10-lecie C.K. Browaru

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Shlangbaum
    Pułkownik Chmielowy Ekspert
    • 2005.03
    • 5828

    10-lecie C.K. Browaru

    Przypominam wszem i wobec, że w tym roku wypada 10-lecie C.K. Browaru. Zakładam więc temat, w którym będzie można zamieszczać wszelkie informacje na temat ewentualnych imprez czy promocji z tym związanych (podobno już jakaś loteria jest, muszę iść sprawdzić).

    Ponadto przy pełnych urodzinach zachęcam do opini na temat browaru, jego piw i tak dalej...

    Krakowski Konkurs Piw Domowych !
  • pIvo
    Porucznik Browarny Tester
    • 2002.10
    • 290

    #2
    z okazji urodzin, życzę CK Browarowi, jako pierwszy na Forum: STO LAT!, STO LAT! STO LAT!
    http://kapsle.w.interia.pl

    Comment

    • Titus_Fox
      Porucznik Browarny Tester
      • 2005.10
      • 400

      #3
      lubię wpaść do CK, ale kiedy nie jest naprany ludźmi, bo się oddychać nie da. Dobrze jest usiąść, zamówić rurę, żeby nie musieć zbyt często prosić o piwo...i tylko ta ich %#^@#@#^$# polityka płatnego kibla ! Pomijam fakt, że w takim miejscu kibel powinien być bezpłatny i są na to jakieś rozporządzenia. Ale ta śmieszna kwota - 60 groszy. Nie 50, nie złotówka, ale akurat 60. Lać ci się chce, już postanowisz im dać zarobić - i tak zawsze musisz szperać za drobnymi, czekać aż wydadzą i takie tam. Dobrze, że po drugiej stronie ulicy jest Bunkier, to po wyjściu jest się gdzie wylać.

      Comment

      • zythum
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        • 2001.08
        • 8305

        #4
        1. Wystrój super - piwnica, solidne sklepienia, półmrok - no ideał dla mnie
        2. Muzyka - tragedia - i to zarówno jej dobór jak przede wszystkim natężenie dźwięku
        3. Obsługa - różnie to bywało, w każdym razie zawsze długo musiałem czekać aż ktoś się zjawi, z reguły sam musiałem się udać do baru a potem długo czekałem mimo, że widziałem, że moje nalane piwo stoi już przygotowane
        4. Towarzystwo - tragedia. Ja trafiałem albo na dresiarzy i dilerów albo na 15 letnią młodzież wrzeszczącą, klnącą i pijącą oczywiście tyskie
        5. Jedzienie - porządne takie jak powinno być do piwa, bardzo smakowały mi potężne zapiekanki
        6. Piwo - różnie, kilka lat temu zawsze przepyszne, szczególnie ingwer. Ostatnio zbyt często rozwodnione (szczególnie pszenica), bez piany i podane przemrożone.

        Ogólnie - moim zdaniem kilka lat temu było lepiej, a najgorszym elemenetem knajpy (jak ja tam bywałem) zazwyczaj bywało towarzystwo odwiedzające lokal.
        To inaczej miało być, przyjaciele,
        To nie o to walczyliśmy, burząc mur,
        Nie ma pracy, nie ma chleba, próżny trud!
        Czy naprawdę aż tak wiele chcemy?
        Chleba i pracy chcemy! Pracy i chleba!

        Rządzący światem samowładnie
        Królowie banków, fabryk, hut
        Tym mocni są, że każdy kradnie
        Bogactwa, które stwarza lud.

        Comment

        • piokl13
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2003.06
          • 946

          #5
          Konkursy są. Mnie specjalnie nie zainteresowały. Można wylosować wycieczki i talony na określoną kwotę do CK.
          Wedlug mnie CK jasne się ostatnio znacznie poprawiło.
          W pubie rzeczywiście jest za głośno, za to w restauracji jest ok. Cisza, spokój, mało ludzi, piwko w kuflach a ceny te same. Tylko te białe obrusy ...

          Comment

          • pivaria
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.03
            • 1538

            #6
            foto

            Zamieszczam foto bilbordowe co by wiedzieć o czym rozmowa.
            Bilboard tuż przy Błoniach na płocie "Wisły". Jesienią jeszcze tam był - nie wiem czy teraz też? Za tydzień sam się przekonam.
            PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
            www.pivaria.pl
            https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

            Comment

            • pivaria
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2001.03
              • 1538

              #7
              foto

              Powyżej nie weszło - może teraz się uda?
              PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
              www.pivaria.pl
              https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

              Comment

              • MarcinKa
                Major Piwnych Rewolucji
                🍼🍼
                • 2005.02
                • 2734

                #8
                Ja do życzeń również się przyłonczam.
                Życzę im żeby robili takie piwo i tak ono smakowało żeby Tyskie wykopać. To trochę plama na honorze.
                Co do oceny. Wystrój fajny, kufle można pooglądać, piwo może i dawnie było lepsze (są sygnały, że znowu się poprawia, muszę sprawdzić osobiście ), ale i tak koncernówki nie mają szans. Można piwo w róże zamówić, jest restauracja, dyskoteka nienajgorsza.
                Niestety są i wady, już wspomniane. Za głośno (co ciekawe to nie tylko przez muzykę, jak będziecie zwróćcie uwagę jaki tam jest hałas w chwilach kiedy nie grają, no ale tyle ludzi...) Tam naprawdę jest fajnie w godzinach południowych kiedy jest jeszcze pustawo. No i jeszcze ta płatna ubikacja i klientela w dużej części nie za ciekawa (wolę tych meneli z podgórskich lokali ). No i niestety jest nie najtaniej.
                W następnym 10leciu życzę im uporania się z tymi mankamentami
                To lubię: Czarnków, Krajan, Amber, EDI, Fortuna, BOSS, Lwówek Śląski, Grybów, Jagiełło, Łódź, Browar Na Jurze, GAB, Kormoran, Gościszewo, Konstancin, Staropolski, Zodiak, Zamkowy, Ciechanów

                Comment

                • pivaria
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2001.03
                  • 1538

                  #9
                  Po wielu mękach udało mi się załadowac foto do działu REKLAMA. Jest pod tym adresem: http://www.browar.biz/galeria.php?id=5884
                  PIVARIA - Z MIŁOŚCI DO PIWA!
                  www.pivaria.pl
                  https://www.facebook.com/pages/Pivar...72566796087490

                  Comment

                  • cororo
                    Kapitan Lagerowej Marynarki
                    • 2003.04
                    • 766

                    #10
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika MarcinKa
                    Ja do życzeń również się przyłonczam.
                    przyłączam!

                    Comment

                    • e-prezes
                      Generał Wszelkich Fermentacji
                      🥛🥛🥛🥛🥛
                      • 2002.05
                      • 19244

                      #11
                      ja im życzę, by dalej warzyli piwo takie jak wiedeńskie czy doppel bier (ciemne mocne)! życzę również, by udało się otwarcie lokalu w Wieliczce.

                      Comment

                      • Maggyk
                        Szara Adminiscjencja
                        🍼
                        • 2004.05
                        • 5617

                        #12
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                        Po wielu mękach udało mi się załadowac foto do działu REKLAMA. Jest pod tym adresem: http://www.browar.biz/galeria.php?id=5884
                        Powinien powstać dział reklama po przejściach

                        Jak myślę C. K. to do głowy przychodzi mi płatna toaleta. I to mnie odrzuca wystarczająco
                        Po ostatniej giełdzie w Krakowie obsługa też pozostawiała wiele do życzenia. Dlatego pewnie w tym roku z okazji pobytu w Krakowie odwiedzimy Cafe Gilda, by napić się jasnego. Bo być w Krakowie i nie spróbować piwa z C. K. to jakoś nie przystoi.
                        Życie jest jak skrzynka piw rzemieślniczych - nigdy nie wiesz na co trafisz!
                        Piwo domowe -
                        Centrum Piwowarstwa - sklep dla piwowarów domowych

                        Reklama w BROWARZE
                        PIWO GDZIE - STREFA Z ZASADAMI :D

                        Comment

                        • YouPeter
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2004.05
                          • 2379

                          #13
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika pivaria
                          Zamieszczam foto bilbordowe co by wiedzieć o czym rozmowa.
                          Bilboard tuż przy Błoniach na płocie "Wisły". Jesienią jeszcze tam był - nie wiem czy teraz też? Za tydzień sam się przekonam.
                          Dalej tam jest i dalej w tak tragicznym stanie. A i nie na płocie Wisły tylko Cracovii
                          Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                          Comment

                          • YouPeter
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2004.05
                            • 2379

                            #14
                            Ja CK lubię za dobre Jasne i nawet niezłe Ciemne. Jeśli chodzi natomiast o pszeniczne to jeszcze nigdy gorszego (nawet z butelki) niż tam nie piłem.
                            Ceny są umiarkowane śmiem twierdzić że, ciężko znaleźć taniej nawet piwo koncernowe w tej części Krakowa. Natomiast ceny pozostałych piw trochę za wysokie jak na studencką kieszeń. Minusy te same co wymieniają poprzednicy – czyli płatna toaleta i za głośna muzyka i aż dziw bierze że jeszcze właściciele na to nie zwrócili uwagi gdyż bardzo dużo osób o tym wspomina będąc tam. Z dresiarstwem w CK się nie spotkałem bo zazwyczaj bywam o wcześniejszych porach kiedy są tam tylko studenci i osoby starsze wpadające na kawkę czy jedno piwko.
                            Bo kto piwa nie pije ten jest wywrotowcem, świadomie uszczuplającym dochody państwa, bezideowcem.

                            Comment

                            • e-prezes
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛🥛🥛
                              • 2002.05
                              • 19244

                              #15
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika YouPeter
                              ... Minusy te same co wymieniają poprzednicy – czyli płatna toaleta ...
                              tego nie zmienią, bo nie da się upilnować ubikacji a często wchodzą do lokalu z zamiarem darmowego załatwienia potrzeb nie tylko klienci pubu.

                              Comment

                              Przetwarzanie...