Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

praca o piwie

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szycha
    Junior
    • 08-2004
    • 2

    praca o piwie

    pisze własnie prace na temat udziału w polskim rynku browarniczym Carlsberg Okocim S.A. w związku z tym szukam wiadomości dotyczących tego browaru w szczególe, a w ogóle odnośnie surowców krajowych i zagranicznych, z jakich produkuje sie piwo, procesów technologicznych, całego przedsiebiorstwa, rodzajów promocji piw
    czy moglibyscie wskazać mi gdzie mam szukać materiałów? czy istnieje w ogóle jakaś literatura do tego? a może macie coś w swoich zbiorach.
    bedę bardzo wdzieczna.
    Pozdrawiam
  • Dojlidy
    Gość
    • 12-2002
    • 143

    #2
    cześć
    Uzupełnij swój profil.

    Comment

    • mapajak
      Senior
      • 12-2002
      • 1187

      #3
      Carlsberg Okocim wydaje własną gazetkę, gdzie ją można dostać - nie wiem.
      Dużo tego typu informacji co szukasz jest na zielonych stronach Rzeszpospolitej.
      Przejrzyj też prasówkę - tu na forum.

      Comment

      • Dojlidy
        Gość
        • 12-2002
        • 143

        #4
        Jest masa książek na temat piwowarstwa do tego gazetki wydawane przez browary i troche wiadomości na stronach "www". Do tego możesz zawsze poprosić o pomoc pracowników browaru o którym chcesz pisac.

        Comment

        • Dojlidy
          Gość
          • 12-2002
          • 143

          #5
          Kiedyś też chciałem pisać taką pracę magisterską ale o Tyskich Browarach, jednak okazało się że na odległość trudno zdobyć wystarczająco dużo materiałów.

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            Było pisać o Dojlidach

            Comment

            • Dojlidy
              Gość
              • 12-2002
              • 143

              #7
              W tamtym czasie miałem więcej znajomości w Tychach niż w Białymstoku

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #8
                Odp: praca o piwie

                szycha napisał(a)
                pisze własnie prace na temat udziału w polskim rynku browarniczym Carlsberg Okocim S.A. w związku z tym szukam wiadomości dotyczących tego browaru w szczególe, a w ogóle odnośnie surowców krajowych i zagranicznych, z jakich produkuje sie piwo, procesów technologicznych, całego przedsiebiorstwa, rodzajów promocji piw
                czy moglibyscie wskazać mi gdzie mam szukać materiałów? czy istnieje w ogóle jakaś literatura do tego? a może macie coś w swoich zbiorach.
                bedę bardzo wdzieczna.
                Pozdrawiam
                Dopóki Okocim jest na giełdzie, można szukać w prospektach i danych giełdowych. Najwięcej danych gospodarczych publikuje się w zielonej Rzepie (pani Lidia oktaba specjalizuje się w rynku spożywczym) oraz Pulsie Biznesu, a komplet danych (historia firmy, wyniki ekonomiczne i dane marketingowe) - tylko w samej firmie.
                Ale pamietaj o tym, że Carlsberg Polska SA (firma Calrsberg Okocim SA już nie istnieje) to nie to samo, co Okocim. To jeszcze Sierpc i Szczecin, a do przejściowo także Wrocław, Kraków i Chociwel.

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23816

                  #9
                  Wrocałw (Piast) nie podlegał Okocimiowi, a bezpośrednio Carlsbergowi.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • szycha
                    Junior
                    • 08-2004
                    • 2

                    #10
                    dzięki za rady.
                    wszystko fajnie, ale w tym carlsbergu pracują niezbyt fajne babki - w ogóle nie wiedza o co chodzi i mówią, że nic mi nie mogą pomóc. dziwna sprawa. a ta gazetkę, owszem wydają, ale w obiegu wewnętrznym i nijak nie mam do niej dostępu...
                    pełna nadzei i wciąż czekająca na Wasze rady
                    Szycha

                    Comment

                    • grzech
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 4592

                      #11
                      Skoro babki niefajne - sięgnij wyżej.

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #12
                        Sięgnij do facetów. W marketingu nie szukaj - tam ludzie zmieniają się co pół roku, a b abki są szczególnie niekompetentne. Wywalcz zgodę u prezesa i załatwiaj temat w księgowości.

                        komu Piast podlegał, nie ma znaczenia. Był w zasiegu firmy. Okocim tez nie jest w 100% własnościa Carlsberga. Strzegom nie jest w 100% własnością Sierpca, a Sierpc dla odmiany nie jest w 100% własnością Carlsbreg Polska SA. Nie ma w ekonomi pojęcia, kto komu podlega.

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎