Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Polskie piwa - wszystkie 1 pies

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tubu5000
    Gość
    • 10-2004
    • 4

    Polskie piwa - wszystkie 1 pies

    Nie widze zbyt duzego wyboru z polskich piw, bo to wszystko Lager (?), ewentualnie jakies portery etc.

    Nie znam sie, ale jak bylem w Londynie to przez kilka dni wypilem wiecej roznych gatunkow niz tu przez cale zycie.

    Czy w Polsce jest w ogole jakis rozsadny wybor piwa? Czy sa np. pszenne? W sumie pszenicy duzo... Ktos sie orientuje? Bo rzygam juz Zywcem, Tyskim, Lechem,....... ktore wszystkie smakuja dokladnie tak samo
  • Latarnik
    Premium Lamplighter
    • 06-2004
    • 5005

    #2
    Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

    tubu5000 napisał(a)


    Nie znam sie, ale jak bylem w Londynie to przez kilka dni wypilem wiecej roznych gatunkow niz tu przez cale zycie.

    I właśnie po to trafiłeś na nasze forum, by Twoja wiedza się rozszerzyła i abyś mógł poznać miejsca, gdzie kupić dobre piwo.
    Last edited by Latarnik; 21-10-2004, 06:47.
    5430 kapsli z wypitych piw
    874 nowe piwa opisałem na forum (w tym 774 z USA).
    "Beer is proof that God loves us and wants us to be happy."- Benjamin Franklin
    https://sites.google.com/view/latarniknj-galeria/strona-główna
    Freedom is the right to tell people what they do not want to hear– George Orwell
    https://sites.google.com/view/ety-z-...trona-główna

    Comment

    • Pogoniarz
      † 1971-2015 Piwosz w Raju
      • 02-2003
      • 7971

      #3
      Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

      tubu5000 napisał(a)
      Bo rzygam juz Zywcem, Tyskim, Lechem,....... ktore wszystkie smakuja dokladnie tak samo
      Jak wielu z Nas Poczytaj tu i ówdzie;myślę,że idealnie trafiłeś


      Prawie jak Piwo
      SZCZECIN

      Comment

      • Małażonka
        Senior
        • 03-2003
        • 4602

        #4
        Piwa pszeniczne? Ależ oczywiście - do wyboru trzy rodzaje proponuje Jabłonowo .
        I jeszcze prośba: używaj polskich liter, ogonków, kropek itp. - wrażliwi jesteśmy na tym forum - lubimy czytać w naszym ojczystym języku .

        Comment

        • JAckson
          Senior
          • 05-2004
          • 6122

          #5
          Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

          tubu5000 napisał(a)
          Bo rzygam juz Zywcem, Tyskim, Lechem,....... ktore wszystkie smakuja dokladnie tak samo
          Poza tymi browarami istnieje jeszcze kilka "mniej rzucających sie w oczy" i o cokolwiek ODMIENNYM smaku. Najlepiej zaczać przeglądanie od kliknięcia na 'browary'. Wtedy można się zdziwić, że mimo wszystko w Polsce działa wciąż więcej niż 10 browarów. Przeczytanie recenzji o piwach pomaga w napaleniu sie na to i owo piwko. A o wymienionych przez Ciebie można z czasem zapomnieć...

          Ja np. zanim wpadłem na browar.biz nie wiedziałem o istnieniu piwa Noteckiego a teraz marzę by gdzieś je dorwać

          Powodzenia w poszukiwaniach
          MM961
          4:-)

          Comment

          • arcy
            Senior
            • 07-2002
            • 7538

            #6
            Odp: Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

            [QUOTE]JAckson napisał
            [B] Ja np. zanim wpadłem na browar.biz nie wiedziałem o istnieniu piwa Noteckiego a teraz marzę by gdzieś je dorwać

            Wystarczy zajrzeć do Poznania. W imieniu sekcji poznańskiej, serdecznie zapraszam!

            Comment

            • JAckson
              Senior
              • 05-2004
              • 6122

              #7
              Odp: Odp: Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

              Wystarczy zajrzeć do Poznania. W imieniu sekcji poznańskiej, serdecznie zapraszam! [/B]
              Dzięki. Żałuję, ale nie mam po drodze w chwili obecnej.
              Jeżeli jednak pojawi się możliwość to chętnie
              Last edited by JAckson; 21-10-2004, 07:43.
              MM961
              4:-)

              Comment

              • becik
                Senior
                • 07-2002
                • 14999

                #8
                Małażonka napisał(a)
                Piwa pszeniczne? Ależ oczywiście - do wyboru trzy rodzaje proponuje Jabłonowo .
                rozprowadza niemieckie piwa, chyba koledze chodziło nie o to co w Polsce mozna dostać (choć tak można wnioskować) tylko o sam wybór wśród POLSKICH piw
                Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

                Comment

                • arcy
                  Senior
                  • 07-2002
                  • 7538

                  #9
                  Mam dziwne wrażenie, że wypowiedź Małejżonki miała charakter humorystyczny, z akcentami ironicznymi

                  Comment

                  • iron
                    Senior
                    • 08-2002
                    • 6704

                    #10
                    No, no, od akcentów ironicznych to ja jestem
                    bigb@n-s.pl; na Allegro jestem jako "moczu" :)
                    Nasze uszatki do podziwiania na stronie www.n-s.pl/bigb
                    Rock, Honor, Ojczyzna

                    Comment

                    • grzech
                      Senior
                      • 04-2001
                      • 4592

                      #11
                      A co mają powiedzieć biedni Czesi ?
                      My mamy parę porterów, ze dwa koźlaki, nieco jasnych piw mocnych, jakieś szwarce. A ci biedacy tylko svetle i tmave.

                      Comment

                      • Małażonka
                        Senior
                        • 03-2003
                        • 4602

                        #12
                        iron napisał(a)
                        No, no, od akcentów ironicznych to ja jestem
                        Ej, jakaś wspólnota w małżeństwie obowiązuje! Chyba mam jakieś prawo do ironii

                        Comment

                        • Borysko
                          Senior
                          • 02-2004
                          • 1144

                          #13
                          Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

                          tubu5000 napisał(a)
                          Nie widze zbyt duzego wyboru z polskich piw, bo to wszystko Lager (?), ewentualnie jakies portery etc.

                          Nie znam sie, ale jak bylem w Londynie to przez kilka dni wypilem wiecej roznych gatunkow niz tu przez cale zycie.

                          Czy w Polsce jest w ogole jakis rozsadny wybor piwa? Czy sa np. pszenne? W sumie pszenicy duzo... Ktos sie orientuje? Bo rzygam juz Zywcem, Tyskim, Lechem,....... ktore wszystkie smakuja dokladnie tak samo
                          Jest na to bardzo prosta recepta: zacznij sma warzyć swoje piwo. Wtedy będziesz mógł spróbować praktycznie każdego gatunku, nawet takich których już nie ma.

                          Comment

                          • Pinio74
                            Senior
                            • 10-2003
                            • 3881

                            #14
                            Małażonka napisał(a)
                            Ej, jakaś wspólnota w małżeństwie obowiązuje! Chyba mam jakieś prawo do ironii
                            pewnie tylko do autoironii
                            BIRRARE HUMANUM EST

                            Comment

                            • ZIOMEK2
                              Gość
                              • 09-2004
                              • 2523

                              #15
                              Odp: Polskie piwa - wszystkie 1 pies

                              tubu5000 napisał(a)
                              Nie widze zbyt duzego wyboru z polskich piw, bo to wszystko Lager (?), ewentualnie jakies portery etc.

                              Nie znam sie, ale jak bylem w Londynie to przez kilka dni wypilem wiecej roznych gatunkow niz tu przez cale zycie.

                              Czy w Polsce jest w ogole jakis rozsadny wybor piwa? Czy sa np. pszenne? W sumie pszenicy duzo... Ktos sie orientuje? Bo rzygam juz Zywcem, Tyskim, Lechem,....... ktore wszystkie smakuja dokladnie tak samo
                              ...GRUPA ŻYWIEC to jeszcze ma wybór piw /około 25/,a co ja mam
                              powiedzieć w Tychach /K.P.-POZNAŃ-chyba7?/gdzie w większości knajp
                              /zaryzykuję-około 80%/serwuje się tylko BRACTWO PIWNE /Gronie,Lech/?
                              Też wolę większy WYBÓR!
                              UWAŻAM,że większa konkurencja BROWARÓW jest potrzebna!Więc uzbrójmy
                              się w cierpliwiść...a zawsze można zrobić wypad do naszych zach.
                              połud.sąsiadów...PYRSK!

                              Comment

                              Przetwarzanie...
                              X
                              😀
                              🥰
                              🤢
                              😎
                              😡
                              👍
                              👎