Krótka ankieta - czyli prośba o pomoc dla studenta!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Marusia
    Marszałek Browarów Rzemieślniczych
    🍼🍼
    • 2001.02
    • 20221

    #16
    Też wypełniłam ankietę, ale naprawdę trudno jest wypisać te wszystkie browary, których piwa kupuję, a których nie ma na liście.
    www.warsztatpiwowarski.pl
    www.festiwaldobregopiwa.pl

    www.wrowar.com.pl



    Comment

    • Andi
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.07
      • 1915

      #17
      Owszem wypelnilem ankiete chociaz moje mozliwosci zakupu wystawionych piw jest bardzo ograniczona.
      A tak nawiasem möwiac nie podoba mi sie ta ankieta-jest robiona na miare lat 70-80-z göry narzucane jest jakie piwa powinno sie zakreslic bo innych nie ma na Liscie.
      Nie wiem po co komu taka Ankieta i do czego powinna sluzyc ale jezeli na jej podstawie ma byc pisana jakas Tam praca na studiach to musze pozalowac tych studentöw ktörzy ja otrzymaja i przyszle pokolenie bedzie musialo na tym bazowac.
      jak wiadomo wiele takich tematöw istnieje na szkolnictwie wyzszym ze my sie dalej tego uczymy a takie kraje jak Srilanka,Chiny i tp otrzymuja Zielona karte na przyjazd do uprzemyslowionych krajöw zeby tym pokazac w czym zecz.
      Chcac zrobic Ankiete na Temat piwa i zamieszczawszy ja w Takim miejscu jak Browar powinno sie troche dalej zajrzec prawdzie w oczy i utworzyc ankiete wolnego wyboru-
      Moim zdaniem bardziej sie nadaja do tego celu wszystkie Ankiety zalaczone na Forum poprzez Dziennik piwny i ocene danego piwa wlacznie
      Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

      http://www.andreas-kronkorken.de

      Comment

      • Axel
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2003.11
        • 27

        #18
        Ależ niczego nikomu nie narzucam. Od tego jest stosowne pole, aby można było wpisać dowolną markę piwa. Wprawdzie Polska to nie Niemcy, ale trochę piw się u nas produkuje i gdybym chciał zamieścić je wszystkie (lub przynamniej sporą część) najprawdopodobniej już pierwszy widok ankiety zniechęcałby do jej wypełnienia (z uwagi na jej rozmiary).

        Comment

        • Marusia
          Marszałek Browarów Rzemieślniczych
          🍼🍼
          • 2001.02
          • 20221

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Axel
          Wprawdzie Polska to nie Niemcy, ale trochę piw się u nas produkuje i gdybym chciał zamieścić je wszystkie (lub przynamniej sporą część) najprawdopodobniej już pierwszy widok ankiety zniechęcałby do jej wypełnienia (z uwagi na jej rozmiary).
          Browarów jest ok. 70, zatem nie tak strasznie dużo. A trafiłeś akurat na forum, którego uczestnicy piją głównie piwa z poza ankiety.
          www.warsztatpiwowarski.pl
          www.festiwaldobregopiwa.pl

          www.wrowar.com.pl



          Comment

          • zythum
            Pułkownik Chmielowy Ekspert
            • 2001.08
            • 8305

            #20
            Problem w tym, że praktycznie ograniczyłeś się do koncernowej masówki z góry narzucając odpowiedzi. Może trzeba było pisać browarami a nie poszczególnymi piwami?
            To inaczej miało być, przyjaciele,
            To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
            Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
            Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
            Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

            Rządzący światem samowładnie
            Królowie banków, fabryk, hut
            Tym mocni są, że każdy kradnie
            Bogactwa, które stwarza lud.

            Comment

            • Axel
              Szeregowy Piwny Łykacz
              • 2003.11
              • 27

              #21
              Mam świadomość tego, że ta ankieta nie jest idealna. Musiałem jednak zastosować jakieś kryterium wybierając marki piwa do pytania 1 i 3. Główną intencją było, aby ankieta była na tyle zwięzła na ile jest to możliwe. Początkowo zamierzałem zamieścić tylko kilka (max. 10) marek, jednak uznałem, że konieczne będzie powiekszenie tej liczby o następnych kilkanaście. Zważywszy Marusiu na fakt, że owe 70 browarów produkuje z reguły co najmniej kilka piw każdy, daje nam to liczbę kilkuset marek. Jak więc zawsze w takich sytuacjach trzeba pójść na kompromis. Nie ma w tej sytuacji idealnego rozwiązania.

              Dzięki za wszelkie uwagi.

              Comment

              • Axel
                Szeregowy Piwny Łykacz
                • 2003.11
                • 27

                #22
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika zythum
                Może trzeba było pisać browarami a nie poszczególnymi piwami?
                Jest to jakieś roziązanie, ale zwróć uwagę na fakt, że ankieta ta jest adresowana nie tylko do znawców tematu i przeciętny Kowalski nie zawsze będzie wiedział, że Palm czy Frater są produkowane w browarze Belgia i w którym browarze robi się Piasta czy Królewskie.

                Comment

                • Dudlik
                  Porucznik Browarny Tester
                  • 2002.11
                  • 269

                  #23
                  Ankieta krótka. Nawet szkoda, że tak mało pytań. Pozdrawiam!
                  Piana jak śmietana smak szesnastoletniej dziewczyny! To jest piwko!

                  Comment

                  • Gregorian
                    Szeregowy Piwny Łykacz
                    • 2004.11
                    • 26

                    #24
                    No dobra, wypełniłem te OTHERy. Mam nadzieję, że zostaniemy poinformowani o wynikach ankiety.

                    Comment

                    • Axel
                      Szeregowy Piwny Łykacz
                      • 2003.11
                      • 27

                      #25
                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Gregorian
                      No dobra, wypełniłem te OTHERy. Mam nadzieję, że zostaniemy poinformowani o wynikach ankiety.
                      Za kilkanaście dni opublikuję wyniki.

                      Comment

                      • ergie
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2004.05
                        • 1041

                        #26
                        ciekawe czy jak opublikuą wyniki to będziecie wiedzieć po nich czy wypełniłem ankietę czy też nie
                        Lepiej milcząc uchodzić za idiotę, niż odzywając się rozwiać wszelkie wątpliwości.
                        ------------------------------------------------------------------
                        Jasne czy ciemne? Jasne, że ciemne!

                        Comment

                        • pulas
                          Kapitan Lagerowej Marynarki
                          • 2001.08
                          • 965

                          #27
                          Ja również wypełniłem ankietę. Fakt, że "pytania są tendencyjne", ale powiem szczerze rozumiem Axela - sporo z nas zna większość polskich piw, wie z jakich browarów pochodzą itd., itp. Jednak ta ankieta jest skierowana również do ludzi spoza forum i jestem przekonany, że wybór piw jest dla nich wystarczający (świadczy o tym poziom sprzedazy wybranych przez Axel'a piw).
                          pułaś
                          ---------------------------------
                          "(...)W kącikach flechtów wieczór już
                          Lśni jak porzeczka krwawa
                          Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
                          I między bajki wkładam"

                          Comment

                          • pjenknik
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2001.08
                            • 3388

                            #28
                            Wypełnione. Czepiacie się trochę. I tak, że jest możliwość WPISANIA czegokolwiek obok OTHER to jest dużo. W większości znanych mi ankiet jest tylko INNE i już.
                            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                            Comment

                            • peter007
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2004.06
                              • 2820

                              #29
                              Jakoś do tej pory umknął mi gdzieś ten temat. Znalazłem i wypełniłem.
                              Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2005.03
                                • 5828

                                #30
                                Gratuluje tematu pracy licencjackiej!

                                A swoją drogą, to należy przyznać, że prace licencjacki są najsczęściej jedynie formalnościami. Dlatego należy się cieszyć, że Axel zajął się wogóle tematem bliskim jego sercu i naszym. Mógł pisać o jakichś głupotach a poruszył tak ważną gałąź gospodarki. Świadczy to o rosnącej w Polsce biroświadomości. Tą pracę przecierz ktoś przeczyta. Będą o niej mówić kumple Axela z uczelni. Dzięki temu Axel przyczynia się właśnie do wzrostu biroświadomości i stawiam mu piwo! Umówmy się Axel na piwko przez gg 4243198, albo tel 692 482 913.

                                Gratuluje tematu pracy licencjackiej!

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...