Browary Łódzkie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Sokół83
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.12
    • 1598

    Browary Łódzkie

    czy orientuje się ktoś co obecnie warzą?? bo stronka niestety "w budowie"

    w sklepach widuje Łódzkie Mocne, Portera, Lodwara, Lodwara Mocnego, Globa Mocnego i Premium, Corka, Championa i w jakimś markecie widziałem Dragona (pewnie Strong)

    poza tym czytałem jakiś czas temu że kondycja finansowa BŁ nie najlepsza; wiadomo jak sie sytuacja rozwija?? wyciągają się jakoś czy chylą nie daj Boże ku upadkowi??


    Sokół
    Last edited by Sokół83; 2005-12-29, 21:32.
    Z INNEJ BECZKI

    www.fotopolska.eu
  • Twilight_Alehouse
    D(r)u(c)h nieuchwytny
    • 2004.06
    • 6310

    #2
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
    czy orientuje się ktoś co obecnie warzą?? bo stronka niestety "w budowie"

    w sklepach widuje Łódzkie Mocne, Portera, Lodwara, Lodwara Mocnego, Globa Mocnego i Premium, Corka, Championa i w jakimś markecie widziałem Dragona (pewnie Strong)

    poza tym czytałem jakiś czas temu że kondycja finansowa BŁ nie najlepsza; wiadomo jak sie sytuacja rozwija?? wyciągają się jakoś czy chylą nie daj Boże ku upadkowi??


    Sokół
    Poza tym co wymieniłeś to chyba tylko Gioldpils w wersji zwykłej i mocnej oraz Tygrys. Zajrzyj do któregoś ze sklepów firmowych to będziesz miał przekrój.

    Comment

    • Sokół83
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2004.12
      • 1598

      #3
      byłem w firmowym na Nawrot i ani jednego ani drugiego nie było, i w ogóle od dłuższego już czasu ich nie widuje
      Z INNEJ BECZKI

      www.fotopolska.eu

      Comment

      • Twilight_Alehouse
        D(r)u(c)h nieuchwytny
        • 2004.06
        • 6310

        #4
        A gdzie na Nawrot jest firmowy? Za to wszystko co wymieniłem jest w firmowym na rogu Jana Pawła II i Wróblewskiego (na przeciwko Castoramy).

        Comment

        • kentaki
          Porucznik Browarny Tester
          • 2002.10
          • 452

          #5
          A ten sklepik na Pomorskiej przy browarze jeszcze istnieje?

          Comment

          • Sokół83
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2004.12
            • 1598

            #6
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Twilight_Alehouse
            A gdzie na Nawrot jest firmowy?
            pomiędzy wodną a wyską


            sklepu na Pomorskiej żadnego nie widziałem ale jest po drugiej stronie browaru na Północnej
            Z INNEJ BECZKI

            www.fotopolska.eu

            Comment

            • Twilight_Alehouse
              D(r)u(c)h nieuchwytny
              • 2004.06
              • 6310

              #7
              To na Nawrot mi nie pasuje, nie moje regiony. Na Pomorskiej teoretycznie jest, ale chyba rzadko go otwierają. Lepiej na Północnej przy browarze.

              Comment

              • Kimer
                Sierżant Pijalniowy Zaprawiacz
                • 2003.06
                • 154

                #8
                Goldpilsa to juz faktycznie nie znajdziesz nigdzie, bo chyba zaprzestali produkcji. W firmowym na Polnocnej kupisz natomiast Eurogold Light i Eurogold Pils oraz Tygrysa - wszystkie te trzy piwa tylko w puszkach tam widuje, choc kiedys poza Lodzia widzialem butelkowe Eurogoldy. Z wynalazkow piwopodobnych kupisz tam Karmelowe w malych butlach bezzwrotnych (takich jak Cork).

                Comment

                • kiszot
                  Pułkownik Chmielowy Ekspert
                  🍼🍼
                  • 2001.08
                  • 8107

                  #9
                  Eurogoldy są robione na zamówienie więc nie jest to typowe piwo z browaru.
                  Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                  1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                  Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                  Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                  So von Natur, Natur in alter Weise,
                  Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                  Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                  Comment

                  • pawelek59
                    D(r)u(c)h nieuchwytny
                    • 2003.04
                    • 195

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Sokół83
                    czy orientuje się ktoś co obecnie warzą?? bo stronka niestety "w budowie"

                    w sklepach widuje Łódzkie Mocne, Portera, Lodwara, Lodwara Mocnego, Globa Mocnego i Premium, Corka, Championa i w jakimś markecie widziałem Dragona (pewnie Strong)

                    poza tym czytałem jakiś czas temu że kondycja finansowa BŁ nie najlepsza; wiadomo jak sie sytuacja rozwija?? wyciągają się jakoś czy chylą nie daj Boże ku upadkowi??


                    Sokół
                    Może to prawidłowość, że warzenie piwa marketowego wpędza w kłopoty (patrz Grybów poprzedni producent piw dla Geant i Leader Price; 1410, Dragon), ale Grybów jakoś się pozbierał i jest to dobry omen.
                    Optymistyczny jest również fakt, że piwa z browarów łódzkich pojawiły się w miejscach gdzie ich wcześniej nie było np. TESCO w Gliwicach (lodwar i lodwar mocny w 1L. PET-ach)

                    Comment

                    Przetwarzanie...