Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Harnaś w nowej szacie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Krzysiu
    Krzysiu
    • 02-2001
    • 14936

    #16
    cielak napisał(a)
    ... wariant marki HARNAŚ. Osiągnięcie precyzyjnej spójności pomiędzy nazwą piwa, wartościami związanymi z marką a opakowaniem i walorami smakowymi ...
    To jest dopiero bełkot. Szczególne wrażenie zrobiły na mnie zwłaszcza "walory smakowe" spójnie powiązane z wartością opakowania.

    Comment

    • Kijek
      Member
      • 05-2004
      • 78

      #17
      Zgodze się, że w małopolsce pije się tego piwa sporo, ale i na śląsku jest on dostępny w wielu sklepach. Osobiście lubie Harnasia, ale moi znajomi nie są do niego przekonani i sięgają po te "tradycyjne"..




      http://republika.pl/bartowels_basia

      Comment

      • Wujcio_Shaggy
        Senior
        • 01-2004
        • 4628

        #18
        cielak napisał(a)
        za "mediarun"[...]
        Zawartość ekstraktu zwiększono z 11,6% do 12,1%, natomiast alkoholu z 5,6% do 6,2% [...]
        Ciekawa sztuczka, swoją drogą: zwiększamy ekstrakt o 0,5%, a alkohol rośnie o 0,6% .
        Może zapomnieli (albo "zapomnieli" ze względów marketingowych) napisać, że to max. 6,2%?
        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

        Browar Szlachecki w Warszawie (działalność zawieszona)

        @WujcioShaggy Wuj na Twitterze, czasem coś napisze nawet

        Comment

        • YouPeter
          Senior
          • 05-2004
          • 2379

          #19
          ale

          Ale w sumie jakby na to nie patrzeć to nowa szata graficzna jest dużo lepsza i bardziej zachęcająca. Choć ja się raczej nie skuszę bo piłem raz starego Harnasia i był dla mnie za słodki.
          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

          Comment

          • cielak
            Senior
            • 03-2004
            • 2890

            #20
            Widziałem wczoraj nową reklamę tegoż piwa w telewizji. Oczywiście jest to film rysunkowy. Co mnie zaskoczyło w tej bajce to słowa typu "w mordę lać". Trochę mocna ta reklama.
            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

            Comment

            • kishar
              Senior
              • 10-2003
              • 1691

              #21
              Nowa etykieta jest zdecydowanie ładniejsza, przypomina etykiety Okocimskie, no i jak fajnie zwiekszszono moc?!?!? ciekawe kiedy pojawi się Mocny Harnaś Strong i będziemy mieli kolejne nowe piwo na rynku
              I niech Ci wszystcy przemadrzali smakosze nie mówią że na rynku sie nic nie dzieje, że nie ma nowych piw, przecież nawet konkurencja wprowadza nowe rzeczy np. taki lech.

              Comment

              • cielak
                Senior
                • 03-2004
                • 2890

                #22
                [QUOTE]kishar napisał(a)
                ..ciekawe kiedy pojawi się Mocny Harnaś Strong i będziemy mieli kolejne nowe piwo na rynku...

                Myślę że nic z tego, bo po co robić konkurencje samym sobie (okocim mocne). Przykładem jest KP która wproawdzając Dębowe zlikwidowała Tyskie mocne, które (moim zdaniem) było o wiele lepsze (choć pewnie krócej warzone ) od Dębowego.
                zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                Comment

                • breslauer
                  Senior
                  • 05-2002
                  • 2690

                  #23
                  kishar napisał(a)
                  I niech Ci wszystcy przemadrzali smakosze nie mówią że na rynku sie nic nie dzieje, że nie ma nowych piw, przecież nawet konkurencja wprowadza nowe rzeczy np. taki lech.
                  A co się według Ciebie dzieje? Czy zmiana wzoru etykiety oznacza, że jest to już nowe piwo?
                  Kwestii "przemądrzałych smakoszy" nie będę komentował ... A kogo miałeś na myśli pod tym określeniem?

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    #24
                    breslauer napisał(a)
                    A co się według Ciebie dzieje? Czy zmiana wzoru etykiety oznacza, że jest to już nowe piwo?
                    Kwestii "przemądrzałych smakoszy" nie będę komentował ... A kogo miałeś na myśli pod tym określeniem?
                    Wydaje mi się, że kishar żartował... Spokojnie breslauer... Ale jeśli nie żartował, to twój jest uzasadniony!
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • kishar
                      Senior
                      • 10-2003
                      • 1691

                      #25
                      Oczywiście że żartowałem moja wypowiedz miala być wypowiedzią ironiczną, niejako podszywającą się pod jakiegos pana od marketingu z jakies wielkiej fabryki napoji piwopodobnych.

                      Comment

                      • breslauer
                        Senior
                        • 05-2002
                        • 2690

                        #26
                        Spokojnie, że jestem spokojny ...

                        Comment

                        • brzeczka
                          Senior
                          • 12-2003
                          • 373

                          #27
                          mnie tam to piwo smakowało jak jeszcze było Okocimiem Lightem i miało 10,1 piwa w piwie i 5,3 alkoholu - cienkie, owszem, ale na wakacje w środku dnia jak znalazł, a u nas wszyscy walą na moc, piwo jak nie ma 6,2 alk to nie piwo, mnie już wątroba boli od tego i chętnie widzę w lodówie piwa czeskie i niemieckie, po których można rano iść do pracy i nie żałować, że się nie umarło weśnie, co niestety coraz częściej powodują polskie piwa,
                          jaki sens robić Harnasia i to "białe" nowe (nie pamiętam nazwy) wywodzące się w pomrokach dziejów od nieodżałowanego Zagłoby jednocześnie - to białe robią (piwo chyba się nie warzy od dawna tylko produkuje jak jogurt, przynajmniej w Polsce) chyba w Szczecinie, bo zajeżdża "wodą z Odry" jak lokalne bosmańskie - coś w tym jest
                          wracając do tematu: dla mnie kolejna zmiana w dół, chóc to już jedyny okocim, po który sięgam (nie mogę zapomnieć im porterka i zagłoby)

                          Comment

                          Przetwarzanie...
                          X
                          😀
                          🥰
                          🤢
                          😎
                          😡
                          👍
                          👎