co się stało z leszkiem premium??

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • blue_blues
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2005.09
    • 1

    co się stało z leszkiem premium??

    Nigdy nie był najlepszy, ale ostatnio nie da się pić. Absolutnie i zdecydowanie nie da się. Siury... Fu... Jak tak można. Może ktoś mi wytłumaczyć ten nagły zanik formy??
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.06
    • 6310

    #2
    Nagły? Lech od paru lat jest trudny do wypicia

    Comment

    • becik
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🍼🍼
      • 2002.07
      • 14999

      #3
      ja raz do roku testuję Premium, za każdym razem męczę je, najgorsze ze wszystkich marketowych piw
      Gdybyśmy nie mieli Warszawy w Generalnym Gubernatorstwie, to nie mielibyśmy 4/5 trudności, z którymi musimy walczyć. Warszawa jest i pozostanie ogniskiem zamętu, punktem, z którego rozprzestrzenia się niepokój w tym kraju - Hans Frank 14.12.1943 http://zamkidwory.forumoteka.pl

      Comment

      • jarex
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2003.06
        • 27

        #4
        Lech...zdech(ł)...

        Aktualnie Lech to piwo idące za "nowomodą" ....piwo ładnie opakowane, ale smakowo nic nie wnosi.. Tak więc damy pospólstwu ładnie opakowany towar, tylko coby nie "kopał" za mocno (żeby podpici kupowali więcej placą w klubach po 6-8 złociszy, no i żeby nie był za gorzki, co by i "kobity czasem go pijały...zrobimy jeszcze długą "lolke " z butelki...nie jesteśmy "trendy" ? prawie jak ten sikacz dla "kochających inaczej" co to go w hameryce wymyślili (czyt."Miller" czy jakoś tak)
        P.S. Sorry za język... KOźlaków kilka i głupoty plete..

        Comment

        • piotrrat
          Kapitan Lagerowej Marynarki
          • 2002.11
          • 730

          #5
          Panowie-nie kupować, nie pić, nie pisać o tym czymś, to może przestanie być popularny
          Wasze zdrowie niepasteryzowanym Amberkiem

          Comment

          • Regent
            Kapitan Lagerowej Marynarki
            • 2002.10
            • 512

            #6
            Panowie tylko nie przesadzajmy, nie jest tak źle z tym Lechem. Premium zawsze był bardziej stonowany i delikatny w porównaniu np. do Lecha-Pilsa. To po prostu takie piwo. Oczywiście wielu forumowiczom przeszkadza to, że produkuje go taki gigant jak KP, ale bądźmy rozsądni z ocenami stanowczo wolę lekkiego premiuma niż takie rarytasy jak piwa z Imielina, Kipera czy Głubczyc. Ostatnio próbowałem Premiuma i nie zauważyłem jakiś zmian, to co jest największym problemem Lecha to stosunkowo słaba piana.
            Mniej alkoholu w piwach !!!
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            • e-prezes
              Generał Wszelkich Fermentacji
              🥛🥛🥛🥛🥛
              • 2002.05
              • 19243

              #7
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Regent
              ... największym problemem Lecha to stosunkowo słaba piana.
              i to moim zdaniem wystarczający powód do omijania tego piwa. piwo to nie oranżada z alkoholem! jak ktoś tego w KP nie rozumie to niech przestawi się na produkcję soków czy napojów sokopodobnych.

              Comment

              • Pogoniarz
                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                • 2003.02
                • 7971

                #8
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika piotrrat
                Panowie-nie kupować, nie pić, nie pisać o tym czymś, to może przestanie być popularny
                Wasze zdrowie niepasteryzowanym Amberkiem
                Normalnie no nie jak tak Ja to robię od ... lat ło ho ho,albo i dłużej i nie tęsknię za nim tak bardzo
                Także blue_bluesie ,to nie jest spadek formy,taki to "piwo" ma "smak"-licz się z tym ,że może być tylko coraz to gorzej Gdzie te czasy kiedy jeździło się do Poznania po Lecha,Regenta,Maltańskie,Pilsa Jubileuszowego itd.To były naprawdę smaczne piwka
                Last edited by Pogoniarz; 2005-12-10, 12:59.


                Prawie jak Piwo
                SZCZECIN

                Comment

                • RobSentex
                  D(r)u(c)h nieuchwytny
                  • 2005.12
                  • 8

                  #9
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                  Normalnie no nie jak tak Ja to robię od ... lat ło ho ho,albo i dłużej i nie tęsknię za nim tak bardzo
                  Także blue_bluesie ,to nie jest spadek formy,taki to "piwo" ma "smak"-licz się z tym ,że może być tylko coraz to gorzej Gdzie te czasy kiedy jeździło się do Poznania po Lecha,Regenta,Maltańskie,Pilsa Jubileuszowego itd.To były naprawdę smaczne piwka
                  Ty chyba nie pijesz Lecha z innych powodów...
                  Faktem jest, że Premium nigdy do mnie nie przemawiał...jedyne piwo jakie lubię z mojego rodzimego browaru to Lech Pils...kiedyś poznański browar produkował piwko o nazwie Regent...to dopiero było piwo (długo takiego już nie będzie w świecie piwowarstwa), ale niestety nie wiem dlaczego zaprzestali produkować...
                  ogólnie z Lechem nie jest tak źle...nie przesadzajcie

                  Comment

                  • Jimmy_jb
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2005.11
                    • 911

                    #10
                    Moim zdaniem jest źle bo jeszcze rok temu piłem w wakacje postawionego mi przez kumpla Lecha z przyjemnością. A jak sięgnąłem po to piwo z ciekawości kilka tygodni temu to całe szczęście znajoma zamieniła się na Specjala bo bym nie dotrwał do końca kufla. Lech nigdy nie był wybitny ale rzeczywiście chyba się pogorszył bo jest ewidentnie bezpianowy i trąci wodą. Za rok spróbuję znowu, może coś się zmieni.
                    Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                    Comment

                    • piwko79
                      D(r)u(c)h nieuchwytny
                      • 2005.09
                      • 24

                      #11
                      Trafiłeś chyba na złą partię.Ja kupowałem go któregoś dnia w dwóch różnych sklepach i w jednym był ok a w drugim... Nie wypiłem tego drugiego bo nie dałem rady.Ohyda

                      Comment

                      • Jimmy_jb
                        Kapitan Lagerowej Marynarki
                        • 2005.11
                        • 911

                        #12
                        Bardzo możliwe, ale pytanie brzmi czy znajdę w sobie dość samozaparcia aby celować w Lecha dalej żeby trafić na dobrą?
                        Mona Browar Prywatny, Pruszcz Gdański Słoneczna

                        Comment

                        • Pogoniarz
                          † 1971-2015 Piwosz w Raju
                          • 2003.02
                          • 7971

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb
                          Bardzo możliwe, ale pytanie brzmi czy znajdę w sobie dość samozaparcia aby celować w Lecha dalej żeby trafić na dobrą?
                          Jest tyle innych PIW,po co się katować? Pomyśleć jak browar w Poznaniu zszedł na...ech szkoda słów.


                          Prawie jak Piwo
                          SZCZECIN

                          Comment

                          • abernacka
                            Generał Wszelkich Fermentacji
                            🥛🥛🥛🥛
                            • 2003.12
                            • 10861

                            #14
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Jimmy_jb
                            Bardzo możliwe, ale pytanie brzmi czy znajdę w sobie dość samozaparcia aby celować w Lecha dalej żeby trafić na dobrą?

                            Jimmy_jb ja już dawno zrezygnowałem z tego typu napojów piwnopodobnych. Jak się ma pod nosem kilka smacznych piw wersjach beczkowych i na dodatek niepasteryzowanych nie ma, co się zastanawiać. Pozwolą sobie na wymienienie niektórych z nich: Amber, Gościszewo, Kormoran, Jurand, Goch (w lecie), Brok a może już w ten weekend Ciechan. Piszę to wszystko po to abyś wybrał się na piwne patrole do Trójmiasta (przecież od niego masz rzut beretem).
                            Piwna turystyka według abernackiego

                            Comment

                            • BIROFIL
                              Kapral Kuflowy Chlupacz
                              • 2006.01
                              • 70

                              #15
                              Kiedyś to był Lech Premium,to były czasy,:0ten produkowany obecnie jakoś mi nie
                              podchodzi

                              Comment

                              Przetwarzanie...