Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wynoszenie szklanek z knajp

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Pogoniarz
    † 1971-2015 Piwosz w Raju
    • 02-2003
    • 7971

    Mistrzu napisał(a)
    Czy częste tłuczenie zdobytego szkła przez Pogoniarza to wynik problemów z utrzymaniem równowagi bo licznych degustacjach?
    Po prostu zachowuję się jak słoń w składzie porcelany choć nie mam jego gabarytów


    Prawie jak Piwo
    SZCZECIN

    Comment

    • szarpik
      Senior
      • 02-2002
      • 676

      A ja pochwale sie , że dostałem ostatnio szklaneczke od Bossa od pewnego przemiłego starszego własciciela niewielkiego baru podczas pobytu wakacyjnego w Lubniewicach. A wiec i w Polsce jak sie chce to można
      WWW.EKSTRAKLASA.NET

      Comment

      • celt_birofil
        † 2017 Piwosz w Raju
        • 09-2001
        • 4469

        szarpik napisał(a)
        A ja pochwale sie , że dostałem ostatnio szklaneczke od Bossa od pewnego przemiłego starszego własciciela niewielkiego baru podczas pobytu wakacyjnego w Lubniewicach. A wiec i w Polsce jak sie chce to można
        Z wiadomych względów nie podajesz adresu
        Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

        Comment

        • kangurpl
          Senior
          • 03-2002
          • 2660

          Pochwalę się, że zdobyłem we Włoszech kufelek Nastro Azzurro
          Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
          "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

          "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

          Comment

          • kangurpl
            Senior
            • 03-2002
            • 2660

            Natomiasr w Czechach do kolacji wypiłem 3 Krusovice, każde z nich dostałem w firmowym szkle i każde z tych szkieł było inne.
            Jedno zasiliło kolekcję , a wybór był trudny
            Świat należy do młodzieży, młody robi - stary leży.
            "W niebie nie ma piwa, więc pijmy je tutaj."

            "denerwować się - mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych"

            Comment

            • Avinetiv
              Member
              • 07-2004
              • 38

              Kiedyś z kumplem wynieśliśmy po pokalu, ale stwierdziliśmy, że jesteśmy uczciwymi ludźmi, wróciliśmy do knajpy i powiedzieliśmy, że nam się zbiły. Barman oczywiście nas za nie skasował i odmówił sprzedania następnego piwa. Zaczęliśmy się awanturować że jak to, mogliśmy spokojnie uciec, my tu uczciwiwe itd. i wtedy barman nas wyniósł . Kumplowi pokal zbił się jeszcze tego wieczora podczas transportu...

              Comment

              • szarpik
                Senior
                • 02-2002
                • 676

                Z wiadomych względów nie podajesz adresu
                Jesli kogoś interesuje to : Lubniewice , Ulica Gorzowska bar Duet , otwarty tylko w wakacje , ale naprawde zajrzyjcie tam kiedyś : przesympatyczni własciciele (starsze małżeństwo) i swietne piwo
                ps.mam na dzieje że ART mnie nie wyrzuci za kryptoreklamę
                WWW.EKSTRAKLASA.NET

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 02-2003
                  • 7971

                  W Kamieniu Pomorskim w mordowni "Kufelek"zakupiłem za 3 złote szklankę Bossa,drugą dostałem gratis


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • iommi
                    Senior
                    • 07-2003
                    • 1522

                    W knajpie w Szczebrzeszynie na pytanie "ile musiałbym zapłacić za tą śliczną Perłę" pani odpowiedziała:
                    - Ja tu tylko usługuję, ale jak ta stara (tu pokazuje na kobietę za ladą) nie będzie widzieć, niech pan bierze!
                    *****************************

                    Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

                    *****************************

                    Comment

                    • celt_birofil
                      † 2017 Piwosz w Raju
                      • 09-2001
                      • 4469

                      iommi napisał(a)
                      Ja tu tylko usługuję, ale jak ta stara (tu pokazuje na kobietę za ladą) nie będzie widzieć, niech pan bierze!
                      Szanuj szefa swego, możesz mieć gorszego
                      Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                      Comment

                      • Renegat
                        Senior
                        • 07-2003
                        • 134

                        Dawno, dawno temu gdy słynny "Irish Rover" Olliego Morgana mieścił się o przecznicę od wynajmowanego przeze mnie locum, bywały sytuacje gdy zasiedziawszy się z moją XYL odrobinkę (druga - trzecia w nocy ) byliśmy z humorem, acz stanowczo proszeni żeby juz sobie pójść do domu. Ponieważ z reguły mieliśmy jeszcze prawie pełne szklanki, więc Thomas "wyrzucał" nas razem z owymi szklankami (..."przyniesiecie jutro"...)
                        Wracaliśmy więc ze szkłem Guinnessa (albo i Strongbow'a) w ręku przez Grzybowską, a po jakims czasie zrobiło się z tego trochę. Tak na całą szafkę kuchenną, bo czasami zdarzało nam się zapomnieć o odniesieniu szkła.
                        A dziś - nie mam żadnej, bo przy "podziale majątku" wszystko przypadło mojej "ex".
                        Tak bywa...

                        Slainte!
                        Rene
                        Ceterum censeo Heinekenam esse delendam.

                        Comment

                        • celt_birofil
                          † 2017 Piwosz w Raju
                          • 09-2001
                          • 4469

                          Jak się obecni przedstawia sytuacja we wrocławskim SPIŻU w temacie firmowego szkła?? Jest w sprzedaży??
                          Nie było Ciebie tyle lat! Myślałem, że nie wrócisz już (Krystyna Prońko - koniec cytatu)

                          Comment

                          • jerzy
                            piwoholik
                            • 10-2001
                            • 4705

                            Sklepik został zamknięty. Chyba że znów otwarli, na sezon letni? Ale wątpię...
                            browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

                            Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

                            Comment

                            • macmon
                              Senior
                              • 10-2002
                              • 140

                              Obowiązkowo, jeśli jest ładne dla oka szkło, należy negocjować z szefem, przważnie skutkuje.

                              Comment

                              • pieczarek
                                zwykle cham i prostak
                                • 06-2001
                                • 5011

                                W onet.pl ciekawa informacja z Niemiec o skutkach wynoszenia szkła:

                                Przesiedział 4 tygodnie za kradzież kufla

                                Niemiłe wspomnienia wywiezie z Niemiec pewien młody Amerykanin, przyłapany na próbie kradzieży kufla ze słynnej monachijskiej piwiarni Hofbraeuhaus.
                                22-letni student socjologii z Nowego Meksyku został aresztowany, kiedy - próbując ukraść kufel na pamiątkę - zaczął się szarpać z ochroniarzem. Posiedział w areszcie całe cztery tygodnie, zanim w piątek sąd skazał go na 1260 euro grzywny.
                                Po wydaniu wyroku sędzia życzył skazanemu "wszystkiego najlepszego" i wyraził nawet ubolewanie, że młody człowiek musiał czekać na proces w areszcie.

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎