Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Co z masówek?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pioterb4
    Senior
    • 05-2006
    • 4322

    #76
    ja z koncernowek pijam tylko lecha zielonego i zlotego, okocim Mocne i czasami okocim jasne; jest delikatne czasami warto sie napic

    Comment

    • wg2
      Senior
      • 07-2004
      • 264

      #77
      A ja Zagłoba Okocim i Żubr
      GAWEŁ

      Comment

      • remfire
        Senior
        • 03-2004
        • 1334

        #78
        Z podobnych względów co Sopista siegam po wszystkie masówki , z tym że tylko w puszce i najwyżej raz w tym samym opakowaniu Nie pijam jednak wszystkich , bo te puszki mozna stosunkowo łatwo pozyskać w inny sposób. Drugą przycznyną sięgania po masówkę są dodawane szklanki - z reguły jest to kilka sztuk , więc wykorzystuje je na różnego rodzaju imprezy.
        Jeśli jednak mam powiedzieć do czego mogę czasami wrócić to moze być Okocim Palone lub Piast Mocny, sporadycznie Porter Żywiecki , a z najsłabszych Karmi... ale tylko i wyłącznie to pierwsze , najstarsze.
        Last edited by remfire; 18-05-2006, 20:18.

        Comment

        • kibi
          Senior
          • 07-2004
          • 1875

          #79
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika sopista
          Ja jestem nieco "zboczony" z powodu swojego "konika". Właśnie dlatego piję absolutnie wszystko co ma nową etykietę (którą potem zamieniam na nówkę, o ile oczywiście takową dostanę).Na codzień, niepasteryzowany CIECHAN
          Pod powyższymi stwierdzeniami mogę się podpisać podobnie jak adam16. Ostatnio, z powodu nowej etykiety i kapsla wypiłem po długiej przerwie Królewskie i musze powiedzieć, że byłem pozytywnie zaskoczony.

          Comment

          Przetwarzanie...
          X
          😀
          🥰
          🤢
          😎
          😡
          👍
          👎