Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browarmia Królewska

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • bono_boniecki
    Senior
    • 10-2007
    • 177

    Ja raczej zawsze wolałem chodzić do Bierhalle niż Browarmii, ale ostatnio przeszedłem się do tego drugiego miejsca. Odczucia podobne. Niemiła obsługa, do szału od zawsze doprowadzała mnie płatna i obowiązkowa szatnia. Piwo zdecydowanie za drogie, stout wodnisty i jak wyżej, zbyt ciepły. Nie planuję powtórki odwiedzin;]

    Comment

    • Krzysztof
      Senior
      • 04-2001
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
      Ale serwujecie piwo za zimne
      Art,
      Znając Twoje "gorące podejście" do piwa kiedy otrzymasz w Bierhalle trochę zbyt zimne piwo owe piwo ogrzeje się do tempertury tobie odpowiadającej. Gdybyśmy podali Tobie ciepłe piwo nie mogę oczekiwać że będziesz miał w zanadrzu lodówkę celem schłodzenia tego piwa.
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • ART
        mAD'MINd
        • 02-2001
        • 23815

        Zbyt zimne piwo w oczekiwaniu na ogrzanie straci pianę i nagazowanie. Poza tym proszę o powrót do tematu.
        - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
        - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
        - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

        Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

        Comment

        • Krzysztof
          Senior
          • 04-2001
          • 1689

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika ART Wyświetlenie odpowiedzi
          Zbyt zimne piwo w oczekiwaniu na ogrzanie straci pianę i nagazowanie. Poza tym proszę o powrót do tematu.
          Podane piwo o niższej temperaturze ma większe nasycenie niz to samo piwo podane w wyższej temperaturze.
          Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
          www.twojmalybrowar.pl

          Comment

          • Seta
            Piję piwo
            • 10-2002
            • 6964

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
            Podane piwo o niższej temperaturze ma większe nasycenie niz to samo piwo podane w wyższej temperaturze.
            ...ale jak trzeba poczekać godzinę, żeby spożyć we WŁAŚCIWEJ temperaturze, to nasycenie spadnie (lub zniknie)...
            Wszystkim zainteresowanych zapraszam do Gabinetu Medycyny Estetycznej w Warszawie. Ręczę za jakość usług. Info PW.

            Comment

            • becik
              Senior
              • 07-2002
              • 14999

              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof Wyświetlenie odpowiedzi
              Podane piwo o niższej temperaturze ma większe nasycenie niz to samo piwo podane w wyższej temperaturze.
              Piwa ZAWSZE ma być podawane w barze/lokalu we właściwej temperaturze. Jak zamawiam piwo mam ochotę napić się od razu, a nie czekać aż się ogrzeje. Co więcej, ma być podane we właściwej temperaturze z właściwym nasyceniem. Czy to zbyt duże wymagania?
              Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

              Comment

              • Krzysztof
                Senior
                • 04-2001
                • 1689

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika becik Wyświetlenie odpowiedzi
                Piwa ZAWSZE ma być podawane w barze/lokalu we właściwej temperaturze. Jak zamawiam piwo mam ochotę napić się od razu, a nie czekać aż się ogrzeje. Co więcej, ma być podane we właściwej temperaturze z właściwym nasyceniem. Czy to zbyt duże wymagania?

                Ponad 95% uważa, że piwo w Bierhalle jest w odpowiadającej im temperaturze i przy optymalnym nasyceniu. Reszta przychodzi po prostu na piwo i dziwi się że można się napić innego piwa poza ogólnie uznanymi za koncernowe. Mniemam żę jest to dla tych ludzi optimum.
                Last edited by Krzysztof; 04-11-2008, 09:46.
                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                www.twojmalybrowar.pl

                Comment

                • ART
                  mAD'MINd
                  • 02-2001
                  • 23815

                  Kolejne wpisy nie na temat zostaną wysłane na łączkę.

                  (już 4)
                  Last edited by ART; 04-11-2008, 19:45.
                  - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
                  - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
                  - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

                  Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

                  Comment

                  • VanPurRz
                    Senior
                    • 09-2008
                    • 4229

                    BrowArmia ma jedną przewagę nad Bierhalle - na stronie internetowej podają aktualną ofertę piwną. Nie trzeba ganiać jak do Bierhalle i liczyć czy dane piwo będzie czy nie będzie.
                    "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                    Comment

                    • darko
                      Senior
                      • 06-2003
                      • 2078

                      Nie trzeba ganiać do Bierhalle. Można zadzwonić.

                      Comment

                      • VanPurRz
                        Senior
                        • 09-2008
                        • 4229

                        Oczywiście, że można ale na pewno łatwiej sprawdzić na stronie www. Ja np.: osobiście nie znoszę rozmawiać przez telefon a tym bardziej za to płacić
                        "Nie myśl o tym, że wszystko się kończy. Myśl, że wszystko się dopiero zaczyna. To, co powinno być życiem: spokój, wolność i cisza" M. Hłasko, "Ósmy dzień tygodnia"

                        Comment

                        Przetwarzanie...
                        X
                        😀
                        🥰
                        🤢
                        😎
                        😡
                        👍
                        👎