Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Miller z Kompanii Piwowarskiej ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Aldach
    Senior
    • 07-2003
    • 1269

    Miller z Kompanii Piwowarskiej ?

    Dziś znalazłem na stronie KP http://www.kp.pl/miller.html w zakładce"Nasze marki" informację jakoby ich marką był Miller Genuine Draft. Są podstawowe informacje o piwie, jest kalendarz imprez promocyjnych, nie podali natomiast gdzie miałby być (lub jest) robiony. Czy ktoś wie może coś więcej ma ten temat ?
  • orion
    Gość
    • 10-2003
    • 16

    #2
    eeee

    A ja juz myslalem ze chodzi o tow. Leszka Millera

    Comment

    • Cooper
      Senior
      • 11-2002
      • 6055

      #3
      Tow. Leszek Miller to chodząca reklama KP.
      A jeśli już chodzi o samą markę piwa to KP nie produkuje Millera - a jest jedynie jego dystrybutorem na Polskę. Prawdopodobnie jest to albo oryginalny Made in USA albo licencyjnie warzony gdzieś w Zachodniej Europie ale chyba raczej to pierwsze.
      Piętnastego czerwca roku dwa tysiące czwartego zbóje z bandy Heńka zamkły "Królewskiego" !!!
      1944 - brunatni niszczą Browar Haberbuscha. W 60. rocznicę zieloni niszczą Browar Warszawski.

      Zbiór etykiet z Tanzanii, zbiór polskich bloczków kelnerskich sprzed 1945 roku i et z motywem borsuka na Facebooku

      Comment

      • robox
        = kapslarz =
        • 11-2002
        • 8188

        #4
        Patrząc na kod kreskowy, powinien on mieć dużo wspólnego z Wielką Brytanią.

        Comment

        • robox
          = kapslarz =
          • 11-2002
          • 8188

          #5
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
          Patrząc na kod kreskowy, powinien on mieć dużo wspólnego z Wielką Brytanią.
          Dzisiaj widziałem lekko zmienioną szatę Millera (m.in. kapsel), a informacja na etykiecie głosi, że piwo warzone jest i rozlewane we Włoszech.

          Comment

          • Marusia
            Senior
            • 02-2001
            • 20211

            #6
            Szkoda, że nie produkują mojego ulubionego piwa w Polsce. Może byłoby wtedy tańsze i mogłabym je pić częściej.


            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #7
              Żaden problem. Możesz wziąć dowolne kiepskie piwo, dolać do niego pół wiadra wody, dogazować w syfonie i będzie, jak znalazł.

              Comment

              • robox
                = kapslarz =
                • 11-2002
                • 8188

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                Żaden problem. Możesz wziąć dowolne kiepskie piwo, dolać do niego pół wiadra wody, dogazować w syfonie i będzie, jak znalazł.
                Po degustacji tego piwa, przychylam się do wypowiedzi Krzysia

                Comment

                Przetwarzanie...
                X
                😀
                🥰
                🤢
                😎
                😡
                👍
                👎