Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Piwo z kończącym się terminem.

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pinio74
    Senior
    • 10-2003
    • 3881

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika iron
    No bo zgodnie z prawem, nie miał on prawa sprzedać żadnego produktu któremu skończył się termin przydatności do spożycia. Widocznie menagier się przestraszył i zwinął towar. Może wziął Ciebie za np. dziennikarza albo jakiegoś tajniaka, bo w marketach raczej nie przejmują się terminami ważności produktów. No a poza tym, piwa nie można przepakować i dać nowej daty ważności
    Tak też pomyślałem, tylko byłem zły na siebie, bo nie miałem piwka, a tak mógłbym wypić i jeszcze przyjść z paragonem i butelkami, pokazać te na półce (kilka przeterminowanych jeszcze było) i żądać zwrotu kasy
    BIRRARE HUMANUM EST

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #17
      Ten temat wraca jak bumerang. Dlatego będę złośliwy i nie powiem nic na temat. Pisałem jakiś czas temu, i jak ktoś będzie chciał to to znajdzie.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • jerzy
        piwoholik
        • 10-2001
        • 4705

        #18
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Chris_1987
        Byłem niesamowicie smaczny.
        Słodki jesteś

        A poważnie - to piwo było chyba jeszcze bardziej przeterminowane niż mówisz - jego gwarancja upłynęła chyba w październiku, a przetrzymane tyle zostało u mnie celowo - i warto było.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • darekbryłka
          Junior
          • 10-2002
          • 5

          #19
          A u mnie w osiedlowym sklepiku cena idzie w dół przed końcem terminu ważności piwa i w piątek nabyłem Carlsberga w puszce za 2 zł z terminem do 0 1.03.05
          Bryłas

          Comment

          • Czapayew
            Senior
            • 10-2002
            • 1966

            #20
            Dwa tygodnie temu odmówiono mi w Katowicach w sklepiku na Ligonia sprzedaży przeterminowanego "Racibora". Nie wiem, czy dobrze zrobiono, nie mniej niepocieszony pozostaję do dziś.
            "W winie jest mądrość, w piwie siła, a w wodzie są tylko bakterie"

            www.zamkoszlaki.com
            www.piwnekapsle.net

            Comment

            • slawekkazek
              Senior
              • 01-2003
              • 544

              #21
              Przechowuję w spiżarni niewielką kolekcję piw "minionych". Ostatnio wparował do mnie tato ze znajomym i - ku mojej zgrozie - wytrąbili buteleczkę piwa łańcuckiego. Kto pamięta, kiedy zamknięto ten browar, będzie wiedział, kiedy minął termin przydatności. Dodam, że obaj panowie są mocno po 80-ce. Piwko im podobno smakowało. Pozostawieni na "kwarantannie" nie wykazali nijakich skutków ubocznych.

              Comment

              • zAjkA
                Senior
                • 12-2004
                • 1089

                #22
                Ja miałem okazję zakupic Krajana Premium przeterminowanego o ok. 2 tygodnie. Kupując go nie przyglądałem sie dacie ważności. Zapłaciłem za niego ok. 1,70zł. O tym iż jest przeterminowany dowiedziałem się podczas konsumpcji. Smakował podobnie do curry. Wyczuwalne tez były w nim jakies zioła. Wszystko to miało miejsce w marcu. Ze 3 dni temu udałem się tam ponownie z chęcią zakupu tegoż to Krajana dla e-prezesa. Patrze na datę ważności i własnym oczom nie wierzę. Data przydatności do spożycia kończyła się w połowie marca Wychodzi na to że piwo to stało czały czas na wystawie od momentu gdy zakupiłem je poraz pierwszy. Dopiero gdy zwróciłem uwagę sprzedawcy piwo znikneło.
                Browar Kapitański- Warzone na pełnym morzu

                Comment

                • Shlangbaum
                  Senior
                  • 03-2005
                  • 5828

                  #23
                  Ja kiedyś w liceum (z 5 lat temu) całą noc piłem z kumplami jak sie okazało na drugi dzień (przy wyrzucaniu puszek ) przeterminowane o ponad miesiąc Okocim Mocne. Alkohol jest na tyle dobrym konserwantem, że po przeterminowanym Mocnym nic nikomu nie było

                  ...no morze kac z rana

                  Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                  Comment

                  • Wiktoria
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 796

                    #24
                    Przedwczoraj piłam Kryształa ważnego do ósmego marca. Smak miał normalny i, co najważniejsze, nie było żadnych skutków ubocznych.

                    Comment

                    • Pepek
                      Senior
                      • 04-2003
                      • 1499

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wiktoria
                      Przedwczoraj piłam Kryształa ważnego do ósmego marca. Smak miał normalny i, co najważniejsze, nie było żadnych skutków ubocznych.
                      Czyli dokładnie tę samą warkę/partię, którą się raczę wraz z sąsiadem już przez blisko 3 miesiące (oczywiście nabywanej po obniżonej cenie). Potwierdzam, żadnych "obcych" smaków, zmętnień "pszenicznych" i skutków ubocznych. Jednakże w tym tygodniu przestaniemy już uczestniczyć w tym "eksperymencie". Lepiej zbytnio nie nadwerężać organizmu.

                      Comment

                      • Pogoniarz
                        † 1971-2015 Piwosz w Raju
                        • 02-2003
                        • 7971

                        #26
                        Ja dwa dni temu kupiłem Portera z Bossa i poprosiłem A. o głębokie schowanie go przede mną .Ma datę ważności do 17.07 i niech gdzieś się zawieruszy na kilka miesięcy (conajmniej) Gdzie Ona go schowała


                        Prawie jak Piwo
                        SZCZECIN

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎