Wyprowadzka Piastowskiego

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • naczelnik
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.08
    • 1884

    #46
    Poczekajmy na dalszą relację ze strony Sławka. Ja dziś nie dałem rady...pozostały już tylko trzy rzędy "beczek"
    Aż sie czuję nieswojo, gdy muszę opuścić, to miejsce na kilka dni. Tak chciałbym to 'podglądać'...
    Kuźwa, wiem , że po weekendzie, panorama zmieni się diametralnie. Nic to, takie koleje...
    Popieram domowe browary!

    Polakom gratulujemy naczelnika

    Zamykam browar.
    Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

    gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

    Comment

    • naczelnik
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.08
      • 1884

      #47
      Kierując się podanym wcześniej w tym temacie linkiem do pewnej strony, można zobaczyć, że do wywiezienia lada dzień będzie kolejny sprzęt.
      Tylko wypatrywać dźwigów w pracy...
      Popieram domowe browary!

      Polakom gratulujemy naczelnika

      Zamykam browar.
      Nie mogę robić tak skandalicznie dobrego piwa.

      gratulacje wstrzymane:Pogratuluj bolcowi

      Comment

      • mareks
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2002.05
        • 1939

        #48
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika naczelnik
        Samochody rzeczywiście z samego Stuttgartu, ale cięzko powiedzieć dokąd te tanki zmierzają. Sprzęt z browaru kupić mógł każdy na www.usedbrewery.pl . Przypuszczam, że i tanki, ale kto wie - może te sobie zostawili, by gdzieś zainstalować.

        Iron - za stary jestem na skoki przez płoty

        Tanki z Browaru Piastowskiego pojechały do Bułgarii.


        Dzisiaj dostałem info, że podpisano juz umowę sprzedaży browaru i C-O szuka nowego lokalu na biura wrocławskiego oddziału.

        Comment

        • Cezar
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2001.05
          • 1349

          #49
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
          muszę powiedzieć że wielu pijaczy Piasta z okolicy ul. Jedności Narodowej, nawet nie jest świadomowych że wrocławski browar już nie warzy "ich" piwa... jakież było zdziwienie wielu osób rozmawiałem z nimi na ten temat
          W Warszawie jest dokładnie tak samo. Mało kto wie, że "Królewskiego" juz nie warzą na Grzybowskiej. A nawet, gdy już się dowie, jest mu to serdecznie obojętne.

          Comment

          Przetwarzanie...