Upadające Browary / sytuacja niezależnych browarów w Polsce

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • baklazanek
    † 2014 Piwosz w Raju
    • 08-2001
    • 3562

    Jeżeli będzie sposobność, to jutro albo pojutrze wykonam do nich telefon i spróbuję się czegoś dowiedzieć.

    Comment

    • abernacka
      Senior
      • 12-2003
      • 10856

      A dzwoniłeś może do Janowa L. Na forum także została podana plotka ze browar zaprzestał warzenia.
      Piwna turystyka według abernackiego

      Comment

      • piokl13
        Senior
        • 06-2003
        • 946

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
        .
        A ostatnio piłem Zdrojowe z beczki-miód w gębie!
        Zgadzam się. Zawsze gdy byłem w W-wie, wpadałem do Watry. Będzie wielka szkoda.

        Comment

        • pedro4d
          Senior
          • 01-2004
          • 102

          browar Żnin - R.i P.

          Znajomy podesłał mi ostatnio niewesołą informację z Tygodnika Pałuckiego:
          "Z początkiem lutego wszyscy pracownicy żnińskiego browaru otrzymali trzymiesięczne wypowiedzenia umów o pracę. Samego piwa Leszek już się nie produkuje. Sprzedawane jest to, które wyprodukowano jeszcze w ubiegłym roku. W Żninie sprzedawcy wycofali się już ze sprzedaży tego piwa ze względu na fatalną jakość."
          Cały artykuł TUTAJ
          Wygląda więc na to, że pogłoski o modernizacji okazały się fałszywe

          Comment

          • Jaroslav
            Senior
            • 10-2005
            • 967

            No właśnie to jest druga pogłoska jaką otrzymałem.
            Ponoć mimo zapowiedzi nie będziemy mieli już okazji
            spróbować piw ze Żnina. Artykuł to potwierdza.

            Kto następny...

            Comment

            • skandal
              Senior
              • 05-2002
              • 1439

              Przed dosłownie chwilą rozmawiałem telefonicznie z szefem browaru, m.in. także o tej wiadomości co do likwidacji browaru. Są to jakieś bzdury, gazeta napisała nieprawde. Zresztą takie plotki o żninskim browarze pojawiaja się co jakis czas. Ciekawe kto ma w tym interes. Teraz jeszcze tylko poprawa jakości i będzie sie można cieszyć!

              Comment

              • Marcin76
                Senior
                • 11-2005
                • 235

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jaroslav
                Dostałem niepotwierdzoną informację o zaprzestaniu
                produkcji przez Konstancin. Warszawiacy wiedzą coś
                więcej na ten temat??
                To tylko plotki, browar trzyma się nie gorzej niż zwykle.

                Comment

                • Sokół83
                  szynkarz
                  • 12-2004
                  • 1598

                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                  Przed dosłownie chwilą rozmawiałem telefonicznie z szefem browaru, m.in. także o tej wiadomości co do likwidacji browaru. Są to jakieś bzdury, gazeta napisała nieprawde. Zresztą takie plotki o żninskim browarze pojawiaja się co jakis czas.
                  jakość piwa z Żnina jednak plotką nie jest - o czym przekonałem się sam

                  w tej chwili bardziej wierzę gazecie niż właścicielowi
                  Last edited by Sokół83; 21-03-2007, 16:07.
                  Z INNEJ BECZKI

                  www.fotopolska.eu

                  Comment

                  • slavoy
                    Senior
                    • 10-2001
                    • 5055

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marcin76
                    To tylko plotki, browar (Konstancin) trzyma się nie gorzej niż zwykle.
                    Niejako potwierdzam. Dziś na dworcu zachodnim w Warszawie udało mi się zakupić nowe ichnie piwo z dzisiejszej dostawy - Mazowieckie Ekologiczne, które to, jak twierdzi sprzedawca, który podobo zamawiał Zdrojowe, a przywieziono mu powyższe, ma Zdrojowe właśnie zastąpić. Te same parametry wskazują, że rewolucji raczej nie będzie, jedynie etykieta bardziej chwytliwa.
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                    Żeby jeszcze Warszawiacy go pili... Chyba że ci co piją nie wypełniają dziennika
                    No to ja jestem taki wredny niewypełniacz dziennika. A Konstancina wychylam sporo.
                    Dick Laurent is dead.

                    Comment

                    • baklazanek
                      † 2014 Piwosz w Raju
                      • 08-2001
                      • 3562

                      Naprawdę coś niedobrego się dzieję z tymi plotkami. Ja w przypadki nie wierzę ale teorii spiskowych też snuł nie będę. Najpierw Ciechanów później Konstancin, a teraz Żnin. Naprawdę ktoś przegina i to bardzo. Ciekawe, jak wygląda sprawa z Lwówkiem. Oby tylko jutro była sposobność dłuższego pogadania z pracownikami tych browarów.

                      Comment

                      • darekdaro
                        Junior
                        • 09-2005
                        • 19

                        Czekam na wiadomości co z Browarem Konstańcin

                        Comment

                        • skandal
                          Senior
                          • 05-2002
                          • 1439

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                          jakość piwa z Żnina jednak plotką nie jest - o czym przekonałem się sam

                          w tej chwili bardziej wierzę gazecie niż właścicielowi
                          Wierz w co chcesz, jak dziennikarze kłapający dziobem jak tylko ktoś pierdnie są dla Ciebie bardziej wiarygodni to ok. Oprócz potwierdzenia także tok rozmowy wskazywał że browaru nie zamykają.
                          A smak to już inna bajka, też dziwne to trochę jest. Nie chce tu wymyślać jakiś teori spiskowych ale może i w tym, że to piwo pasowało do kibla ktoś palce maczał. Jakis sabotaż gospodarczy Przecież nie można zapomnieć nagle jak się robi dobre piwo a takim był Leszek, może winę ponosi sprzęt warzelni.

                          Comment

                          • ART
                            mAD'MINd
                            • 02-2001
                            • 23839

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika darekdaro
                            Czekam na wiadomości co z Browarem Konstańcin
                            nie chcę być niegrzeczny, ale powtarzasz się jeśli Ci nie wystarczy co napisano wyżej chwytaj za telefon, wysonduj sprawę i zamieść relację tutaj.
                            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                            Comment

                            • Pogoniarz
                              † 1971-2015 Piwosz w Raju
                              • 02-2003
                              • 7971

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skandal
                              Wierz w co chcesz, jak dziennikarze kłapający dziobem jak tylko ktoś pierdnie są dla Ciebie bardziej wiarygodni to ok. Oprócz potwierdzenia także tok rozmowy wskazywał że browaru nie zamykają.
                              A smak to już inna bajka, też dziwne to trochę jest. Nie chce tu wymyślać jakiś teori spiskowych ale może i w tym, że to piwo pasowało do kibla ktoś palce maczał. Jakis sabotaż gospodarczy Przecież nie można zapomnieć nagle jak się robi dobre piwo a takim był Leszek, może winę ponosi sprzęt warzelni.
                              Piwa warzone w Żninie były zawsze bardzo nierówne smakowo,ale nie naciąłem się jakoś na feralną partię.
                              Sądzę jednak ,że browar długo się nie utrzyma w tym naszym polskim piwnym bagienku.


                              Prawie jak Piwo
                              SZCZECIN

                              Comment

                              • emes
                                Nadszyszkownik Chmielowy
                                • 08-2003
                                • 4275

                                W Polsce są firmy które biorą takie zlecenia jak czarny PR na jakąś firmę. Za pieniądze sponsorują różne plotki u dziennikarzy, dystrybutorów itp, celowo szkodliwe dla określonej firmy, osoby, instytucji. Na mniejszą skalę działają też w podobny sposób handlowcy konkurujących firm i nie dotyczy to tylko branży piwnej. Niedawno w jednym ze sklepów w którym kupowałem Ciechana osoba odpowiedzialna za stoisko z browarem powiedziała mi , że Ciechan już piwa nie warzy, co jak się okazuje było nieprawdą. W kwestii podawania kłamstw o konkurencji mógłbym coś więcej napisać, rzeczy sprawdzonych, ale to nie dotyczy rynku piwnego, więc nie ma to sensu. Niektórzy tak po prostu działają, chociaż ja tego nie toleruję, jak usłyszę jakąś brednię od kogoś o konkurencji, to może być pewny, że ja mu tę brednię wytknę przy najbliższej okazji. Ale oczywiście zdarzają się plotki mające potwierdzenie w późniejszych faktach.

                                Comment

                                Przetwarzanie...