Żnin

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • cielak
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.03
    • 2890

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek
    Browar Żnin jakby się ożywił . Wygląda na to, że pojawi się w Krakowie . W zaprzyjaźnionej hurtowni dostałem nawet 2 gratisowe butelki Leszka...
    No to powiedz w jakiej!! Też bym się napił!!!!!
    zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

    Comment

    • slawekkazek
      Kapitan Lagerowej Marynarki
      🥛🥛🥛
      • 2003.01
      • 544

      #17
      Leszek w bączkach pojawił się w znanym browarowiczom sklepie przy alejach za Jubilatem, idąc w kierunku Piłsudskiego, po 1.65. Jest też Grybowski Rejent. A więc do dzieła !!! Przyszłość Leszka w Krakowie w naszych gardłach.

      Comment

      • slawekkazek
        Kapitan Lagerowej Marynarki
        🥛🥛🥛
        • 2003.01
        • 544

        #18
        Przekłamałem cenę. Tylko 1.30 zł.

        Comment

        • szarpik
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2002.02
          • 676

          #19
          W Poznaniu Leszka także można dostać ( w znanym już forumowiczom sklepie na Tysiąclecia) , wiec chyba nie jest z tym browarem źle
          WWW.EKSTRAKLASA.NET

          Comment

          • slawekkazek
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            🥛🥛🥛
            • 2003.01
            • 544

            #20
            Czas na lane. Ale jest szansa, bo w ślad za butelkami mają pojawić się kegi. Może więc gdzieś niedaleko centrum będzie dane spożywać krakusom Leszka z pipy.

            Comment

            • cielak
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2004.03
              • 2890

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek
              Leszek w bączkach pojawił się w znanym browarowiczom sklepie przy alejach za Jubilatem, idąc w kierunku Piłsudskiego, po 1.65. Jest też Grybowski Rejent. A więc do dzieła !!! Przyszłość Leszka w Krakowie w naszych gardłach.
              Byłem, kupiłem i gdy wlałem go do kufla to się załamałem. Męty, jakieś kwaśne po prostu zepsute. Na etykiecie widać że jeszcze niby w dacie.
              A taki smak miałem!
              zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

              Comment

              • slawekkazek
                Kapitan Lagerowej Marynarki
                🥛🥛🥛
                • 2003.01
                • 544

                #22
                Cholera, mnie też się trafił jeden taki.

                Comment

                • e-prezes
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2002.05
                  • 19244

                  #23
                  to po takiej wtopie na lane chyba nie ma co liczyć

                  Comment

                  • slawekkazek
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    🥛🥛🥛
                    • 2003.01
                    • 544

                    #24
                    Zostało mi jedno i drżę oglądając je pod światło. Co mnie czeka ???
                    Dajmy szansę Leszkowi !!! Poobserwujmy . To naprawdę wspaniałe piwo .

                    Comment

                    • e-prezes
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2002.05
                      • 19244

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika slawekkazek
                      Leszek w bączkach pojawił się w znanym browarowiczom sklepie przy alejach za Jubilatem, idąc w kierunku Piłsudskiego, po 1.65. Jest też Grybowski Rejent. A więc do dzieła !!! Przyszłość Leszka w Krakowie w naszych gardłach.
                      tytułem tylko komentarza, bo post kolegi jeśli już to powinien być w dziale "Piwo-Gdzie", a najlepiej wątku "Kraków, Ciekawe piwa"; dodam, iż w rzeczonym sklepie nie ma już Żnina zapewne z powodu w/w niestabilności piwa.

                      Comment

                      • MLT
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.12
                        • 1045

                        #26
                        W sobotę 21 maja byłem w Żninie. Niestety w knajpie "Pod czaplą" Leszka nie było bo jak powiedział barman nalewak wyjechał w teren. i to było pierwsze rozczarowanie. Drugie to Pałucke w bączkach, termin przydatności do 8 sierpnia a piwo mętne z farfoclami i nie za smaczne, a zapach... zwalał z nóg, cos pośredniego między gnojowicą a ekstraktem z brudnych skarpet. Czy właścicielowi browaru chodzi o to by zniechęcić resztę wiernych klientów, czy po prostu nie potrafią tam robić piwa (dla odmiany Leszek był całkiem nie powiem).
                        Last edited by MLT; 2005-05-24, 14:16.

                        Comment

                        • kloss
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.03
                          • 2526

                          #27
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MLT
                          Pałucke w bączkach, termin przydatności do 8 sierpnia a piwo mętne z farfoclami i nie za smaczne, a zapach... zwalał z nóg, cos pośredniego między gnojowicą a ekstraktem z brudnych skarpet. Czy właścicielowi browaru chodzi o to by zniechęcić resztę wiernych klientów, czy po prostu nie potrafią tam robić piwa (dla odmiany Leszek był całkiem nie powiem).
                          Zauważyłem tu wewnętrzną sprzeczność.Jeżeli chodziłoby o zniechęcenie klientów lub nieumiejętność robienia piwa to "Leszek" nie byłby "całkiem nie powiem".
                          Mnie tam zawsze Żnin smakował aczkolwiek ostatnio piłem go rok temu-cóż w lipcu go sobie przypomnę.

                          Comment

                          • MLT
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.12
                            • 1045

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kloss
                            Zauważyłem tu wewnętrzną sprzeczność.Jeżeli chodziłoby o zniechęcenie klientów lub nieumiejętność robienia piwa to "Leszek" nie byłby "całkiem nie powiem".
                            Mnie tam zawsze Żnin smakował aczkolwiek ostatnio piłem go rok temu-cóż w lipcu go sobie przypomnę.
                            Wewnetrzna sprzeczność była zamierzona bo nie rozumiem jak mozna produkować tak dwa różne piwa (To dopiero wewnętrzna sprzeczność). Żeby było ciekawiej Pałuckie z półlitrowej butelki było ...... całkiem nie powiem. To oznacza, że chyba spaprali tylko jedną partię.(ale ile osób zniechęci sięprzez to do browaru Żnin?)

                            Comment

                            • Shlangbaum
                              Pułkownik Chmielowy Ekspert
                              • 2005.03
                              • 5828

                              #29
                              RUSZA SKLEP INTERNETOWY BROWARU ŻNIN !!!

                              Przed chwileczką rozmawiałem z szefem browaru w Żninie (chcę tam zamówić próbnie skrzynkę lub dwie) Panem Dariuszem Piechowskim i poinformował mnie on, że za mniej więcej miesiąc rusza sklep internetowy browaru Trwają rozmowy z firmami kurierskimi, które mają zakończyć się wypertraktowaniem jak najniższej ceny za transport.

                              Za pomyślne otwarcie i negocjacje

                              Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                              Comment

                              • adam16
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2001.02
                                • 9865

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
                                Przed chwileczką rozmawiałem z szefem browaru w Żninie (chcę tam zamówić próbnie skrzynkę lub dwie) Panem Dariuszem Piechowskim i poinformował mnie on, że za mniej więcej miesiąc rusza sklep internetowy browaru Trwają rozmowy z firmami kurierskimi, które mają zakończyć się wypertraktowaniem jak najniższej ceny za transport.

                                Za pomyślne otwarcie i negocjacje
                                Jeśli będzie można zamówić sobie rozsądną ilość piwa za rozsądną cenę, to trzymam kciuki
                                Browar Hajduki.
                                adam16@browar.biz
                                Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                                Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                                Comment

                                Przetwarzanie...