Pisze prace nt. stanu polskiego rynku piwowarskiego i potrzebuje Waszej pomocy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • hacklberg
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2003.01
    • 18

    Pisze prace nt. stanu polskiego rynku piwowarskiego i potrzebuje Waszej pomocy

    tak sie zlozylo,ze na mojej wspanialej uczelni w Canterbury na kursie Diploma in European Business mamy do napisania prace konczaca ten kurs.
    Moj wspanialy profesor z racji mojego zamilowania do piwa dal mi oto taki temat: Stan polskiego rynku piwowarskiego w przeddzien wstapienia do UE.
    Wiem,ze byl jakis dodatek do bodajze Gazety Wyborczej w lutym o wlasnie polskim piwie. Niestety z racji mojego bytu zagranica nie moglem go dostac, wiec zwracam sie do Was z prosba o jakiegolwiek materialy, linki,czy Wasze opinie na ten temat(jak Wy go oceniacie, co jest dobre,a co nie, czego brakuje, itp.),ktore moglyby mi pomoc napisac ta prace.
    Dzieki z gory.
    Oto moj e-mail : bartoszkwiatkowski@yahoo.co.uk
    ALE to sa moje piwa!!!
  • grzeber
    Major Piwnych Rewolucji
    🍼🍼
    • 2002.05
    • 2869

    #2
    Dodatek do Gazety Wyborczej mam już zeskanowany bo wysyłałem go już potrzebującym więc postaram się dzisiaj przesłać.
    Last edited by grzeber; 2004-03-19, 13:17.
    pozdrawiam
    www.BrowaryMazowsza.pl - kompendium wiedzy o piwowarstwie ziemi mazowieckiej

    Comment

    • zythum
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2001.08
      • 8305

      #3
      O rany ciężko tak w poście napisać za Ciebie pracę. Poczytaj cały serwis, przeszukaj internet - np.: w serwisach Rzeczpospolitej bezpłatnie,w Gazecie Wyborczej płatnie - znajdziesz wiele artykułów opisujących rynek pod względem ekonomicznym. Reszty dowiesz się przeglądając forum i wyciągając wnioski - napisz je a My odpiszemy czy zgadzają się naszą interpretacją.[/list]
      Last edited by zythum; 2004-03-19, 22:53.
      To inaczej miało być, przyjaciele,
      To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
      Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
      Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
      Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

      Rządzący światem samowładnie
      Królowie banków, fabryk, hut
      Tym mocni są, że każdy kradnie
      Bogactwa, które stwarza lud.

      Comment

      Przetwarzanie...