Protest kibiców przeciwko polityce KP

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Audi
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.03
    • 1682

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
    Dokładnie zachowujesz się jak KP. Z jednej strony narzekasz że inwestują tam gdzie widzą większe pieniądze a z drugiej namawiasz do bojkotu a sam sprzedajesz ich piwa bo widzisz w tym pieniądze. Gdzie logika tych działań ?
    A co Ty byś zrobił ?? oddał byś lodówki KP i sprzedawał piwa tylko z GŻ lub CO ?
    Jako sprzedawca piwa mogę jedynie poinformować pytającego klienta o bojkocie i pomóc wybrać inne piwo ale nie mogę mu zabronic pić piwa z KP, jak chce niech pije.

    Comment

    • emes
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2003.08
      • 4275

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
      traktuje to jako służbową powinność, ze względu na klientów nie bojkotujących

      Emes, jako właściciel sklepu współpracujący z KP czy z GŻ obowiązuje mnie większość promocji wymyślona (aktualna) przez browar (jeżeli oczywiście stać mnie na nią finansowo i dysponuje miejscem na sklepie)

      I powtarzam jeszcze raz , ja to tylko sprzedaję , co nie oznacza że piję - bo nie pije
      Ja rozumiem Twoje podejście, ale nie rozumiem argumentów które podajesz pod względem logicznym. Dostajesz profity, bo zamawiasz Lecha i piszesz, że to ze względu na klientów nie bojkotujących Przecież mógłbyś zaopatrywać tych klientów w tego Lecha, nie biorąc przy okazji żadnych gadżetów prywatnie czy służbowo Powiedz mi, co by się stało jakbyś po zamówieniu 10 skrzynek Lecha powiedział dostawcy , że nie chcesz za to żadnych profitów w postaci żadnych gadżetów, bo zgadzasz się z protestem kibiców Lecha ?

      Comment

      • YouPeter
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.05
        • 2379

        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
        A co Ty byś zrobił ?? oddał byś lodówki KP i sprzedawał piwa tylko z GŻ lub CO ?
        Ja bym nie negował działań firmy która działa na wolnym rynku i może ze swoimi pieniędzmi robić co chce. Ty tez robisz ze swoimi pieniędzmi co chcesz np. Wydając je na zakup produktów KP aby sprzedać je potem z zyskiem. Niby wbrew jest to twoim przekonaniom (bo ta firma “upokorzyła” Lecha) a jednak widzisz w tym pieniądze jak KP i to robisz.
        Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

        Comment

        • Audi
          Major Piwnych Rewolucji
          • 2003.03
          • 1682

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika emes
          ...Powiedz mi, co by się stało jakbyś po zamówieniu 10 skrzynek Lecha powiedział dostawcy , że nie chcesz za to żadnych profitów w postaci żadnych gadżetów, bo zgadzasz się z protestem kibiców Lecha ?
          Spójrz na to z innej strony:
          Lecha Premium pije mało Wielkopolan , w większości piją go studenci uczący się w Poznaniu, zbliża się październik, czyli powrót studentów na poznańskie uczelnie, KP zrobiła promocje m.in dla nich.

          Mam swój sklep i jak każdy mający swoją, jaką kolwiek działalność patrzę na zysk, wybacz, ale nie będę siedział po 14 godz. dla idei, siedzę i handluję po to, aby zarobić i utrzymać rodzinę.
          Jeśli chodzi o profity, o których piszesz to wszystko jest dla Was, dla klientów. Ja nie będę chodził w koszulce z napisem "będzie się działo"

          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
          Ja bym nie negował działań firmy która działa na wolnym rynku i może ze swoimi pieniędzmi robić co chce. Ty tez robisz ze swoimi pieniędzmi co chcesz np. Wydając je na zakup produktów KP aby sprzedać je potem z zyskiem.
          Bojkot jest dobrowolny i nikt nikogo nie zmusza i nie każe nie pić piw z KP ( już nie raz zostało to w tym temacie napisane) Jeżeli masz sklep musisz dbać o klientów i tych, co bojkotują - zamawiając więcej piw nie z KP i tych, którzy nie bojkotują i mają to wszystko w d...e i piją nadal produkty KP

          Comment

          • emes
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.08
            • 4275

            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Audi
            Jeśli chodzi o profity, o których piszesz to wszystko jest dla Was, dla klientów. Ja nie będę chodził w koszulce z napisem "będzie się działo"
            No, jeśli tak jest, to ja już nie mam więcej pytań ani wątpliwości.

            Comment

            • arcy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              • 2002.07
              • 7538

              Dzisiaj kupując kiełbasę wybrałem produkt firmy "Mróz" - największego sponsora Lecha Poznań. Mimo, że nie jestem jego kibicem, zrobiłem to aby docenić zaangażowanie tej firmy (nie będącej takim gigantem jak KP) w polski sport - teraz w Lecha, wcześniej w grupę kolarską. A że kiełbaska okazała się smaczna, pewnie jeszcze nie raz po nią sięgnę.
              I tak mi coś chodzi po głowie, że oprócz/zamiast bojkotu, kibice mogliby też urządzić akcję reklamową dla swoich sponsorów i namawiać poznaniaków do korzystania z ich produktów.

              Comment

              • Audi
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.03
                • 1682

                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika arcy
                Dzisiaj ....I tak mi coś chodzi po głowie, że oprócz/zamiast bojkotu, kibice mogliby też urządzić akcję reklamową dla swoich sponsorów i namawiać poznaniaków do korzystania z ich produktów...
                Arcy , już to robią poczytaj tu

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 2003.02
                  • 7971

                  Wielkie brawa za akcję sponsora jak i szybką reakcję Wielkopolan Sponsor nie obiecywał dużo ,ale dotrzymał słowa-szacunek.Co ty na to Kulczyk ?
                  Naprawdę atrakcyjnie zapowiada się konfrontacja bardzo "lubianych" przez Paprykarzy drużyn Wisły i Lecha .Lechici wraz z Craxą i pewnie innymi zgodami przygotowaliby ciekawą akcję anty KP na płocie i trybunach,ale jest oczywiście niekończący się remont na Reymonta.Dziwne ,że Grecy mogli wejść,po remoncie,a teraz on trwa w najlepsze... Przekonali się o tym m.in. fani Pogoni.Trzeba mieć chody w policji i pzpn(specjalnie z małej).


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • albeertos
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2001.10
                    • 2313

                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                    Ja bym nie negował działań firmy która działa na wolnym rynku i może ze swoimi pieniędzmi robić co chce.
                    Właśnie to robisz. Prywatna firma "Audi" robi ze swoimi pieniędzmi na co ma ochotę. W tym przypadku zaspokaja potrzeby swoich klientów dostarczając im piwo jakie chcą. Jakbyś nie pamiętał bojkot jest dobrowolny, nie przymusowy.
                    Last edited by albeertos; 2005-09-20, 08:59.
                    (_)>
                    Nigdy się nie poddawaj!!!
                    Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                    Lech jest tam gdzie jego wiara
                    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                    Comment

                    • arcy
                      Pułkownik Chmielowy Ekspert
                      • 2002.07
                      • 7538

                      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                      Co ty na to Kulczyk ?
                      A co ma Kulczyk do tego? Pretensje kieruj na adres: SABMiller, Republic of South Africa.

                      Comment

                      • albeertos
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2001.10
                        • 2313

                        Arcy, niestety trochę ma. Sebastian Kulczyk swego czasu obiecał Lechowi spore zaangażowanie finansowe, m.in. poprzez KP. Stąd transparenty "Jasnie Panie Sebastianie dziękujemy za ściemnianie"
                        (_)>
                        Nigdy się nie poddawaj!!!
                        Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
                        Lech jest tam gdzie jego wiara
                        Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                        Comment

                        • Audi
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2003.03
                          • 1682

                          W polityce też pisza o bojkocie , artykuł wkleiłem w Prasówka wrzesień 2005 post #47

                          Comment

                          • cielak
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.03
                            • 2890

                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                            ...Sebastian Kulczyk swego czasu obiecał Lechowi spore zaangażowanie finansowe...
                            Wydaje mi się że "młody" Kulczyk sponsoruje tylko Piotra Reissa.
                            zupka chmielowa dobra i zdrowa!!

                            Comment

                            • Audi
                              Major Piwnych Rewolucji
                              • 2003.03
                              • 1682

                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika cielak
                              Wydaje mi się że "młody" Kulczyk sponsoruje tylko Piotra Reissa.
                              No dobrze się Tobie wydaje, ale obietnice składał wszystkim

                              Comment

                              • arcy
                                Pułkownik Chmielowy Ekspert
                                • 2002.07
                                • 7538

                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika albeertos
                                Arcy, niestety trochę ma. Sebastian Kulczyk swego czasu obiecał Lechowi spore zaangażowanie finansowe, m.in. poprzez KP. Stąd transparenty "Jasnie Panie Sebastianie dziękujemy za ściemnianie"
                                No to świadczy tylko o tym, że Sebastian nie bardzo orientuje się w tym, co mogą Kulczykowie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...