Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Nowe Karmi [Poema di Caffe]

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pIvo
    Senior
    • 10-2002
    • 290

    #31
    Kupiłem Karmi Poema di caffe w Zabrzu, w hipermarkecie Real. Cena ok 2 PLN. Wyglad w pełni odzwierciedla oczekiwania dotyczące zapachu i smaku. Trudno ten napój nazywać piwem, jednak nie zmniejsza to jego bardzo pozytywnej oceny! Kolejna nisza, jesli dobrze zidentyfikowana, została właściwie przez Okocim wypełniona. Gratulacje!
    http://kapsle.w.interia.pl

    Comment

    • Shlangbaum
      Senior
      • 03-2005
      • 5828

      #32
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika robox
      Ja oczywiście zakupię, dla nowego kapsla i spróbowania. Całego piwa nie muszę wypijać, mogę podrzucić żonie.
      Kobiety są nieocenione, też dzięki dziewczynie mam kolekcję etykiet z Gingers'ów, piwa bananowego czy innych Reds'ów

      Krakowski Konkurs Piw Domowych !

      Comment

      • Krzysiu
        Krzysiu
        • 02-2001
        • 14936

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pIvo
        Kupiłem Karmi Poema di caffe w Zabrzu, w hipermarkecie Real. Cena ok 2 PLN. Wyglad w pełni odzwierciedla oczekiwania dotyczące zapachu i smaku. Trudno ten napój nazywać piwem, jednak nie zmniejsza to jego bardzo pozytywnej oceny! Kolejna nisza, jesli dobrze zidentyfikowana, została właściwie przez Okocim wypełniona. Gratulacje!
        Podaj jeszcze dane osobowe, żebyśmy mogli wysłać prezesowi wniosek o przyznanie nagrody pieniężnej.

        Comment

        • pIvo
          Senior
          • 10-2002
          • 290

          #34
          Brak emotikona przy w poscie powoduje, że nie bardzo rozumiem intencje kolegi o nicku "Krzysiu".
          To, że niektórym trudno jest zdobyć się na wyrażenie pozytywnej opinii, nie daje im legitymacji do głupich insynuacji.

          Pozytywna opinia niekoniecznie wiąże się z sytuacją ją wyrażającego, ale , jak mniemam, trudno to może bedzie niektórym zrozumieć. :-p

          Gdybyś miał więcej (kieruje to do osoby o nicku "Krzysiu") równie celnych uwag, proszę - na przyszłośc o ich zachowanie dla siebie, ewentualnie wysłanie, w razie zupełnej konieczności, do mnie na priv, a nie na zaśmiecanie Forum, niemerytorycznymi i, co więcej, niecelnymi uwagami.
          http://kapsle.w.interia.pl

          Comment

          • jasiu_piwosz
            Senior
            • 12-2004
            • 620

            #35
            Nowe KARMI

            Dosyć dobre ale mnie przypomina w smaku TOFFI z BROKA , które kiedyś bardzo lubiłem.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              #36
              piłem je i juz wiem że będę często po nie sięgać, doskonałe aromatyzowane piwo b/a, z oceną czekam na dodanie tego piwka, w W-wie spotkałem je tylko i wyłacznie w Kubusiu
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Krzysiu
                Krzysiu
                • 02-2001
                • 14936

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pIvo
                ...Gdybyś miał więcej (kieruje to do osoby o nicku "Krzysiu") równie celnych uwag...
                Mam mnóstwo równie celnych uwag. Powiem więcej - mam WYŁĄCZNIE celne uwagi. Jestem w stanie skierować je na dowolny temat. I zaśmiecam to forum od tak dawna, że jestem tutaj kimś w rodzaju wyrodczni. Więc to, czy tobie podobają się moje niecelne uwagi, czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Gdybyś jeszcze mówił o piwie, łatwiej byłoby to przyjąć do wiadomości, ale piszesz o czymś, co koło piwa nawet nie stało; wystarczy poczytać skład chemiczny.
                Last edited by Krzysiu; 07-05-2005, 20:01.

                Comment

                • pIvo
                  Senior
                  • 10-2002
                  • 290

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysiu
                  Mam mnóstwo równie celnych uwag. Powiem więcej - mam WYŁĄCZNIE celne uwagi. Jestem w stanie skierować je na dowolny temat. I zaśmiecam to forum od tak dawna, że wszyscy biorą mnie za maskotkę. Więc to, czy tobie podobaja sie moje niecelne uwagi, czy nie, nie ma żadnego znaczenia. Gdybyś jeszcze mówił o piwie, łatwiej byłoby to pyrzjąc do wiadomości, ale piszesz o czymś, co koło piwa nawet nie stało; wystarczy poczytać skład chemiczny.
                  Powtarzanie opinii, nawet kilkuktotne nie powoduje, że stanie się ona prawdą.

                  Staram się każdego traktować poważnie, jednak skoro sam siebie uważasz za maskotkę, to twoja sprawa i rzeczywiście wiele to wyjaśnia, zwłaszcza w zakresie wartości Twoich uwag.

                  Co do ostatniej uwagi, to rzeczywiście znów potwierdziłeś celność Twoich sądów - nie na temat i znów chybione - na przyszłość zwróć może uwagę na temat w którym zabierasz głos, potem na treść postu na który się powołujesz, a na końcu może i nawet na fakt, który oceniasz.

                  W razie dalszych wątpliwości zapraszam na Priv.
                  http://kapsle.w.interia.pl

                  Comment

                  • jasiu_piwosz
                    Senior
                    • 12-2004
                    • 620

                    #39
                    Pax panowie PAX tu chodzi o piwo.

                    Comment

                    • cielak
                      Senior
                      • 03-2004
                      • 2890

                      #40
                      [QUOTE=becik] ... z oceną czekam na dodanie tego piwka...

                      To tak jak ja. , bo tak mi smakowało że warto je ocenić.
                      zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                      Comment

                      • kiszot
                        Senior
                        • 08-2001
                        • 8081

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jasiu_piwosz
                        Dosyć dobre ale mnie przypomina w smaku TOFFI z BROKA , które kiedyś bardzo lubiłem.
                        To dobrze czy źle? Bo nie bardzo wiadomo z twego postu.
                        Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                        1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                        Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                        Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                        So von Natur, Natur in alter Weise,
                        Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                        Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #42
                          Ten napój niewiele ma wspólnego z piwem, aczkolwiek może smakować.
                          Jednak nazwa PIWO jest w tym przypadku nadużyciem.

                          Comment

                          • akszeinga
                            Senior
                            • 03-2005
                            • 225

                            #43
                            No przestańcie, jakie nadużycie? i po co się szturchać o drobiazgi...
                            Każdy ma swoje zdanie, a drugi powinien je szanować.
                            Ile ludzi tyle gustów, smaków i zdań na ten temat !!

                            Co do nadużycia związanego z nazwą "piwo":
                            spójrz drogi kolego choćby na mleko, te ok 4% i te ok. 1,5% również nazywa się mlekiem, a nie napojem mlecznym, mleczną lurą.

                            Zresztą nie wymyślono jeszcze nazwy "ogólnej" na coś pomiędzy piwem, a wodą.
                            Jedyne co pamiętam i często kiedyś robił mój tata, to podpiwek, ale nie ma to znowu nic wspólnego z całkiem dobrymi piwami KARMI.

                            Zdrówko Wasze

                            Comment

                            • jasiu_piwosz
                              Senior
                              • 12-2004
                              • 620

                              #44
                              KARMI

                              KISZOT czy piłeś już nowe Karmi , jeśli nie to musisz spróbować. Jeśli nawet nie jest to PIWO tylko '' piwny napój'' to mnie bardzo smakuje. Wspomniałem o TOFFI które też lubiłem , było bardzo dobre. Jestem zdania że czasami należy spożyć coś innego robiąc sobie przerwę między jasnymi, porterami etc. etc. Tak dla zdrowia i innego smaku. Chyba się ze mną zgadzasz .

                              Comment

                              • Shlangbaum
                                Senior
                                • 03-2005
                                • 5828

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                                Hmmm... może mlekiem? - Droga Akszeingo.
                                W każdym razie wiemy już, że PIWEM nie jest
                                Ważne, że smakuje. Jogurt też ani mlekiem ani piwem niej jest, a mi smakuje

                                Stawiam na to, że Karmi jest jakimś napojem słodowym.
                                Piwopodobnym?
                                A może mlekopodobnym?
                                Dlaczego w Polsce nie przyjęła sie nazwa: Napój Piwny, jak to na przykład w JuEsEj widziałem na podobnych trunkach do nowego Karmi

                                A tekst: "napój piwopodobny" przypomina mi tekst Tymona Tymańskiego o muzyce weselnej: "muzyka okołodźwiękowa"

                                Krakowski Konkurs Piw Domowych !

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎