piwo browar-bizowe

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • arzy
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2002.06
    • 2814

    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika grzes_ch
    Może ta niechęć browarów ( np. GAB-a ) wiąże się właśnie z tym , że pytasz o piwo jako osoba fizyczna. Trudno bowiem potraktować sprzedaż całej warki piwa jako sprzedaż detaliczna. A jeśli chodzi o sprzedaż hurtową to trzeba niestety jeszcze raz powołać się na Ustawę o wychowaniu..... i jeden z jej artykułów
    "sprzedaż napojów alkoholowych, wymienionych w zezwoleniu, wyłącznie przedsiębiorcom posiadającym zezwolenie na obrót hurtowy tymi napojami lub zezwolenie na sprzedaż detaliczną napojów alkoholowych,"
    Dlatego też proponując dyskusję o piwie browar-bizowym wspomniałem o naszych kolegach forumowiczach posiadających hurtownie czy sklepy - bądź zaprzyjaźnionych browarach ( aby ten problem obejść ).
    O to właśnie chodzi browarowi GAB. Jeżeli będzie to konkretna osoba i będzie podpisana umowa to:


    Gab może uwarzyć piwo jakie sobie ktoś wymyśli. Oczywiście wiąże się to z ceną. Receptura i surowce mogą być zamawiającego. Najmniejsza warka to 35 hektolitry.

    Shlangbaum, taka prośba na przyszłość, nie wysuwaj pochopnie wniosków.
    "Spotkałem się z kolegą / Bo kolega jest od tego / I wypada czasem spotkać się z nim"

    Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
    Bractwo Piwne
    Skład Piwa
    Piszę poprawnie po polsku!

    Comment

    • Krzysztof
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2001.04
      • 1689

      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
      No widzisz ale tylko GAB robi takie zastrzeżenia. Inne browary jakoś bez problemu mi ofertę przysyłają Nawet sami dzwonią do mnie...

      Oby to nie skończyło się obebraniem koncesji na sprzedaż alkoholu
      Jesteś zainteresowany browarem restauracyjnym napisz do mnie. Znam to od podszewki.
      www.twojmalybrowar.pl

      Comment

      • e-prezes
        Generał Wszelkich Fermentacji
        🥛🥛🥛🥛🥛
        • 2002.05
        • 19244

        mała korekta oferty SK. najmniejsza warka 25 hl, po 2.90 zł z konfekcją. pszeniczniak niestety nie wchodzi w grę. istnieje też możliwość kontraktacji mniejszej ilości, ale piwa warzonego w danej chwili po konsultacji z Siudkami. to tak w ramach informacji.

        Comment

        Przetwarzanie...