Knajpy "tematyczne"

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • peter007
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2004.06
    • 2820

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Marusia
    Ten temacik bardzo podobny jest do tego temaciku:
    http://www.browar.biz/forum/showthre...olekcjonerskie
    Może i podobny ale mi raczej chodziło o wystrój, którego elementy nie koniecznie maja jakąś wartość kolekcjonerską. Interesuje mnie gdzie i jakie są knajpy, których elementy wystroju dopiero zebrane w całość tworzą klimat
    Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

    Comment

    • Marusia
      Marszałek Browarów Rzemieślniczych
      🍼🍼
      • 2001.02
      • 20221

      #17
      Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
      Może i podobny ale mi raczej chodziło o wystrój, którego elementy nie koniecznie maja jakąś wartość kolekcjonerską. Interesuje mnie gdzie i jakie są knajpy, których elementy wystroju dopiero zebrane w całość tworzą klimat
      Wiem, ale ja nie zamieściłam linka, żeby się przyczepić, tylko jako dodatkowe źródło informacji
      www.warsztatpiwowarski.pl
      www.festiwaldobregopiwa.pl

      www.wrowar.com.pl



      Comment

      • peter007
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2004.06
        • 2820

        #18
        Jeszcze takie pytanie
        czy osobom, które nie są w ogóle zainteresowane tematycznością danej knajpy to przeszkadza na tyle, że omijają ją, czy uważają za kolejną knajpę na rynku, do której można się wybrać. Ciekawi mnie czy decydując się na taki wystrój próbuje trafić się do wąskiej grupy konsumentów czy liczy się, że właśnie tą innością przyciągnie sie tłumy.
        Jeśli ci się wydaje, że mnie rozumiesz to masz racje - wydaje ci się

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          🥛🥛🥛🥛🥛
          • 2001.02
          • 23860

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika peter007
          Jeszcze takie pytanie
          czy osobom, które nie są w ogóle zainteresowane tematycznością danej knajpy to przeszkadza na tyle, że omijają ją, czy uważają za kolejną knajpę na rynku, do której można się wybrać. Ciekawi mnie czy decydując się na taki wystrój próbuje trafić się do wąskiej grupy konsumentów czy liczy się, że właśnie tą innością przyciągnie sie tłumy.
          ja wychodzę z założenia że knajpy tematyczne powstają przede wszystkim z dwóch powodów:
          - jest to pochodna zainteresowań właściciela/pracowników/klientów - wtedy czuć to w klimacie knajpy
          - jest to sposób na wyróżnienie się w tłumie innych knajp - czyli powód czysto marketingowy - skoro nie można brylować oryginalnością oferty konsumpcyjnej (napoje alkoholowe są prawie wszędzie identyczne, choć są chlubne wyjątki) - to pozostaje juz tylko wystrój, jakość obsługi i... przyciąganej klienteli poniekąd też. Są i inne czynniki, ale nie chce mi się pchać w szczegóły.

          Oczywiście pewnej liczbie knajp udaje się jedno z drugim zgrabnie połączyć.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • iommi
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.07
            • 1522

            #20
            Kilka dobrych lat temu delektowałem się Kriekiem w brukselskiej knajpie urządzonej w stylu pogrzebowym. Podstawę stołów stanowiły trumny i trumienki, ściany były obite czarnym materiałem z dużą ilością srebrnych i złotych frędzli. Dookoła czaszki, kościotrupy i skrzyżowane piszczele...
            Oczywiście żadnego okna, subtelne czerwone oświetlenie i na dodatek kelnerzy i kelnerki w nastrojowych, pogrzebowych strojach.
            W sumie było dosyć... dziwnie.
            *****************************

            Przyjmę, wymienię, kupię - wszystko co związane z browarami Mullera w Rybniku!!!

            *****************************

            Comment

            Przetwarzanie...