Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

BROK PORTER - twoje opinie o nowym piwie.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zibiolot
    Senior
    • 12-2003
    • 195

    BROK PORTER - twoje opinie o nowym piwie.

    Kto z was próbował nowego portera Broka. Mi osobiście naprawde smakuje, coprawda piłem tylko kilka porterów, ale ten mimo 9.5% mocy i 22% ekstraktu wchodzi nadzwyczaj łagodnie. Czekam na oceny.
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    #2
    Odp: BROK PORTER - twoje opinie o nowym piwie.

    zibiolot napisał(a)
    Kto z was próbował nowego portera Broka. Mi osobiście naprawde smakuje, coprawda piłem tylko kilka porterów, ale ten mimo 9.5% mocy i 22% ekstraktu wchodzi nadzwyczaj łagodnie. Czekam na oceny.
    Jesteś pewien ,że jest warzony w Koszalinie?Jakoś to raczej wygląda niestety na browar Strzelec z Jędrzejowa
    Last edited by Pogoniarz; 06-01-2004, 23:10.


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      • 02-2001
      • 23816

      #3
      temat zostaje w dziale ogólnym do czasu gdy uzyskam potwierdzenie że jest to piwo faktycznie uwarzone w Koszalinie przez Broka
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • zibiolot
        Senior
        • 12-2003
        • 195

        #4
        Odp: Odp: BROK PORTER - twoje opinie o nowym piwie.

        Pogoniarz napisał(a)
        Jesteś pewien ,że jest warzony w Koszalinie?Jakoś to raczej wygląda niestety na browar Strzelec z Jędrzejowa
        Niestety chyba masz racje. Na butelce jest napisane, napełnino w Koszalinie, co jest raczej jednoznaczne z produkcją w Strzelcu :-(

        Comment

        • Małażonka
          Senior
          • 03-2003
          • 4602

          #5
          Odp: Odp: BROK PORTER - twoje opinie o nowym piwie.

          Pogoniarz napisał(a)
          (...)Jakoś to raczej wygląda niestety na browar Strzelec z Jędrzejowa
          Dlaczego niestety, strzelecki porterek jest przepyszniutki
          Last edited by Małażonka; 08-01-2004, 08:14.

          Comment

          • becik
            Senior
            • 07-2002
            • 14999

            #6
            Odp: Odp: Odp: BROK PORTER - twoje opinie o nowym piwie.

            Małażonka napisał(a)
            Dlaczego niestety, strzelecki porterek jest przepyszniutki
            dlatego niestety, że BROK zamiast warzyć własnego koszalińskiego Portera sprzedaje jędrzejowski pod swoim szyldem, więc na rynku nie pojawił się nowy porter tylko jest sprzedawany jeden jako dwie różne marki.
            Dzwoniłem w tej sprawie zarówno do Broka, do Strzelca i do biura na Pachońskiego, dziwna zmowa milczenia, odsylanie do innych osób, jakby któś się bał powiedzieć co i jak, w Krakowie jedyna osoba z jaką udało mi sie porozmawiać na pytanie gdzie jest warzony ten porter odpowiada, że w Koszalinie, na moje kolejne pytanie to dlaczego na kontrze jest info, ze tylko napełniane to chwila ciszy i odpowiedź, bo jest tylko napełniane
            W Jędrzejowie na to samo moje pytanie, słyszę odpowiedź: a jakie to ma znaczenie gdzie piwo jest warzone bez komentarza.

            Wyciagając wnioski, jest to tylko porter jędrzejowski rozlewany w Broku, gdyby było inaczej nikt by nie robił z tego aż tak wielkiej tajemnicy
            Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

            Comment

            • Małażonka
              Senior
              • 03-2003
              • 4602

              #7
              Oczywiście masz rację, że byłoby zgrabniej napisać: warzony w Jędrzejowie, rozlewany w Koszalinie i na pewno szkoda, że na naszym rynku nie może pojawić się nowy porterek. Jednak z mojego (nie powiem - snobistycznego) punktu widzenia, dzięki temu, że strzelecki porter znajdzie się pod "patronatem" Broka, ma szansę trafić na warszawskie półki i dzięki temu będę miała do niego jakiś dostęp. Do tej pory porter ten był sprzedawany jedynie w Krakowie i jego okolicach...
              Last edited by Małażonka; 08-01-2004, 08:59.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 02-2003
                • 7971

                #8
                Czyli nasze przypuszczenia się potwierdziły.Kolejne robienie klientów w wała Na szczęście Forumowicze są czujni i pomni różnych już kombinacji.
                Wniosek jest taki,że jak wypije tego portera ,to w dzienniku będzie widniał jako Strzelec,a nie Brok.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • Małażonka
                  Senior
                  • 03-2003
                  • 4602

                  #9
                  ...a to nie ulega wątpliwości...

                  Comment

                  • becik
                    Senior
                    • 07-2002
                    • 14999

                    #10
                    Małażonka napisał(a)
                    dzięki temu, że strzelecki porter znajdzie się pod "patronatem" Broka, ma szansę trafić na warszawskie półki i dzięki temu będę miała do niego jakiś dostęp. Do tej pory porter ten był sprzedawany jedynie w Krakowie i jego okolicach...
                    przykro mi Małażonko, inna ale za to pewną informacją jaką uzyskałem jest to że BROK Porter będzie marką lokalną, jedyną ogólnopolską marką BROKA jest tylko Sambor i tak na razie ma zostać
                    Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                    Comment

                    • Małażonka
                      Senior
                      • 03-2003
                      • 4602

                      #11
                      No to już ich podwójnie nie lubię. Miałam chociaż nadzieję na dostęp do mojego ulubionego porterka, a tak...to rzeczywiście
                      Last edited by Małażonka; 08-01-2004, 09:35.

                      Comment

                      • breslauer
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2690

                        #12
                        Pogoniarz napisał(a)
                        Czyli nasze przypuszczenia się potwierdziły.Kolejne robienie klientów w wała
                        Trudno się dziwić, że małe i średnie browary zaczynają stosować chwyty używane do tej pory przez wielkie korporacje - skoro te chwyty działają ...

                        Comment

                        • jerzy
                          piwoholik
                          • 10-2001
                          • 4705

                          #13
                          Jeśli ten porter "koszaliński" trafi do Wrocławia - to im wybaczę bo na portera z Jędrzejowa jakoś trafić nie mogę.
                          browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                          Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                          Comment

                          • Pogoniarz
                            † 1971-2015 Piwosz w Raju
                            • 02-2003
                            • 7971

                            #14
                            jerzy napisał(a)
                            Jeśli ten porter "koszaliński" trafi do Wrocławia - to im wybaczę bo na portera z Jędrzejowa jakoś trafić nie mogę.
                            Przyjedź na Giełdę do Szczecina ,to Ci postawię Strzelco-Brokowego portera.


                            Prawie jak Piwo
                            SZCZECIN

                            Comment

                            Przetwarzanie...
                            X
                            😀
                            🥰
                            🤢
                            😎
                            😡
                            👍
                            👎