SOMA browar

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • grzech
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2001.04
    • 4592

    #46
    Drobny kroczek w upiwieniu lokalu - na rurach od wentylacji powiesili chmiel, dużo chmielu.

    Comment

    • ART
      mAD'MINd
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2001.02
      • 23860

      #47
      no to kolejna informacja dla domowych piwowarów w Polsce - skąd brać chmiel!
      - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
      - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
      - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

      Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 2001.09
        • 4469

        #48
        [QUOTE]Cezar napisal/a
        Byłem tam dzisiaj. Wypytałem barmana, dlaczego do tej pory nie mają porządnego logo, nie mówiąc już o firmowych szklankach i podstawkach. Odpowiedział, że to się niebawem zmieni.
        Ale za każdym razem słyszę takie odpowiedzi.

        Ja też to usłyszałem. Trafiłem na wyszkolonego barmana (a może to była norma?). Zostałem szczegółowo poinformowany o serwowanych gatunkach. Złożyłem deklarację w do Klubu w czwartek, a już następnego dnia moja skrzynka mailowa przeżyła istne bombardowanie - najpierw klubowe powitanie, następne kolorowe informacje o imprezach (wrzuciłem je do stosownego działu na forum) a na koniec zawiadomienie, że karta klubowa jest do odbioru. Jest ona numerowana, bez danych osobowych i być może stąd to zawrotne tempo "produkcji".

        Nadal brak pamiątek (wizytówka to stanowczo za mało ), klimat faktycznie trochę dziwny... za mojej bytności na szczęście nie testowali moich bębenków.
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        Przetwarzanie...