Browarmia Królewska

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    🥛🥛🥛🥛🥛
    • 2001.02
    • 23860

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik
    Czy w tym wypadku piwo Pils z BrowArmii będzie liczone jaki Browarmijne czy Jabłonowskie? Vide produkcji kontraktowej odnośnie tematu Smoczej Głowy.
    Pytanie głównie do ART-a
    W/g wcześniejszych postów idąc analogicznie za dyskusjami nt SK/Relakspol to obecny Pils serwowany w lokalu a warzony w Jabłonowie jest produktem Browarmii (dwie rózne osobowości prawne, kontraktowe warzenie piwa).
    nie wiem jak to będzie z Pilsem w bazie danych. pewnie piwo zniknie spod BrowArmii (zostanie raczej tylko jako historyczna wzmianka pod BA) i zostanie przeniesione pod Jabłonowo.

    może jednak nie doszukuj się Beciku analogii nie mając pełnych danych do porównania. chyba że masz, to chętnie je poznam - najlepiej na PW

    uważam sytuację tak czy owak za nie w porządku - bo nie przypominam sobie aby w karcie podano że Browarmia Pils nie jest piwem z Browarmii, które jako takie jest oferowane. ale jest to moja opinia i nie trzeba się z tym zgadzać.
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • Krzysztof
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.04
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
      nie wiem jak to będzie z Pilsem w bazie danych. pewnie piwo zniknie spod BrowArmii (zostanie raczej tylko jako historyczna wzmianka pod BA) i zostanie przeniesione pod Jabłonowo.

      może jednak nie doszukuj się Beciku analogii nie mając pełnych danych do porównania. chyba że masz, to chętnie je poznam - najlepiej na PW

      uważam sytuację tak czy owak za nie w porządku - bo nie przypominam sobie aby w karcie podano że Browarmia Pils nie jest piwem z Browarmii, które jako takie jest oferowane. ale jest to moja opinia i nie trzeba się z tym zgadzać.


      Zgadzam się z ART-em: klient ma prawo wiedzieć że w Browarze restauracyjnym piwo jest "miejscowe" lub nie...
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • Wielki_B
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2005.02
        • 1968

        Oczywiście! Konsument powinien wiedzieć, czy piwowar uwarzył tego "kotleta" u siebie, czy w "garach" sąsiada. Taka informacja powinna znaleźć się w karcie...

        Comment

        • docent
          Pułkownik Chmielowy Ekspert
          • 2002.10
          • 5205

          Przypadek warszawskich minibrowarów jest intrygujący. BrowArmia kładzie na głowę Bierhalle jeśli chodzi o kwestie marketingowe tzn. design strony internetowej, materiały reklamowe, artykuły promocyjne i szkło (dostępne w BrowArmii od początku). Jednocześnie mając dobry marketing co chwile strzela sobie samobóje. Na początku łgarstwo o 'pierwszym browarze restauracyjnym w Warszawie'. Później afera z selekcją klienteli. Teraz kompromitacja z pilsem...Z drugiej strony sytuuje się Bierhalle gdzie ubóstwo reklamowe aż piszczy. Ale tu zdaje się wychodzą z założenia: 'nasze piwo się obroni'. Zabawne są dwa tak różne podejścia do tematu. Osobiście życzę obydwu minibrowarom jak najlepiej jednocześnie widząc gdzie poważniej traktuje się klienta...
          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

          Comment

          • Czes
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2001.06
            • 752

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART
            nie wiem jak to będzie z Pilsem w bazie danych. pewnie piwo zniknie spod BrowArmii (zostanie raczej tylko jako historyczna wzmianka pod BA) i zostanie przeniesione pod Jabłonowo.
            Żeby dać wam asumpt do dalszych fundamentalnych rozważań dodaję informację (zawsze dotąd dostępną w BrowArmii dla zainteresowanych), że słody bazowe do wszystkich piw BrowArmii są śrutowane przez Jabłonowo. BrowArmia wykorzystuje także laboratorium analityczne Jabłonowa.
            O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

            Comment

            • ART
              mAD'MINd
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2001.02
              • 23860

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Czes
              Żeby dać wam asumpt do dalszych fundamentalnych rozważań dodaję informację (zawsze dotąd dostępną w BrowArmii dla zainteresowanych), że słody bazowe do wszystkich piw BrowArmii są śrutowane przez Jabłonowo. BrowArmia wykorzystuje także laboratorium analityczne Jabłonowa.
              człowiek informatyczny musi mieć wszystko poukładane a tu jak na złość browary wszystko komplikują
              - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
              - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
              - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

              Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

              Comment

              • emes
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.08
                • 4275

                Jak potem wyjdzie, że ekonomiczniej jest wszystkie piwa produkować w Jablonowie, to aparatura będzie tylko służyła za dekorację i powód do oprowadzania wycieczek

                Comment

                • Maremali
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2002.05
                  • 1955

                  W tygodniu miałem okazję zawitać do lokalu. Wieczorem od jakiejś 19 na dolnym poziomie produkował się człowiek orkiestra nawet to granie mu nieźle wychodziło niestety przy tych najblizszych stolikach nie dało się rozmawiać nie było jednak problemu o tej porze ze znalezieniem trochę cichszego kąta na sali. Dużym plusem jest to, że można sobie zamówić piwko na wynos trochę może odstraszać kaucja 10 zł za butelkę, ale dzięki temu osoby które będą w stolicy przejazdem nie muszą kombinować aby móc spróbować piwa.
                  http://maremali.web-album.org/

                  Comment

                  • e-prezes
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2002.05
                    • 19244

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Maremali
                    ... trochę może odstraszać kaucja 10 zł za butelkę ...
                    to jak musi odstraszać 50 zł w C.K.

                    Comment

                    • Maremali
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2002.05
                      • 1955

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
                      to jak musi odstraszać 50 zł w C.K.
                      Raczej zachęca do ponownego odwiedzenia C.K. w celu odbioru kaucji za szkło
                      http://maremali.web-album.org/

                      Comment

                      • Małażonka
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.03
                        • 4602

                        Myśmy byli (z Dkrasnodebskim) w piątek. I muszę przyznać, że wiele się zmieniło. Góra zaczęła przypominać restaurację, a nie tanią jadłodajnię. Wykończona ze smakiem zachęca do odwiedzin. Nie byłabym jednak sobą, gdybym się do czegoś nie przyczepiła . Jedynym mankamentem tego miejsca są kelnerki, które z zagranicznymi gośćmi dyskutują na zasadzie języka migowego. W restauracji, gdzie podawane są dwujęzyczne karty dań - wygląda to (delikatnie rzecz ujmując) nie najlepiej.... Swoją drogą, ciekawe, jak sprawa wygląda w Bierhalle .
                        Piwo... stout - REWELACYJNY; piwo imbirowe - równie smaczne co kiedyś, choć mocniej imbirowe, pszeniczne - smakowo nie mam zastrzeżeń, do zapachu natomiast z lekka bym się czepiała, choć w sumie miałam pozytywne wrażenia. Na tle ostatnich warek Bierhalle - Browarmia mój ranking wygrywa bezapelacyjnie!

                        Comment

                        • docent
                          Pułkownik Chmielowy Ekspert
                          • 2002.10
                          • 5205

                          Wczoraj po raz pierwszy (i zapewne niestety ostatni) miałem możliwość skorzystania z happy hour w BrowArmii. Wypiłem ciemną pszenicę i stouta i stwierdzam, że jakość piwa poprawiła się zdecydowanie. Niestety wizyta pozostawiła pewien niedosyt. Po pierwsze, zauroczony jakością stouta chciałem zamówić tzw. 'wieżę' czyli 3 litry. Kelnerka przyjęła zamówienie po czym stwierdziła że komputer liczy 'wieżę' bez rabatu obowiązującego w trakcie 'happy hour' (nonsens ). Gdy poprosiłem wobec tego piwo w kuflach okazało się, że jest 16:01 a kasa zamyka 'happy hour' precyzyjnie o 15:59. Tak więc nie przedłużyłem tej przepysznej degustacji
                          Zabawne było analogiczne zachowanie kelnerek jak w 'Bierhalle'. Na pytanie 'Jak smakuje piwo?' odpowiedziałem że o wiele smaczniejsze niż wcześniejsze warki. Dziewczyna niestety nie pociągnęła konwersacji bo nie zrozumiała co powiedziałem a jak za chwilę stwierdziła 'Warka kojarzy mi się z takim miastem gdzie robią piwo'. Fatalne jest kazać personelowi pytać o opinie klienteli bez przekazania jakiejś podstawowej wiedzy...
                          Piwna Praha-przewodnik po praskich lokalach z prawdziwym piwem
                          Przewodnik po miejscach gdzie warzy się i serwuje dobre piwo-Polskie Minibrowary
                          Piwne podróże po Czechach-Piwne Czechy
                          Polskie Minibrowary na FB - codziennie nowe informacje!

                          Comment

                          • Twilight_Alehouse
                            D(r)u(c)h nieuchwytny
                            • 2004.06
                            • 6310

                            Byłem dzisiaj w BrowArmii w towarzystwie Pieci i jego kolegi (przepraszam, nie zapamiętałem imienia...).
                            Po raz pierwszy wypiłem pszeniczne ciemne i byłem zadowolony (recenzja wkrótce), poza tym nie byłem w stanie powstrzymać się przed stoutem (jeszcze lepszy niż wcześniej!).
                            A ceny do 16 bardzo sympatyczne

                            Comment

                            • Czes
                              Kapitan Lagerowej Marynarki
                              • 2001.06
                              • 752

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
                              (jeszcze lepszy niż wcześniej!)
                              Wobec zmniejszonego popytu (styczniowe poświąteczne oszczędności, Warszawa skuta mrozem, itp.) piwa mają szansę poleżakować dłużej niż zwykle.
                              To główna przyczyna ich jeszcze lepszej niż zwykle kondycji.
                              O!Nanobrowar Domowy "PiwU"

                              Comment

                              • Maidenowiec
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2004.07
                                • 2287

                                W takim razie coś mi się widzi,że wracając z jutrzejszego spotkania w Bierhalle zawitam jeszcze do Browarmii na Stout'a
                                Surowce i akcesoria piwowarskie i serowarskie - Piwodziej.pl

                                Thou shallt not spilleth thy beer!

                                Przy wysokim stężeniu alkoholu organizm człowieka znajduje się blisko śmierci i instynktownie dąży do przedłużenia rodu.

                                Comment

                                Przetwarzanie...