Przegląd piw mocnych

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • pulas
    Kapitan Lagerowej Marynarki
    • 2001.08
    • 965

    #31
    pulas napisal/a

    Od przyszłego tygodnia Kompania Piwowarska wprowadza na rynek nowy produkt. Piwo nazywać się będzie Dębowe Mocne. Pojemność 0,5l butelka i 0,5l puszka, ekstrakt: 14,5% wag., 7% alk/vol.Przy cenie 2,35 but. i 2,80 pusz. piwo ma zagrozić delikatnie Warce Strong.


    :
    oczywiście zapomniałem dodać, że powyższa informacja została zaczerpnięta z www.browar.biz
    pułaś
    ---------------------------------
    "(...)W kącikach flechtów wieczór już
    Lśni jak porzeczka krwawa
    Ukradkiem z rdzy wycieram nóż
    I między bajki wkładam"

    Comment

    • Qbric
      Porucznik Browarny Tester
      • 2001.04
      • 427

      #32
      Ja wiem, że to niewdzięczna robota, ale ktoś musi Was ostrzegać przed niektórymi piwami. Chodzi mi teraz o "Amsterdam-MAXIMATOR". Moc grzewcza szacowana jest na 11.6% Smak bardzo zbliżony do Imperatora tyle, że mocniejszy. Może ktoś i lubi takie piwo ale... Chyba tylko dla ludzi zdeterminowanych przez życie. Można szybko sie upić przy wzgl. małych kosztach.
      Grill bez piwa NIE! - Piwo bez grilla TAK!

      Comment

      • slavoy
        Pułkownik Chmielowy Ekspert
        🥛🥛🥛
        • 2001.10
        • 5055

        #33
        Mam Amserdama w zapasie domowym od jakichś dwóch miesięcy i podchodzę do niego jak pies do jeża. Nie pamiętam czy jest to Maximator czy Navigator, ale z tego co pamiętam (kiedyś kiedyś próbowałem) jeden nie lepszy od drugiego.
        W jego posiadanie wszedłem w dziwny sposób. Mianowicie kupowałem kiedyś piwko w sklepie nocnym i facet nie miał wydać, więc jakaś tajemnicza siła popchnęła mnie do dokupienia Amsterdama, ale jak już mówiłem ciężko mie się do niego zabrać, bo specyjał to nie z tej ziemii
        Dick Laurent is dead.

        Comment

        • szostak
          D(r)u(c)h nieuchwytny
          • 2002.02
          • 1176

          #34
          A ja nie preferuję żadnych gatunków mocnych, bo są słabe. Smakowo. Jedyna mocne piwa, które mi smakowały, to monachijski Paulaner (którego pierwszy kufel nigdy nie smakuje, przy drugim stwierdza się, że coś w tym piwie jest, przy trzecim uważa się je za najlepsze piwo świata, a czwartego niewielu wypije) i lubelski Dublin (czarne, cierpkie piwo warzone według technologii irlandzkiej). Niestety, Paulaner jest u nas piekielnie drogi, a Dublina juz w Lublinie nie robią.

          Comment

          • albeertos
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2001.10
            • 2313

            #35
            pulas napisal/a

            Od przyszłego tygodnia Kompania Piwowarska wprowadza na rynek nowy produkt. Piwo nazywać się będzie Dębowe Mocne. Pojemność 0,5l butelka i 0,5l puszka, ekstrakt: 14,5% wag., 7% alk/vol.Przy cenie 2,35 but. i 2,80 pusz. piwo ma zagrozić delikatnie Warce Strong.
            Juz miałem dwa podejścia do Dębowego. Raz był w sklepie w skrzynkach, ale jeszcze nie na półkach i bez ceny i przy kasie okazało się że nie jest wprowadzony w systemie magazynowym i nie mogę go kupić . Za drugim razem przedstawiciel KP w markecie układał piwka na półkach i w lodówkach, zagaiłem o Dębowe i powiedział że właśnie zrobił miejsce i czeka na transport. Zaczyna się pechowo, mam nadzieję że kiedy już spróbuję to nie będzie najgorzej.

            A tak nawiasem mówiąc, to na wiosnę lepiej wprowadzać jakieś lightowe piwko, a nie kolejne mocne. Jakiś zdrowy polski pszeniaczek by się przydał...
            (_)>
            Nigdy się nie poddawaj!!!
            Browar "Pyrlandia" Poznań - albeertos & kiler
            Lech jest tam gdzie jego wiara
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Comment

            Przetwarzanie...