Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Złoty medal dla Tyskiego Gronia w The Brewing Industry International Awards

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • erwin01
    Junior
    • 05-2006
    • 15

    #31
    moze i tak,ale smak sie liczy.A za co te medale dla Tyskiego co roku?chyba to lipa.Nigdy nic nie slyszalem o tych ich konkursach.........

    Comment

    • peter007
      Senior
      • 06-2004
      • 2820

      #32
      Poczytaj trochę to się dowiesz.

      Ps. Nie musisz w kilku tematach pytać o to samo!
      Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

      Comment

      • ZIOMEK2
        Gość
        • 09-2004
        • 2523

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika erwin01
        moze i tak,ale smak sie liczy.A za co te medale dla Tyskiego co roku?chyba to lipa.Nigdy nic nie slyszalem o tych ich konkursach.........
        no dostali, czy tam wywalczyli ... marka Tyskie to Tychy ( prawdopodobnie najbardziej polskie z polskich !? ), Tychy to Śląsk, Śląsk to Polska i Europa !

        Comment

        • e-prezes
          Senior
          • 05-2002
          • 19195

          #34
          nie ma to jak patriotyzm lokalny

          Comment

          • ZIOMEK2
            Gość
            • 09-2004
            • 2523

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika e-prezes
            nie ma to jak patriotyzm lokalny
            bo dla mnie jest to jedyna satysfakcja - prestiż i zaproszenie ewentualnego biznesu do Polski, tak to sobie tłumaczę.

            Comment

            • Krzysztof
              Senior
              • 04-2001
              • 1689

              #36
              Myślę, że się czepiacie. Tychy dostały medal i kwita. Czy się komu podoba czy nie to ludzie tam pracujący potrafili zrobić piwo, które zdaniem oceniających zasługiwało na to wyróżnienie. Wśród oceniających byli także Polacy.

              Browarnicy z Tychów mogą mieć satysfakcję. Pozostałym życzę pójścia w ich ślady.....
              Last edited by Krzysztof; 16-05-2006, 15:06.
              Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
              www.twojmalybrowar.pl

              Comment

              • erwin01
                Junior
                • 05-2006
                • 15

                #37
                Ale,ze tyskie ma medale? Za co? sam chyba przyznasz,ze jest wiele wiecej polskich piw duzo lepszych.A w konkursie międzynarodowym to napewno by przegralo.Dlatego nie wierze w te nagrody.Mi sie wydaje ,że to jakas podrzedna nagroda

                Comment

                • Krzysztof
                  Senior
                  • 04-2001
                  • 1689

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika erwin01
                  Ale,ze tyskie ma medale? Za co? sam chyba przyznasz,ze jest wiele wiecej polskich piw duzo lepszych.A w konkursie międzynarodowym to napewno by przegralo.Dlatego nie wierze w te nagrody.Mi sie wydaje ,że to jakas podrzedna nagroda

                  Ten konkurs o którym piszą, odbył (przynajmniej II tura) się podczas podczas największych na świecie targów branży piwnej, które odbywają się w Monachium raz na 4 lata wg. zasady 3 lata pod rząd odbywają się targi w Norymberdze i 4 roku w Monachium.

                  Biorąc pod uwagę dużą ilość zgłoszonych pi to uważam że medal dla Tyskiego to sukces Piwowarów.
                  Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                  www.twojmalybrowar.pl

                  Comment

                  • kiszot
                    Senior
                    • 08-2001
                    • 8081

                    #39
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof

                    Biorąc pod uwagę dużą ilość zgłoszonych pi to uważam że medal dla Tyskiego to sukces Piwowarów.
                    Jakoś nie jesatem przekonany,że to jest Gronie które butelkują na nasz rynek.Bardziej mi podchodzi to ,że była to partia specjalnie uwarzona na konkurs.
                    Lwów zawsze polski,Bytom zawsze niemiecki.
                    1 FOLKSDOJCZ BROWARU :D

                    Da seufzt sie still, ja still und flüstert leise:
                    Mein Schlesierland, mein Heimatland,
                    So von Natur, Natur in alter Weise,
                    Wir sehn uns wieder, mein Schlesierland,
                    Wir sehn uns wieder am Oderstrand.

                    Comment

                    • erwin01
                      Junior
                      • 05-2006
                      • 15

                      #40
                      Jakoś nie jesatem przekonany,że to jest Gronie które butelkują na nasz rynek.Bardziej mi podchodzi to ,że była to partia specjalnie uwarzona na konkurs.....


                      No i znaazla sie osoba podzielajace moje zdanie.Mi też sie wydaje ,że to nie to samo piwo ktore jest w sprzedarzy.Jesli tak jest ,to dlaczego jesteśmy oszukiwani? Zna ktoś odpowiedz?

                      Comment

                      • Krzysztof
                        Senior
                        • 04-2001
                        • 1689

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika kiszot
                        Jakoś nie jesatem przekonany,że to jest Gronie które butelkują na nasz rynek.Bardziej mi podchodzi to ,że była to partia specjalnie uwarzona na konkurs.

                        W sumie to nie znam metody zeby cokolwiek udowadniać.
                        Nie zapominajmy jednak, ze pozostali biorący udział w tym konkursie też mogli uwarzyć piwo "specjalne" na konkurs.

                        Z drugiej strony znając wyposażenie Browaru w Tychach nie sądzę ze takie zabiegi byłyby konieczne...
                        Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                        www.twojmalybrowar.pl

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Senior
                          • 02-2005
                          • 1968

                          #42
                          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Krzysztof
                          Biorąc pod uwagę dużą ilość zgłoszonych piw to uważam że medal dla Tyskiego to sukces Piwowarów.
                          Jak widzisz Krzysztofie, nie wszyscy potrafią się u nas cieszyć z sukcesów polskich piwowarów. To chyba taka trochę polska mentalność. Ja, choć faktycznie wolę własnoręcznie uwarzone i dopieszczone piwo, cieszę się z przemysłowych osiągnięć "Tyskich" piwowarów.

                          A myśl o robieniu piwa tylko na potrzeby konkursu jest zupełnie bezsensowna. Najważniejszym konkursem dla piwowarów, a do tego trwającym non stop, jest popyt na produkowane przez nich piwa. Nie potrafię sobie wybrazić, że producent nie sprzedaje piwa, które zostało uznane nie tylko przez jego własnych degustatorów...

                          Comment

                          • Lacriferno
                            Senior
                            • 07-2005
                            • 783

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                            Najważniejszym konkursem dla piwowarów, a do tego trwającym non stop, jest popyt na produkowane przez nich piwa.
                            Biorąc pod uwagę piwa, na które jest największy popyt, zwycięzcami nie są piwowarzy, a fachowcy od marketingu i reklamy.
                            Last edited by Lacriferno; 17-05-2006, 20:07.

                            Comment

                            • Wielki_B
                              Senior
                              • 02-2005
                              • 1968

                              #44
                              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Lacriferno
                              Biorąc pod uwagę piwa, na które jest największy popyt, zwycięzcami nie są piwowarzy, a fachowcy od marketingu i reklamy.
                              To prawda, ale tyscy piwowarzy mają teraz tę zaletę, że mogą szczerze rekomendować swoje piwo, nie tylko jako piwo, przy którym "szczytowania" doznają jedynie ich subiektywne kubki smakowe. Prócz pustej - odnoszącej się do najróżniejszych, nie mających wiele wspólnego z samym piwem - reklamy, mają pełne prawo powiedzieć, że reklama ich piwa, to nie tylko puste, "świecidełkowate" frazesy... Bo komuś znającemu się na rzeczy i obiektywnemu, to piwo faktycznie smakowało.

                              Comment

                              • Krzysztof
                                Senior
                                • 04-2001
                                • 1689

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                                Jak widzisz Krzysztofie, nie wszyscy potrafią się u nas cieszyć z sukcesów polskich piwowarów. To chyba taka trochę polska mentalność. Ja, choć faktycznie wolę własnoręcznie uwarzone i dopieszczone piwo, cieszę się z przemysłowych osiągnięć "Tyskich" piwowarów.

                                A myśl o robieniu piwa tylko na potrzeby konkursu jest zupełnie bezsensowna. Najważniejszym konkursem dla piwowarów, a do tego trwającym non stop, jest popyt na produkowane przez nich piwa. Nie potrafię sobie wybrazić, że producent nie sprzedaje piwa, które zostało uznane nie tylko przez jego własnych degustatorów...

                                Oczywiście masz rację. Biorąc pod uwagę że Gronie b. dobrze się sprzedaje to Ci masowi degustatorzy wystawiają najlepszą ocenę...
                                Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
                                www.twojmalybrowar.pl

                                Comment

                                Przetwarzanie...
                                X
                                😀
                                🥰
                                🤢
                                😎
                                😡
                                👍
                                👎