów, a każdy z nich publicznie krytkowałby dyrekcje za likwidację rzadkich gatunków, pogarszanie jakości, za bałwochwalczy stosunek to wyników finansowych, za krótkowzroczną politykę (za kilka lat, w miarę bogacenia się społeczeństwa moda na różnorodność i oryginalność piwną przecież się odrodzi). Oczywiście trzeba to podkreślać, że reprezentuje się społeczność koneserów piwa, portale piwne i czasopisma.

                              Pamiętajmy, że jeden człowiek z Płocka potrafił tak manipulować wynikami jednej spółki (napojów akurat zupełnie niepiwnych), że ta musiała przesunąć emisję akcji. Gdybyśmy ze swadą, dowcipnie i przekonywająco na tych walnych zgromadzeniach przemawiali, to może choć na odczepnego np. Dojlidy od czasu do czasu produkowałbyby mikroskopijne ilości porteru.

                              Co Wy na to?

                              Comment

                              • żąleną
                                Sojowe Oddziały Bojowe
                                • 01-2002
                                • 13239

                                #45
                                Największe piwne rozczarowanie roku: właśnie skończyło nam się piwo.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎