Stowarzyszenie Regionalnych Browarów Polskich

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • darekd
    PremiumUżytkownik
    🍺🍺🍺
    • 2003.02
    • 12381

    #61
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika skitof
    Wiem do czego pijesz. A tak ogólnie, to przynajmniej coś się zaczęło dziać. Więc może będzie lepiej.
    No ale liczba wpisów w porównaniu do zeszłego roku nie wzrasta. Podoba mi się, że pod każdą informacją można napisać komentarz, choć już na wstępnie napisane jest
    Comments are closed.
    Last edited by darekd; 2010-10-29, 00:58.

    Comment

    • kopyr
      Pułkownik Chmielowy Ekspert
      • 2004.06
      • 9475

      #62
      Inna sprawa, że próbowałem wygooglać jaki jest adres tej strony SRBP. Pomimo, że wpisywałem SRBP, Stowarzyszenie Regionalnych Browarów Polskich, to ta strona mi się nie pokazała w wynikach. Czy to nie oznacza kompletnej, totalnej porażki???
      blog.kopyra.com

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19244

        #63
        Jak coś google nie znajduje to nie znaczy, że tego nie ma

        Comment

        • kopyr
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2004.06
          • 9475

          #64
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
          Jak coś google nie znajduje to nie znaczy, że tego nie ma
          Oj wierz mi, że znaczy. A tym bardziej jeśli rozmawiamy o stronie internetowej.
          blog.kopyra.com

          Comment

          • e-prezes
            Generał Wszelkich Fermentacji
            🥛🥛🥛🥛🥛
            • 2002.05
            • 19244

            #65
            To wyobraź sobie, że mojej strony nie znajdował, chociaż wpisywałem frazę (mój neologizm). Jasne, od tego czasu algorytmy się poprawiły, ale i ilość sponsorowanych (i premiowanych) linków się powiększyła.
            Możesz zrobić test. Stwórz stronę na dopiero co uzyskanej domenie. Wpisz mało spotykaną frazę i czekaj, aż ... pojawi się w googlach.
            Last edited by e-prezes; 2010-10-29, 11:49.

            Comment

            • piotry
              Kapitan Lagerowej Marynarki
              • 2005.08
              • 761

              #66
              indeksowanie stron to bardzo złożona sprawa i wymaga co najmniej kilku zabiegów.

              Z tego co zauważyłem to podstawą jest brak opisu strony i tagów w metadanych strony.
              Kolejna sprawa to linki do strony w powszechnie znanych katalogach i na forach - tym powinien się zająć ktoś na poważnie aby strona mogła uzyskać ranking 3-4 w Google dzięki czemu będzie mogła być łatwo wyszukana.

              pozdrawiam
              piotry

              Comment

              • kopyr
                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                • 2004.06
                • 9475

                #67
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                To wyobraź sobie, że mojej strony nie znajdował, chociaż wpisywałem frazę (mój neologizm). Jasne, od tego czasu algorytmy się poprawiły, ale i ilość sponsorowanych (i premiowanych) linków się powiększyła.
                Możesz zrobić test. Stwórz stronę na dopiero co uzyskanej domenie. Wpisz mało spotykaną frazę i czekaj, aż ... pojawi się w googlach.
                Ja tam nie wiem. Wiem, tylko, że jak wpiszesz kopyr, to od razu na mój blog trafisz.
                blog.kopyra.com

                Comment

                • e-prezes
                  Generał Wszelkich Fermentacji
                  🥛🥛🥛🥛🥛
                  • 2002.05
                  • 19244

                  #68
                  Wysoki ranking ma browar.biz co za tym idzie linki do stron na nim zamieszczanych. A twoja jest, więc tym łatwiej ją znaleźć. Z e-prezesem podobnie.

                  Comment

                  • YouPeter
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2004.05
                    • 2379

                    #69
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                    To wyobraź sobie, że mojej strony nie znajdował, chociaż wpisywałem frazę (mój neologizm). Jasne, od tego czasu algorytmy się poprawiły, ale i ilość sponsorowanych (i premiowanych) linków się powiększyła.
                    Możesz zrobić test. Stwórz stronę na dopiero co uzyskanej domenie. Wpisz mało spotykaną frazę i czekaj, aż ... pojawi się w googlach.
                    Nie wiem jak długo Twoja strona jest dostępna w sieci. Ale w przypadku google oprócz wcześniej wymienionych czynników należy jeszcze poczekać kilka miesięcy zanim roboty ją znajdą i zaindeksują.
                    Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                    Comment

                    Przetwarzanie...