Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Porter Żywiecki, a właściwie jego brak.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • crizz
    ...
    • 02-2003
    • 1255

    #76
    albeertos napisał
    Chyba była nowa dostawa...
    Była na pewno, bo i w mojej okolicy się pojawił - wczoraj kupiłem. Tylko coś nie tak z tą warką - może za świeży, bo nie smakował tak, jak zwykle. Albo piłem zbyt zimny.

    Comment

    • Marusia
      Senior
      • 02-2001
      • 20211

      #77
      crizz napisał(a)
      Tylko coś nie tak z tą warką - może za świeży, bo nie smakował tak, jak zwykle.
      Też mi się tak wydawało. Ale poprzednio piłam go bardzo dawno, więc się nie wypowiadam, bo mogę źle pamiętać.
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • Bakuna
        Member
        • 12-2003
        • 38

        #78
        Wczoraj właśnie spożywałem Portera żywieckiego nabytego w jednym z Warszawskich sklepików. Cena co prawda z kosmosu ( 3,50 za butelkę 0,33) ale rzeczywiście coraz trudniej kupić portera, zatem smakował wyśmienicie!

        Comment

        • Audi
          Senior
          • 03-2003
          • 1682

          #79
          W Poznaniu w magazynie Trade Żywiec jest EB Porter i Żywiecki Porter, jest go bardzo duzo i nie ma zabraknąć jak mnie poinformowano.
          Teraz zależy tylko czy sklepy będą zamawiać i nie oszukiwać klijentów że "na hurtowni nie ma bo podobno nie produkują"

          Comment

          • m_q
            Member
            • 01-2004
            • 94

            #80
            Porter żywiecki

            Swego czasu rzeczywiście poszła plotka, że portera ma nie byc i zniknął z hurtowni a repy Żywca mówiły "nie ma i nie będzie".

            Zaciekawoiony wysłałem maila do działu marketingu i dostałem odpowiedź, że "porter nadal jest produkowany i nie ma planów zaprzestania produkcji" iraz że "ma grono stałych zwolenników, którzy pija go głównie w domu".

            Tak więc nie dajcie sobie wcisnąć kitu i żądajcie portera w swoich sklepach.

            Porter w beczkach to co innego - zbyt powoli schodził (bo "piją go głównie w domu" i knajpy przesrtały zamawiać.

            Pozdrawiam,
            MQ

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              • 02-2001
              • 23817

              #81
              Odp: Porter żywiecki

              m_q napisał(a)
              Zaciekawoiony wysłałem maila do działu marketingu i dostałem odpowiedź, że "porter nadal jest produkowany i nie ma planów zaprzestania produkcji"
              odpowiedzi DM należy traktować z wielkim dystansem
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • pjenknik
                • 08-2001
                • 3388

                #82
                Z pewną taką dozą nieśmiałości.
                Informuję, że jest już bez problemów, ale tylko w dużych sklepach.
                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                Comment

                • Pepek
                  Senior
                  • 04-2003
                  • 1499

                  #83
                  Odświeżam temat, bo sytuacja stała się ciekawa odkąd żywieckiego Portera zaczęto też warzyć w Cieszynie. W tym wątku sugerowałem czy aby całą produkcję przeniesiono do browaru Zamkowego, gdyż ostatnio w sklepach widuję wyłącznie butelki z adnotacją o produkcji cieszyńskiej.
                  Zatem czy jeszcze można gdzieś nabyć żywieckiego Portera z Żywca? Widział ktoś jeszcze go w jakiś sklepach?

                  Comment

                  • robox
                    = kapslarz =
                    • 11-2002
                    • 8188

                    #84
                    Pepek napisał(a)
                    Zatem czy jeszcze można gdzieś nabyć żywieckiego Portera z Żywca? Widział ktoś jeszcze go w jakiś sklepach?
                    Pewnie, w zeszłym tygodniu odwiedziłem lubińskie sklepy Społem, sprawdzałem Portera w małych butelkach i był on jeszcze z Żywca. Podobnie było w Kauflandzie. Ale mogły to być resztki z ostatniej żywieckiej partii.

                    Comment

                    • becik
                      Senior
                      • 07-2002
                      • 14999

                      #85
                      Małe zastępuje duże - koniec świata...
                      Koniec żywieckiego portera z Żywca staje się chyba faktem, osoby, które nie piły go ze względów "światopoglądowych" mają czego żałować gdyż piwko jest/było naprawdę zacne.
                      Jest jeszcze do dostania w mniejszych osiedlowych sklepikach (przynajmniej w W-wie). W hiper i super są tylko cieszyńskie. W Bomi w Klifie i Piotrze i Pawle w Blue City, żywieckie są wymieszane z cieszyńskimi. Z tym że w stosunku 1 żywiecki na 20 cieszyńskich.
                      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                      Comment

                      • Pepek
                        Senior
                        • 04-2003
                        • 1499

                        #86
                        robox napisał(a)
                        ... Podobnie było w Kauflandzie. Ale mogły to być resztki z ostatniej żywieckiej partii.
                        W Albertach wrocławskich i brzeskim oraz brzeskim Kauflandzie stoją buteleczki oraz kartony wyłącznie z produkcją cieszyńską.

                        Comment

                        • albeertos
                          Senior
                          • 10-2001
                          • 2313

                          #87
                          W poznańskim Albercie przy Głogowskiej dzisiaj zakupiłem portera jeszcze z Żywca z datą przydatności 26-12-2004 - buteleczki 0,33 l po 3,19.
                          (_)>
                          Nigdy się nie poddawaj!!!
                          Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                          Lech jest tam gdzie jego wiara
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Comment

                          • Pepek
                            Senior
                            • 04-2003
                            • 1499

                            #88
                            Do wrocławskiego Alberta w Galerii Dominikańskiej też dotarła już partia z tą samą datą przydatności, o której pisał Albeertos. Zatem wczoraj mini-zapasik poczyniłem niezwłocznie.
                            No i cena jest o 10 gr niższa.
                            Last edited by Pepek; 29-10-2004, 14:36.

                            Comment

                            • ART
                              mAD'MINd
                              • 02-2001
                              • 23817

                              #89
                              W Tesco na Bielanach Wrocławskich już tylko cieszyński Porter w butlach 0,33l
                              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                              Comment

                              • yendras
                                Senior
                                • 12-2001
                                • 2052

                                #90
                                Najbardziej zdesperowanym poszukiwaczom portera Żywca z Żywca polecam wypad do Głogowa: market SAVIA, ul. Jedności Robotniczej.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎