Ciechan - termin realizacji zamówienia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Bobired
    Szeregowy Piwny Łykacz
    • 2006.12
    • 7

    #31
    Ja tez czekalem 2 tygodnie ...wyjasniono ze to sprawa padlego serwera i nastepnego dnia przedstawiciel browaru w Wawie przywiozl mi "krzynke " czym bylem wielce ufrajdzony ....

    nastepnego dnia z numeru pod ktory dzwonilem do browaru odezwal sie czlowiek i przeprosil za zaistniala sytuacje i poinformowal ze na dniach strona "wygasa" i nie beda realizowali zamowien... po czym podal ze gdybym chcial zamawiac piwo to nie ma problemu i podal mi numer komorki pod ktory mam dzwonic i zamawiac i ze bedzie taniej niz w internecie ...

    przy nastepnym zamowieniu sprawdze to...

    Comment

    • e-prezes
      Generał Wszelkich Fermentacji
      🥛🥛🥛🥛🥛
      • 2002.05
      • 19245

      #32
      Wniosek taki, że zamówień było na tyle mało i nie opłaca się przy takim ruchu go prowadzić. Albo był taki duży, że logistycznie nie wytrzymywali. Przy dużym ruchu kurierzy mają jednak dobre ceny, więc obstawiam jednak to pierwsze.

      Comment

      • jerzy
        Major Piwnych Rewolucji
        • 2001.10
        • 4707

        #33
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Bobired
        nastepnego dnia z numeru pod ktory dzwonilem do browaru odezwal sie czlowiek i przeprosil za zaistniala sytuacje i poinformowal ze na dniach strona "wygasa" i nie beda realizowali zamowien... po czym podal ze gdybym chcial zamawiac piwo to nie ma problemu i podal mi numer komorki pod ktory mam dzwonic i zamawiac i ze bedzie taniej niz w internecie ...
        A ja myślę, że ktoś tam z działu handlowego prywatę sobie odstawia zamiast zajmować się pracą dla swojego pracodawcy.
        browerzysta, abstynent i nałogowy piwoholik c[]

        Światem rządzi miłość. Ja na przykład kocham piwo :]

        Comment

        • Pendragon
          Generał Wszelkich Fermentacji
          🥛🥛🥛
          • 2006.03
          • 13952

          #34
          Już miałem napisać, że niezwykle ucieszyła mnie dziś wiadomość o możliwości zakupu przez internet, ale z wypowiedzi Bobireda wnioskuje, że w przypadku Ciechana, to już przeszłość ?
          Oprócz tego browaru sprzedaż internetową prowadzą jeszcze Żnin i Czarnków, czy może jeszcze jakiś inny browar?

          moje piwne mapy // Piwny Informator (facebook) // Browarek Camelot


          Lepiej siedzieć w gospodzie nad piwem i rozmyślać o kościele, niż siedzieć w kościele myśląc o gospodzie

          Comment

          • Marusia
            Marszałek Browarów Rzemieślniczych
            🍼🍼
            • 2001.02
            • 20221

            #35
            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
            A ja myślę, że ktoś tam z działu handlowego prywatę sobie odstawia zamiast zajmować się pracą dla swojego pracodawcy.
            Też mi się tak wydaje...
            www.warsztatpiwowarski.pl
            www.festiwaldobregopiwa.pl

            www.wrowar.com.pl



            Comment

            • slavoy
              Pułkownik Chmielowy Ekspert
              🥛🥛🥛
              • 2001.10
              • 5055

              #36
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika jerzy
              A ja myślę, że ktoś tam z działu handlowego prywatę sobie odstawia zamiast zajmować się pracą dla swojego pracodawcy.
              Jakby nawet lekka prywata (w co wątpię), to w czym problem? Przeca w końcu to pracodawca będzie miał o skrzynkę czy dwie więcej sprzedane.
              Zapewnienie o niższej cenie niż w Internecie wychodzi zapewne dużo niższych, albo i zerowych kosztów dostawy - nie trzeba brać kuriera, ponieważ po Warszawie i tak jeździ przedstawiciel i tak samo może dostarczyć kratę osobie prywatnej jak i sklepowi.
              Dick Laurent is dead.

              Comment

              • dzidek1960
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.01
                • 1548

                #37
                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                Dzidku druga zmiana za trzy/cztery godziny sie kończy .
                Może u Ciebie. U mnie pierwsza zmiana to od godz. 6 lub 7 do godz 14 lub 15. Druga zaczyna się od 14 do 22 a trzecia czyli nocka od 22 do 6 dnia następnego. Pierwszy raz spotykam się z określeniem iż druga zmiana kończy się o 14.
                Wracając do tematu. Przed samym wyjściem do pracy (właśnie w niej jestem ) kurier dostarczył mi przesyłkę. W mailu który dostałem rano napisano, iż w ramach przeprosin będę miał dorzuconą niewielką niespodziankę. Liczyłem na jakiś otwieracz lub coś równie niewielkiego a dostałem, ku mojemu wielkiemu zaskoczeniu, firmową koszulkę . Warto było jednak poczekać. Tym samym czuję się usatysfakcjonowany i cieszę się, że doceniono moje nerwy.
                Jeżeli to prawda co pisze Bobired to była by to szkoda dla Nas. Ich piwka mi smakowały i od czasu do czasu można by kupić karton. Biorąc jednak pod uwagę nr. mojego zamówienia (146) to nie był to dla nich zbyt opłacalny sposób sprzedaży. Z drugiej strony to z tej formy zakupu korzystają osoby, króre szukają czegoś nowego lub kiedyś miały okazję pić ich piwo, a jest to w tej chwili jedyna dla nich możliwość zaopatrzenia. Inni wolą tyskie lub żywca z pobliskiego sklepu szybko, tanio i bez dodatkowego zachodu.
                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                wybornym smakiem"
                Jan Długosz, Historie Piwne
                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                Comment

                • Pogoniarz
                  † 1971-2015 Piwosz w Raju
                  • 2003.02
                  • 7971

                  #38
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika dzidek1960
                  Może u Ciebie. U mnie pierwsza zmiana to od godz. 6 lub 7 do godz 14 lub 15. Druga zaczyna się od 14 do 22 a trzecia czyli nocka od 22 do 6 dnia następnego. Pierwszy raz spotykam się z określeniem iż druga zmiana kończy się o 14.
                  U mnie jest jak pisałem inaczej.Pierwsza zmiana zaczyna sie od 22-6, druga 6-14,trzecia 14-22.Ja pracuję od 8:00 do ...8:00
                  Cieszę się,że piwko już masz i jeszcze przemyślę swoją decyzję co do zakupu piwka z tego browaru przez internet


                  Prawie jak Piwo
                  SZCZECIN

                  Comment

                  • e-prezes
                    Generał Wszelkich Fermentacji
                    🥛🥛🥛🥛🥛
                    • 2002.05
                    • 19245

                    #39
                    Gdyby nie to, że się wybieram do W-wy to też bym się wahał.

                    Comment

                    • Wielki_B
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2005.02
                      • 1968

                      #40
                      Miałem skosztować dopiero jutro, ale siła mojej woli okazała się nędznawa. Bardzo dobre piwo. Podobne do czarnkowskiego, choc nie mam obecnie możliwości bezpośredniego porównania.

                      Ja również dostałem w paczce koszulkę z dość dyskretnym logo browaru. Jakość piwa oraz upominek szybko pozwoliły mi zapomieć o problemach z dostawą. Jako że mam nadpłatę na koncie tego browaru, to szybko zamówię sobie kolejny kartonik. Najpierw jednak zadzwonię i zapytam o termin realizacji (to samo proponuje Pogoniarzowi).

                      PS. Dobrze, że niektóre browary warzące smaczne piwa zdecydowały sie na sprzedaz on-line. W moim rejonie nie miałbym szans na degustację tych piw. Dla mnie, jako domowego piwowara, są one nie lada wyzwaniem....

                      Comment

                      • abernacka
                        Generał Wszelkich Fermentacji
                        🥛🥛🥛🥛
                        • 2003.12
                        • 10861

                        #41
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Pogoniarz
                        (...)
                        Cieszę się,że piwko już masz i jeszcze przemyślę swoją decyzję co do zakupu piwka z tego browaru przez internet

                        A nad czym tu myśleć. Będziemy w lutym w Szczecinie. To Ciechana dostarczymy, nie wspominając o Gościszewie, Krajanie, Gabie, Staropolskim, Grudziadzu i wszystkim tym co oferuje Smak
                        Piwna turystyka według abernackiego

                        Comment

                        • anteks
                          maruda
                          🥛🥛🥛
                          • 2003.08
                          • 10759

                          #42
                          dopóki stronka istnieje to szybko zamówilem kartonik
                          Mniej książków więcej piwa

                          Comment

                          • dzidek1960
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.01
                            • 1548

                            #43
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                            dopóki stronka istnieje to szybko zamówilem kartonik
                            I dobrze zrobiłeś! Ja mimo kłopotów z drugim zamówieniem (do pierwszego nie miałem zastrzeżeń) nie mam zamiaru rezygnować z zakupów u Nich. No chyba, że zlikwidują sprzedaż przez internet. Po prostu ich piwka mi smakują, nawet miodowe, mimo iż nie lubię piw słodkich. Nie wiem jaki miód dodają do niego, ale moje smakowało tak jak by był dodany spadziowy lub gryczany, który bardzo dobrze współgrał z piwem.
                            "Ma jednak kraj polski napój warzony
                            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                            wybornym smakiem"
                            Jan Długosz, Historie Piwne
                            Moja strona www w początkowym okresie budowy

                            Comment

                            • anteks
                              maruda
                              🥛🥛🥛
                              • 2003.08
                              • 10759

                              #44
                              w sobotę zamówienie ,poniedziałek przelew a we wtorek telefon z browaru że właśnie wysyłają piwko czyżby szlo ku lepszemu
                              Mniej książków więcej piwa

                              Comment

                              • Wielki_B
                                Major Piwnych Rewolucji
                                • 2005.02
                                • 1968

                                #45
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks
                                w sobotę zamówienie ,poniedziałek przelew a we wtorek telefon z browaru że właśnie wysyłają piwko czyżby szlo ku lepszemu
                                Chyba tak!
                                Jako że miałem nadpłatę na koncie browaru, domówiłem wczoraj 2 szt. Miodowego, 2 szt. Mocnego i 16 szt. Wybornego. Zapewniono mnie, że kartonik będzie u mnie jutro.
                                Przy okazji poinstruowano mnie, że butelki 0,5 l są zwrotne i od kosztu, np. Wybornego, 2,62 zł/0,5 l (brutto z wysyłką) powinienem odjąć kaucję. 2,62 - 0,35 = 2,27 zł.
                                Obiecano mi też jeszcze jedną koszulkę - miło.
                                Zobaczymy, co się okaże jutro...

                                Comment

                                Przetwarzanie...