Savoir-boire czyli sztuka picia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pieczarek
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2001.06
    • 5011

    Savoir-boire czyli sztuka picia

    W "Magazynie" (dodatku do Rzeczpospolitej z dnia - nomen omen - 8 marca 2002r.) znajduje się artykulik poświęcony różnym skutkom picia alkoholu przez kobiety i mężczyzn.
    Według mnie ciekawe i pouczające. Skłaniające do grzeczności i wyrozumiałości wobec pań.

    Szczegóły znajdziecie tutaj:

    Panowie (i panie) - do lektury !
  • Qbric
    Porucznik Browarny Tester
    • 2001.04
    • 427

    #2
    Było by lepiej, gdyby skutki spożywania alkoholu były przedstawione przy pomocy piwa
    Oczywiście zgadzam się z autorem artukułu! Nie należy tak postępować! Samce mają tendencje do "kosmatych" myśli wzgl kobiet, stąd próby ich spicia. Jednak nie zdajemy sobie do końca sprawy z tego co może nam grozić. Pijana kobieta momentami bywa dużo gorsza niż pijany mężczyzna! A momentami jest jeszcze bardziej "nieżyciowa"

    PS. Kilka dni temu osobiście widziałem skutki wina w organiźmie bardzo miłej kobietki. Ale nie ja byłem prowodyrem
    Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

    Comment

    • Piwofil
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2002.01
      • 907

      #3
      Z treścią ja również się zgadzam choć sam styl pisania wydaj mi się zbyt feministyczny. U mnie na imprezach jest z góry przyjęte że chłopcy piją np. po 5 piw a koleżanki po dwa i nikt nie namawia je na jeszcze (chyba że same chcą ).
      Trzeba się cieszyć z tego że jest się meżczyzną bo można wypić więcej naszego ukochanego piwa.
      www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

      Comment

      • zythum
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.08
        • 8305

        #4
        Originally posted by Piwofil
        Z treścią ja również się zgadzam choć sam styl pisania wydaj mi się zbyt feministyczny. U mnie na imprezach jest z góry przyjęte że chłopcy piją np. po 5 piw a koleżanki po dwa i nikt nie namawia je na jeszcze (chyba że same chcą ).
        Trzeba się cieszyć z tego że jest się meżczyzną bo można wypić więcej naszego ukochanego piwa.
        Niech się cieszą Ci którzy mają "więcej" dehydrogenazy alkoholwej - enzymu który odpowiada za rozkład alkoholu.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • Piwofil
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2002.01
          • 907

          #5
          zythum napisal/a


          Niech się cieszą Ci którzy mają "więcej" dehydrogenazy alkoholwej - enzymu który odpowiada za rozkład alkoholu.
          A jak to zmierzyć?
          www.plhaft.prv.plPiwo to to co powoduje radość w moim życiu, napędza mnie do działania i jest moją motywacją. Jedynie kobiety są lepsze od niego :DD

          Comment

          • albeertos
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.10
            • 2313

            #6
            Im więcej wypijesz i jesteś na wizji i fonii to masz tego więcej
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • Radegast
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.02
              • 1124

              #7
              Artykulik nie jest zły
              I dość pouczający:
              "Że dobre maniery mają naukowe podstawy i skoro ta pani odmawia, nie należy nalegać, by wypiła jeszcze kieliszeczek, ponieważ może tego nie wie, ale wrodzoną swojej płci intuicją wyczuwa, że jeden kieliszek wypity przez kobietę powoduje takie skutki, jak dwa kieliszki wypite przez mężczyznę. Jeśli jesteś mężczyzną i dżentelmenem, wyciągnij wnioski. "

              Natomiast pisanie o młotkach i innych obcęgach, szczególnie przeplatając to z dość pięknym tekstem na temat wina nasuwa mi myśl o popełnieniu przez autora plagiatu.
              Ja kosmita, w srod serow i wina piwa szukajacy

              Comment

              • maryhh
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2001.02
                • 1895

                #8
                jedno mnie ciekawi
                dlaczego żadna pani nie wypowiedziała się na ten temat??
                Wspieraj swój Browar! I Ty możesz zostać PREMIEREM!
                "do ciężkiej pracy jestem za lekki,
                do lekkiej pracy jestem za ciężki"

                Comment

                • SAIMIR
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2001.11
                  • 182

                  #9
                  Kobiety nigdy nie powiedzą że mają "wypite" ,dlatego nie dyskutują na ten temat

                  Comment

                  Przetwarzanie...