Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Tour Bohemia Regent - rowery i piwo. Rewelacja.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lzkamil
    kierowca bombowca
    • 01-2003
    • 3611

    #16
    MLT napisał(a)
    Pamiętam jak w czasie studiów uczestniczyłem w tzw. biegu piwnym (Politechnika Gdańska,
    Na lodzkich juwenaliach tez takie cos bywa pod nazwa Bieg Smierci, juz gdzies o tym pisalem, reguly troche podobne tyle ze gdzies za akademikiem wokol ktorego biegacze robia okrazenia jest wydzielona strefa pawi dodam ze sam nie bralem udzialu

    A wracajac do tematu to przedwczoraj wykonalismy pare Velkopopovickich Kozlow i Staropramenow (sa w Bristolu!) w towarzystwie polsko-czesko-slowackim, fajnie sie gadalo ogolnoslowianskim dialektem, i z jednym z Czechow juz sie umowilismy na dluga wycieczke browerowa.
    Lepszy jabol pod okapem
    niż GŻ, CP i KP !


    Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

    Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

    Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

    Comment

    • lzkamil
      kierowca bombowca
      • 01-2003
      • 3611

      #17
      Wycieczke juz odbylismy, pilem na niej bittera z pobliskiej wioski Butcombe . Planujemy juz nastepne wypady.
      Pare dni temu moj towarzysz wybral sie sam i tak oto mi dramatycznie opisal swoje wrazenia z tego co go spotkalo po drodze:

      ...do Portisheadu je tam supr cesta pri pobrezi, akorat jsem spadl parkrat do kopriv a jednou do hovna, zaschlo to na me a byl po ceste zpet teda jak prase, kurvy srat na cestu.

      dla wyjasnienia koprivy to pokrzywy, wiecej chyba nie musze tlumaczyc
      Lepszy jabol pod okapem
      niż GŻ, CP i KP !


      Kompania Piwowarska obcięła Żubrowi rogi i jaja.

      Wspieraj swój Browar - zostań Premium-Użytkownikiem!

      Moja pierwsza literka to małe L a nie duże I :)

      Comment

      Przetwarzanie...
      X
      😀
      🥰
      🤢
      😎
      😡
      👍
      👎