pies we mgle z kp? trochę głupia nazwa na piwo...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    #31
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Karolineczka22
    Kp nie wprowadzi piwa Ciemnego do swojego portfela marek.Dog in the fog jest piwem jasnym, bez dużej ilości goryczy...
    Pozdr Karola
    proszę przeglądać cały wątek, przed udzieleniem rady
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23860

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Artur25
      Miałem okazję spróbować "Psa". Jest top najlepsze piwo jakie do tej pory piłem. Super wygląd etykiety na butelce 0,66. Cena na półce 3,89 może być zaporowa, ale na początku i tak się będzie sprzedawać.
      najlepsze pod jakim względem?
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 2001.08
        • 3562

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
        najlepsze pod jakim względem?
        No jak to jakim, pod względem braku goryczki

        Comment

        • Krzysiu
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2001.02
          • 14936

          #34
          Funkcjonariuszy Kompanii Piwowarskiej uprzejmie proszę o nierobienie obciachu. Waszą firmę stać chyba na reklamę w Browar.biz, czy może się mylę? Postarajcie się zrobić coś porządnie (oprócz rozwalania zbędnych browarów).

          Comment

          • nikita_banita
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.06
            • 1363

            #35
            Butelka po kilku chwilach namyslu skojarzyła mi się z Whysky (chyba tak się to pisze)

            Comment

            • ronin
              Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
              • 2004.10
              • 154

              #36
              Pisze sie whisky

              Comment

              • Mafar
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.04
                • 1262

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ronin
                Pisze sie whisky
                Zależy jakie whisky albo whiskey ma się na myśli
                Last edited by Mafar; 2005-03-19, 12:48.
                Polakom gratulujemy Brackiego

                Gdy rozum śpi budzą się demony

                Comment

                • nikita_banita
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2003.06
                  • 1363

                  #38
                  A wszystko zalezy od kraju pochodzenia danej W.
                  Last edited by nikita_banita; 2005-03-19, 13:01.

                  Comment

                  • Renegat
                    Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                    • 2003.07
                    • 134

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Artur25
                    Miałem okazję spróbować "Psa". Jest top najlepsze piwo jakie do tej pory piłem. Super wygląd etykiety na butelce 0,66. Cena na półce 3,89 może być zaporowa, ale na początku i tak się będzie sprzedawać.
                    A tak bez nadmiernej złośliwości Jaki przyjąłeś punkt odniesienia? (...porównując smak "Psa" do "Psa", stwierdzam, że... )

                    Na początku będzie się sprzedawać, bo ludzie ciekawi są nowinek, to chyba zrozumiałe.

                    A przewidujecie przynajmniej jakieś estetyczne panny w reklamówkach?

                    Slainté!
                    Rene
                    Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

                    Comment

                    • nikita_banita
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2003.06
                      • 1363

                      #40
                      Jest piwo, szkło, podstawki, reklama i wielka promocja produktu... Mam coraz większe wrażenie, że to miało być piwo w stylu "Ale" i tylko ktoś coś zepsuł. Być może zagraniczni inwestorzy KP uznali, że takie piwo a'la brytyjskie na naszym rynku radziłoby sobie dobrze i należałoby warzyć takie piwo w Polsce. Ale znalazł się u nas ktoś mędrszy i uznał, że po co męczyć się z jakimś tam nieznanym piwem, jak można zrobić jakiegoś aromatyzowanego dziwoląga. Reklama i cała otoczka Psa ma sugerować inwestorom, że KP wywiązała się z postawionego przed nią zadania. I tylko kogo KP oszukuje: zagranicznych inwestorów, polskiego konsumenta, czy może samą siebie?

                      To taka moja Mała Spiskowa Teoria Dziejów

                      Comment

                      • baklazanek
                        † 2014 Piwosz w Raju
                        • 2001.08
                        • 3562

                        #41
                        No Tak tylko, że przeciętny konsument w życiu nie miał styczności z angielski Ale.
                        Szczerze wątpię w to, że pies miał być właśnie typowym piwem brytyjskim. W naszym kraju oznaczało by to samobójstwo. Kto by to miał niby pić? Część forumowiczów, którzy nie bojkotują koncernowych wyrobów i garstka innych obywateli. Dla tego sądzę, iż cała ta otoczka wokół tego piwa ma zaznaczyć, że jest to coś nowego co się wyróżnia i niby, że rozkochani w piwie Brytyjczycy z namiętnością pija takie piwa jak mglisty pies.

                        Comment

                        • nikita_banita
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.06
                          • 1363

                          #42
                          A kto niby będzie pijał Psa? Ja spróbowałem i dziękuję za jeszcze. A piwo w stylu brytyjskim (mnie przynajmniej się tak wydaje) byłoby nowatorstwem na rynku polskim i mogłoby otworzyć kolejną niszę. Nasz piwny rynek rozwija się: ile choćby piw ciemnych pojawiło się na rynku? - w porównaniu z sytuacją sprzed choćby trzech lat przybyło ich na rynku, a to oznacza, że konsument wymógł taką sytuację. I dlatego nadal uważam, że piwo w stylu brytyjskim byłoby trafniejszym rozwiązaniem. Wcześniej czy poźniej na rynku pojawią się piwa pszeniczne, portery, piwa specjalne. A dlaczego: bo konsument będzie oczekiwał nowości, a piwa aromatyzowane i inne smakowe wynalazki to kwestia przejściowa. Taką mam nadzieję.

                          Comment

                          • zulu
                            Porucznik Browarny Tester
                            • 2004.04
                            • 299

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika nikita_banita
                            ...piwo w stylu brytyjskim (mnie przynajmniej się tak wydaje) byłoby nowatorstwem na rynku polskim i mogłoby otworzyć kolejną niszę...
                            Myślisz że KP chce wypełniać jakieś nisze na ranku polskim ??? Pomijając kwestie co byłoby lepsze dla polskiego browarnictwa czy polskiego amatora piwa to odpowiedź jest jedna: kasa.

                            Comment

                            • Rolek
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2001.08
                              • 1038

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
                              Myślisz że KP chce wypełniać jakieś nisze na ranku polskim ??? Pomijając kwestie co byłoby lepsze dla polskiego browarnictwa czy polskiego amatora piwa to odpowiedź jest jedna: kasa.
                              Czy od razu niszę, tego nie wiem. KP przeprowadziło badania marketingowe, z których wynikało, że znacznej części respondentów brakuje piwa, które nie posiada typowej, piwnej goryczki. No i w rezultacie wyszedł Fog - Dog

                              Comment

                              • nikita_banita
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2003.06
                                • 1363

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zulu
                                Myślisz że KP chce wypełniać jakieś nisze na ranku polskim ??? Pomijając kwestie co byłoby lepsze dla polskiego browarnictwa czy polskiego amatora piwa to odpowiedź jest jedna: kasa.
                                Ja myślę, że KP będzie musiała za jakiś czas pomyśleć rownież o piwach niszowych ponieważ w tym kierunku idzie nasz piwny rynek. Konsument coraz częściej pyta o jakieś inne piwa niż Lech, Żywiec lub Tyskie. Nie znaczy to, że KP nagle zrezygnue z kasy - w to nie wierzę, ale rynek piwny wymusi na koncernach zmianę/weryfikację poglądów.

                                Comment

                                Przetwarzanie...