Dyskusja nad wynikami XVII Festiwalu Piw Polskich.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
    🍼🍼
    • 2001.02
    • 20221

    #16
    Szkoda, że w tym festiwalu tak mało browarów wzięło udział. Wyniki przez to są mało reprezentatywne....
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • witkowskiartur
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      • 2003.03
      • 561

      #17
      Bardzo cieszę się, że moje ulubione piwo zdobyło pierwsze miejsce. Oby zawsze zdobywało je pod szyldem Piwa Królewskiego z Browarów Warszawskich
      Last edited by witkowskiartur; 2004-06-06, 13:39.
      KONIEC BROWARÓW WARSZAWSKICH.PONAD 150 LAT TRADYCJI DIABLI WZIĘLI

      Comment

      • Pogoniarz
        † 1971-2015 Piwosz w Raju
        • 2003.02
        • 7971

        #18
        Marusia napisał(a)
        Szkoda, że w tym festiwalu tak mało browarów wzięło udział. Wyniki przez to są mało reprezentatywne....
        W pełni się zgadzam z Panią Prezes.
        Jeżeli chodzi o dygresję Krzysia odnośnie niepasteryzowanego Książęcego to faktycznie jakim cudem brało udział w konkursie


        Prawie jak Piwo
        SZCZECIN

        Comment

        • Krzysztof
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.04
          • 1689

          #19
          [QUOTE]Pogoniarz napisał(a)
          [B]W pełni się zgadzam z Panią Prezes.

          Zgłaszając piwo do degustacji nie wiadomo ile będzie w grupie piw ze względu na wycofujące się browary w zasadzie w przeddzień.

          Myślę, że tłumnie biorąc udział w nieodległej już degustacji w Żywcu spowodujecie że wyniki degustacji bedą w pełni obiektywne.
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            #20
            Krzysztof napisał(a)

            Myślę, że tłumnie biorąc udział w nieodległej już degustacji w Żywcu spowodujecie że wyniki degustacji bedą w pełni obiektywne. [/B]
            \\

            Czyżby w Żywcu miało byc lane Królewskie?
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • Krzysztof
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.04
              • 1689

              #21
              Marusia napisał(a)
              \\

              Czyżby w Żywcu miało byc lane Królewskie?
              Oczywiście, że bedzie lane do szklanek przez moją skromną osobę.
              Mam też na mysli że Wy Piwowarzy Domowi tłumnie wystąpicie w Żywcu na Waszym festiwalu tak żeby WYNIKI BYŁY MIARODAJNE. Wszystko w waszych rękach......
              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
              www.twojmalybrowar.pl

              Comment

              • becik
                Generał Wszelkich Fermentacji
                🍼🍼
                • 2002.07
                • 14999

                #22
                Marusia napisał(a)
                Szkoda, że w tym festiwalu tak mało browarów wzięło udział. Wyniki przez to są mało reprezentatywne....
                a czy ktos zna odpowiedź dlaczego tak mało browarów wzięło udział?
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • marcopolok
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.10
                  • 2334

                  #23
                  Krzysztof napisał(a)
                  Oczywiście, że bedzie lane do szklanek przez moją skromną osobę.

                  łoj dwa lata temu w Żywcu piliśmy lanego królewicza
                  Krzysztofie może dałoby się na Żywieckie Giełdowanie "załatwić" Beczułkę w razie czego może być niefiltrowane
                  bez brody...

                  Comment

                  • macmon
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2002.10
                    • 140

                    #24
                    marcopolok napisał(a)
                    łoj dwa lata temu w Żywcu piliśmy lanego królewicza
                    Krzysztofie może dałoby się na Żywieckie Giełdowanie "załatwić" Beczułkę w razie czego może być niefiltrowane
                    He, he, juz widzę, jak Krzysztof puszcza sobie w instalację KEG-ową niefiltrowane piwo. Jasne, po to walczy o czystość piwa, usuwa tlen, pasteryzuje w przepływie, itd...... żeby sobie na koniec zainfekować linię. ... Niefiltrowane, dobrze wyleżakowane piwo HG 13,8 % e. wag. jest obecnie tylko w Wydziale Tankofermentorów.

                    Comment

                    • marcopolok
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2001.10
                      • 2334

                      #25
                      macmon napisał(a)
                      He, he, juz widzę, jak Krzysztof puszcza sobie w instalację KEG-ową niefiltrowane piwo. Jasne, po to walczy o czystość piwa, usuwa tlen, pasteryzuje w przepływie, itd...... żeby sobie na koniec zainfekować linię. ... Niefiltrowane, dobrze wyleżakowane piwo HG 13,8 % e. wag. jest obecnie tylko w Wydziale Tankofermentorów.
                      Chyba człowieku nie doczytałeś
                      W moim poście nie ma ani słowa o kegach
                      bez brody...

                      Comment

                      • macmon
                        Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                        • 2002.10
                        • 140

                        #26
                        marcopolok napisał(a)
                        Chyba człowieku nie doczytałeś
                        W moim poście nie ma ani słowa o kegach
                        Tylko o beczułce, lanym Królewiczu... ewidentnie o lanym do kufli piwie, a w co obecnie browary beczkują piwo? Informuję, że w beczki KEG. Jeśli wierzysz w reklamę "Dębowego", to lepiej zmień kanał w TV, to same oszustwa.
                        Proszę, nie pisz do mnie "człowieku", bo mam nick.

                        Comment

                        • marcopolok
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2001.10
                          • 2334

                          #27
                          macmon napisał(a)
                          Tylko o beczułce, lanym Królewiczu... ewidentnie o lanym do kufli piwie, a w co obecnie browary beczkują piwo? Informuję, że w beczki KEG. Jeśli wierzysz w reklamę "Dębowego", to lepiej zmień kanał w TV, to same oszustwa.
                          Proszę, nie pisz do mnie "człowieku", bo mam nick.
                          Masz rację, przepraszam za "człowieka" ale w dalszym ciągu twierdzę że mojego posta albo nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś

                          Może nie siedzę w temacie tak ja ty ale różnicę między beczułką a kufą znam więc przytaczanie reklamy dębowego jest nie na miejscu


                          Po drugie w moim poscie jest coś takiego " " więc nie rozumiem twoich wstawek o infekcji lini napełniania kegów
                          bez brody...

                          Comment

                          • Krzysiu
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2001.02
                            • 14936

                            #28
                            macmon napisał(a)
                            ...Niefiltrowane, dobrze wyleżakowane piwo HG 13,8 % e. wag. jest obecnie tylko w Wydziale Tankofermentorów.
                            No i wystarczy. Bierze się kega, wykręca z niego fitting, wlewa w niego "niefiltrowane, dobrze wyleżakowane piwo HG 13,8 % e. wag." z tankofermetora i zakręca fitting. Następnie przywozi się kega do Żywca, a po imprezie odbiera pustego i odwozi do browaru. Proste?

                            Comment

                            • macmon
                              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                              • 2002.10
                              • 140

                              #29
                              marcopolok napisał(a)
                              Masz rację, przepraszam za "człowieka" ale w dalszym ciągu twierdzę że mojego posta albo nie doczytałeś albo nie zrozumiałeś

                              Może nie siedzę w temacie tak ja ty ale różnicę między beczułką a kufą znam więc przytaczanie reklamy dębowego jest nie na miejscu


                              Po drugie w moim poscie jest coś takiego " " więc nie rozumiem twoich wstawek o infekcji lini napełniania kegów
                              Rozumiem, nie ma o co kruszyć kopii. Moje "He, He"..... także jest bardziej , które może zrozumieć Krzysztof (właśnie o tych infekcjach mowa). A Królewskie na pewno poleje się w Żywcu, co obiecuje Krzysztof własnoręcznie
                              Pozdrawiam i sądzę, że temat już wyczerpaliśmy.

                              Comment

                              • Krzysztof
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2001.04
                                • 1689

                                #30
                                piwo

                                Krzysiu napisał(a)
                                No i wystarczy. Bierze się kega, wykręca z niego fitting, wlewa w niego "niefiltrowane, dobrze wyleżakowane piwo HG 13,8 % e. wag." z tankofermetora i zakręca fitting. Następnie przywozi się kega do Żywca, a po imprezie odbiera pustego i odwozi do browaru. Proste?

                                Taki tok postepowania jest dla mnie nie do przyjęcia...........
                                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                                www.twojmalybrowar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...