Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najpiwniejszy ogródek sezonu 2001 !

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ART
    mAD'MINd
    • 02-2001
    • 23817

    #46
    miasteczko spustoszeje, kto chce mieszkać w piekle?
    - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
    - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

    Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

    Comment

    • adam16
      Senior
      • 02-2001
      • 9865

      #47
      No i pomyślmy logicznie, przy takim bezrobociu jakie mamy obecnie, działanie tych nawiedzonych radnych wygenerować może kolejne osoby którym na pół roku damy zasiłek. To jest za przeproszeniem kopanie w dupę...
      I jeszcze jak będzie wyglądał wybór, który sklep może mieć alkohole, a który nie. Kto może mieć piwny ogródek, a kto na to nie zasłużył. No i pewnie nowe koncesje będą odpowiednio kosztować.
      Browar Hajduki.
      adam16@browar.biz
      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

      Comment

      • pieczarek
        zwykle cham i prostak
        • 06-2001
        • 5011

        #48
        Z tego co wiem to urzędowa cena koncesji na handel alkoholem jest taka sama w całej Polsce. Ale to jest do zniesienia.
        Natomiast wybór sklepu, który może mieć alkohole będzie bardzo prosty: wg wysokości łapówki.

        Comment

        • Krzysiu
          Krzysiu
          • 02-2001
          • 14936

          #49
          Adam16 - trochę nielogiczne rozumowanie - przy tym bezrobociu 170 sklepów ma komu sprzedawać alkohol ???

          Żeby znowu nie wywoływać zadymy - uważam, że nie powinno się urzędowo ograniczać ilości koncesji. Ale takie uprawnienia daje radzie gminy ustawa o samorządzie gminnym oraz ustawa o zapobieganiu alkoholizmowi i wychowaniu w trzeźwości.
          Jest na to prosta rada. Niech sklepikarze idą na sesję, gdy będzie głosowanie. Dam głowę, że rada czegoś takiego nie uchwali. Ale jeżeli pójdzie ich dziesięciu, to sami będą sobie winni.
          A na przyszłość - zastanówcie się, kogo wybieracie. Wybory samorządowe za rok.

          Comment

          • ART
            mAD'MINd
            • 02-2001
            • 23817

            #50
            Wybory to istna ruletka, w programach wyborczych nie ma takich szczegółów, a później co? to moja wina oczywiście, bo ich wybrałem. Aha, tak czysto teoretycznie, co stałoby się gdyby obywatele zbojkotowali wybory i nikt nie poszedłby do urn?
            - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
            - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
            - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

            Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

            Comment

            • Krzysiu
              Krzysiu
              • 02-2001
              • 14936

              #51
              W przypadku samorządu premier powołałby zarządcę komisarycznego, który sprawowałby jednoosobowo zarząd do czasu przeprowadzenia skutecznych wyborów.

              Comment

              • Andi
                Senior
                • 07-2001
                • 1915

                #52
                Originally posted by ART
                Wybory to istna ruletka, w programach wyborczych nie ma takich szczegółów, a później co? to moja wina oczywiście, bo ich wybrałem. Aha, tak czysto teoretycznie, co stałoby się gdyby obywatele zbojkotowali wybory i nikt nie poszedłby do urn?
                100% racji obojetnie kogo wybierzesz to zrobisz zle.
                pomimo wielu obiecanek przedwyborczej kompani -juz wkrötce po zalegalizowaniu -kazdy posel,radny itp mysli tylko o sobie i swojej rodzinie to jest to samo w polityce i gdzie indziej i jak polskie pozekadlo möwi "jak masz ksiedza w rodzinie to cie bieda nie dobije
                Kolekcja i wymiana kapsli piwnych

                http://www.andreas-kronkorken.de

                Comment

                • pieczarek
                  zwykle cham i prostak
                  • 06-2001
                  • 5011

                  #53
                  Wybory bojkotowane przez 100% wyborców są praktycznie niemożliwe. Nawet przy władzach totalitarnych jest co najmniej 10% osób popierających je bezwarunkowo i będących na garnuszku tej władzy. Przykłady to choćby część Austrii okupowana przez Związek Sowiecki po II wojnie światowej, cała historia NRD.

                  Comment

                  • Faltarn
                    Senior
                    • 04-2001
                    • 133

                    #54
                    Już wystarczy skońzcmy z polityką

                    Comment

                    • adam16
                      Senior
                      • 02-2001
                      • 9865

                      #55
                      Originally posted by Krzysiu
                      Adam16 - trochę nielogiczne rozumowanie - przy tym bezrobociu 170 sklepów ma komu sprzedawać alkohol ???...
                      No nie wiem. Skoro dotąd te sklepy nie zbankrutowały to znaczy, że są klienci. Tym samym jest tych parę dodatkowych miejsc pracy. Co jest w tym złego?
                      Żebym tylko nie był źle zrozumiany - nie mam o to pretensji do Ciebie. Po prostu trochę mnie to wkurza.
                      Browar Hajduki.
                      adam16@browar.biz
                      Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                      Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                      Comment

                      • Krzysiu
                        Krzysiu
                        • 02-2001
                        • 14936

                        #56
                        Dochód tworzy produkcja. 170 sklepów to tylko przekładanie pieniędzy z kieszeni do kieszeni. A za każde przełożenie państwo bierze podatki: VAT i dochodowy, a gmina opłaty czynszowe.
                        A tak naprawdę potrzebne jest te 170 sklepów? Nie to, żebym z nimi walczył, ale u mnie jest tak, że zewoleń jest skolko ugodno, więc sklepikarze walczą, żeby ilość zezwoleń ograniczyć, bo nie mogą utargować na opłatę koncesyjną.

                        Comment

                        • adam16
                          Senior
                          • 02-2001
                          • 9865

                          #57
                          To taka cecha pieniędzy, że co by z nimi nie robić to i tak kończy się na przekładaniu z kieszeni do kieszeni.
                          A sklepikarzy oczywiście rozumiem. Na szczęście jest jeszcze konkurencja.
                          Browar Hajduki.
                          adam16@browar.biz
                          Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

                          Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

                          Comment

                          • Marusia
                            Senior
                            • 02-2001
                            • 20211

                            #58
                            Żeby znowu nie wywoływać zadymy ...
                            Krzysiu, jak to, chcesz się zaprzeć samego siebie????

                            Jak już tak o polityce - strasznie mnie denerwują ligi kobiet. Jak zobaczylam plakat kobiety rzygającej kwiatami (tak to wygląda!) z podpisem "Mamy dość" czy coś w tym stylu, to się mocno rozdrażniłam

                            Koleżanki miłe, czy któraś ma dość kwiatów? Bo ja mam za mało

                            I to odgórne wprowadzanie 50% udziału kobiet w Sejmie i w Senacie - co, łapankę będą robić? Niech najpierw zainteresują kobiety polityką, to miejsca same się znajdą.
                            Kurde, może stworzę jakiś ruch, uważam się za feministkę, ale to co reprezentują te panie niestety ciągle tę nazwę ośmiesza

                            Wiem, że to OCZYWIŚCIE nie na temat
                            www.warsztatpiwowarski.pl
                            www.festiwaldobregopiwa.pl

                            www.wrowar.com.pl



                            Comment

                            • zythum
                              Kot Makawity
                              • 08-2001
                              • 8305

                              #59
                              ogrodki piwne warszawa

                              multum ogrodkow nad wisla miedzy mostami slasko-dabrowskim i gdanskim ale warto je odwiedzac tylko z kilku powodow. 1. duzy przekroj browarow 2. nad wiselka jest milo ale jest znacznie wiecej powodow dla ktorych nie warto: 1. bardzo glosna muzyka (nie pisze tu o gatunkach bo kazdy ma swoje gusta ale jest po rpostu za glosno) 2. bardzo czesto bardzo niemila atmosfera spowodowana ogromna liczba posposlitych bandytow 3. jezdzace wszedzie samochody (tratujace ludzi bez pardonu) 4. ceny (byc moze jak na warszawe to jeszcze niedrogo ale i tak sa duze od 4 PLN za 0,4l) biorac pod uwage bliskosc baru Rybitwa gdzie napijemy sie duzego i rewelacyjnego krola za3,5 PLN)
                              To inaczej miało być, przyjaciele,
                              To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                              Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                              Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                              Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                              Rządzący światem samowładnie
                              Królowie banków, fabryk, hut
                              Tym mocni są, że każdy kradnie
                              Bogactwa, które stwarza lud.

                              Comment

                              • zythum
                                Kot Makawity
                                • 08-2001
                                • 8305

                                #60
                                ?????

                                ja sie napisalem o ogrodkach warszwskich, i cala ta wypowiedz sie znalazla na jakis rozmowach o wyborach brrrrrr
                                To inaczej miało być, przyjaciele,
                                To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
                                Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
                                Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
                                Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

                                Rządzący światem samowładnie
                                Królowie banków, fabryk, hut
                                Tym mocni są, że każdy kradnie
                                Bogactwa, które stwarza lud.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎