Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

help!

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • annewit
    Member
    • 11-2004
    • 85

    help!

    Drodzy koledzy!Pisałam juz,że projrktuję butelkę do piwa.Potrzebne mi są fotki butelek im starsze tym lepsze.Jeśli macie jakieś foty związane z piwem typu kształt butelki,rodzaj otwarcia czy etykiety to proszę o kontakt.Chętnie posłucham również waszych opinii czego oczekujecie od butelki do piwa.Może ktoś z was w specyficzny sposób pije piwo,albo coś wam niesamowicie przeszkadza w teraźniejszych modelach butelek.Za wszelką pomoc będę wdzięcznaChętnie zagoszczę na dłużej na waszym forum...
  • żąleną
    Sojowe Oddziały Bojowe
    • 01-2002
    • 13239

    #2
    W galerii jest sporo starych butelek, przejrzyj sobie.

    Ja lubię butelki z wytłaczanymi motywami (Palm, Grolsch, Fischer). Dodają butelce ekskluzywności. Niestety, zwiększają chyba cenę piwa, więc najlepiej, żeby były zwrotne, ale to już chyba nie jest działka projektanta.

    Kształt - dobrze, gdy jest oryginalny, charakterystyczny dla danego piwa. Tzn. dobrze ze względów estetycznych, ale recyklingowych już mniej, zwłaszcza w Polsce, gdzie jeden typ butelek ci przyjmą w sklepie, a drugiego nie i basta. Osobiście lubię butelki smukłe i wysokie (0,5), choć wkurzają, gdy czasem nie da się ich postawić pionowo w lodówce. Butelki małe bardziej pasują mi pękate.

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      A do jakiego piwa to ma być butelka? Bo inne są do lagerów, inne do ciężkich piw klasztornych, jeszcze inne do lekkich porterów. To poważne przedsięwzięcie. Nie można zaprojektować dobrej butelki do byle jakiego piwa.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23817

        #4
        no nie wiem, może butelka otwierana z dwóch stron byłaby ciekawym rozwiązaniem dla niecierpliwych? można też pomyśleć o takich butelkach w postaci rogala otwierane z dówch stron - wersja dwuosobowa. mam jezcze kilka innych dobrych pomysłów...

        p.s. zaproponuj jeszcze jakiś sensowny temat to zastąpię obecny (bo "help" nic nie mówi o zawartości dyskusji).
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • cielak
          Senior
          • 03-2004
          • 2890

          #5
          A może zamiast butelki dawna metoda "Cytrynady".
          Woreczek i rurka.
          Może zadziała?
          zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎