Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

PP Polskie Piwo

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dreamer
    Senior
    • 05-2003
    • 1576

    PP Polskie Piwo

    Tak sobie popijam Fabryczne Mocne z Konstancina i zastanawiam się, co oznacza taki znaczek ""PP-Polskie Piwo", który odnajduję na etykiecie i kapslu? Znaczek dość popularny, ale chciałbym dowiedzieć się z jaką ideologią jest związany. Może to coś takiego jak brytyjska CAMRA? (inicjatywa byłaby godna uwagi, a przemawia za nią fakt, że "Polskie Piwo" pojawia się tylko na produktach mniejszych browarów pomijając piwa koncernowe - co byłoby całkowicie uzasadnione )
    (Jeśli ten temat był poruszany na forum, to przepraszam za zamieszanie i proszę o przekierowanie - jakoś nie mogłem go znaleźć).
    Blog: Piwna Brytania
  • cororo
    • 04-2003
    • 766

    #2
    Jest to zrzeszenie małych i średnich browarów Polskich nie wiem ile jest obecnie w tym związku ale ,myśle że 20-30 powstał chyba (?)z inicjatywy Browaru Kormoran.

    Comment

    • cororo
      • 04-2003
      • 766

      #3
      a przypomniałem sobie że prezesem jest Andrzej Olkowski

      Comment

      • Dreamer
        Senior
        • 05-2003
        • 1576

        #4
        Czyli jest to jakaś sformalizowana grupa (no bo skoro mają prezesa?) Ale nie słyszałem o żadnych wspólnych akcjach promocyjnych. Ani w ogóle o przejawach jakiejkolwiek wspólnej działalności. A może się mylę...?
        Tak czy owak, stałem się bardziej Uświadomionym Konsumentem ! Dzięki.
        Blog: Piwna Brytania

        Comment

        • baklazanek
          † 2014 Piwosz w Raju
          • 08-2001
          • 3562

          #5
          Można zerknąc do tematu:
          Wszystko co związane z piwem i browarnictwem...Poddziały: Prasówka | Biblioteka | Ogłoszenia branżowe

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎