Browarmia Królewska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Piecia
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.02
    • 3312

    A niektórym moim znajomym pils smakuje najbardziej ze wszystkich piw z BrowArmii - kwestia gustu
    Koniec i bomba,
    Kto nie pije ten trąba !!!
    __________________________
    piję bo lubię!

    Comment

    • Maidenowiec
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.07
      • 2287

      Zauważyłem, że ludzie którzy nie wyglądają na smakoszy piwnych zamawiają tuby pilsa. Strzelajcie jaki browar go robi.
      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

      Thou shallt not spilleth thy beer!

      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2001.02
        • 23860

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
        Zauważyłem, że ludzie którzy nie wyglądają na smakoszy piwnych zamawiają tuby pilsa. Strzelajcie jaki browar go robi.
        Apfeldorf?
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Małażonka
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.03
          • 4602

          Last edited by Małażonka; 2006-01-15, 09:56.

          Comment

          • Małażonka
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.03
            • 4602

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maidenowiec
            (...) Strzelajcie jaki browar go robi.
            Nie jestem pewna, czy jesteś upoważniony, by sprzedawać takie dane....

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
              Nie jestem pewna, czy jesteś upoważniony, by sprzedawać takie dane....
              powiem tak - konsument chyba ma prawo wiedzieć kto jest producentem piwa, które mu się oferuje...
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • Marusia
                Marszałek Browarów Rzemieślniczych
                🍼🍼
                • 2001.02
                • 20221

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                Nie jestem pewna, czy jesteś upoważniony, by sprzedawać takie dane....
                Myślę, że jeżeli Czes to ujawnił, to raczej liczył się z tym, że się rozniesie, zatem nie jest to informacja tajna
                www.warsztatpiwowarski.pl
                www.festiwaldobregopiwa.pl

                www.wrowar.com.pl



                Comment

                • Maidenowiec
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2004.07
                  • 2287

                  Szczerze powiedziawszy to myślę, że jakby zapytać barmana też by odpowiedział.
                  Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                  Thou shallt not spilleth thy beer!

                  Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                  Comment

                  • Małażonka
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.03
                    • 4602

                    Niby tak, ale uważam, że tego typu "rewelacje" powinien zamieścić tu Czes, jako osoba kompetentna, a nie osoby, które usłyszały to przy okazji bytności w Browarmii.
                    Maidenowiec nie jest pierwszą osobą, która słyszała z czyjej ręki powstaje Browarmiany Pils, a jakoś do tej pory nikt nie pchał się z tymi rewelacjami na net....

                    Comment

                    • Maidenowiec
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2004.07
                      • 2287

                      No cóż w takim razie przepraszam i siedzę w tym temacie cicho. Chodziło mi raczej o fakt,że przez pryzmat pilsa nie warto oceniać reszty asortymentu, bo to inna liga.
                      Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                      Thou shallt not spilleth thy beer!

                      Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                      Comment

                      • Krzysztof
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2001.04
                        • 1689

                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
                        powiem tak - konsument chyba ma prawo wiedzieć kto jest producentem piwa, które mu się oferuje...

                        Masz rację....
                        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                        www.twojmalybrowar.pl

                        Comment

                        • ART
                          mAD'MINd
                          🥛🥛🥛🥛🥛
                          • 2001.02
                          • 23860

                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Małażonka
                          Niby tak, ale uważam, że tego typu "rewelacje" powinien zamieścić tu Czes, jako osoba kompetentna, a nie osoby, które usłyszały to przy okazji bytności w Browarmii.
                          Maidenowiec nie jest pierwszą osobą, która słyszała z czyjej ręki powstaje Browarmiany Pils, a jakoś do tej pory nikt nie pchał się z tymi rewelacjami na net....
                          a ja myślę że w takim wypadku milczenie na ten temat może być podyktowane wyłącznie chęcią przypodobania się (łagodne słowo), bo akurat sądzę że taka sytuacja powinna być napiętnowana na forum JEśLI Browarmia Pils to faktycznie Apfeldorfer "wysoko odfermentowany"

                          Zakładam że wspomniana przez Ciebie Małażonko osoba nie będzie pisać tu o polityce właścicieli Browarmii.

                          Więc kto ma o tym pisać?
                          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                          Comment

                          • Maidenowiec
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.07
                            • 2287

                            I walący siarkowodorem...
                            Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                            Thou shallt not spilleth thy beer!

                            Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                            Comment

                            • Małażonka
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 4602

                              Dobrze, nie moja to sprawa
                              Osobiście uważam, że rzeczy powiedziane prywatnie, pozostać powinny prywatnymi.
                              Chyba, że Czes wyraźnie powiedział, że Jemu niezręcznie pisać o tym i prosi o wyręczenie Go w tej kwestii...
                              Last edited by Małażonka; 2006-01-15, 13:39.

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.07
                                • 2287

                                Cóż, wydawało mi się, że jeżeli jest to konkretny temat między innymi o wyrobach to warto podnieść tą kwestię. Doktor Sadownik vel Czes jest złotym człowiekiem i jego wyroby są wspaniałe. Dlatego już w październiku (nie wiedząc kto warzy piwo) zastanawialiśmy się w parę osób dlaczego pils tak znacznie oddstaje od reszty piwa i żałowaliśmy wydanych na niego pieniędzy, które mogliśmy wydać choćby na przepysznego Stout'a. Gdybym wtedy posiadał tą wiedzę, nawet bym się nie zastanawiał jakie piwo wybrać. Ale rozumiem, że każdy ma się uczyć na własnych błędach.
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...