Ciechan - termin realizacji zamówienia

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • dzidek1960
    Major Piwnych Rewolucji
    • 2003.01
    • 1548

    #16
    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Shlangbaum
    Hmm, a wysyłają kurierem te piwa do Ciebie czy Pocztą ?
    Kurierem, tak przynajmniej było za pierwszym razem. Zresztą wtedy przed złożeniem zamówienia pytałem się e-mailem o rodzaj przesyłki. Na następny dzień miałem odpowiedź, że kurierem bo tylko oni zgodzili im się przyjmować piwo. Oczywiście to kosztuje 19 pln, ale Poczta przy tej wadze też by zażądała podobnie. Martwi mnie to, że tym razem nie ma odpowiedzi na e-maila. Jeżeli do jutra nie przyjdzie to będę musiał zadzwonić do nich, a to jest dalsze naciąganie na koszty, choć niewielkie.
    Najgorsze w tym jest to, że cieszyłem się jak dziecko na to piwo a dostałem kubeł zimnej wody na głowę.
    "Ma jednak kraj polski napój warzony
    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
    wybornym smakiem"
    Jan Długosz, Historie Piwne
    Moja strona www w początkowym okresie budowy

    Comment

    • Wielki_B
      Major Piwnych Rewolucji
      • 2005.02
      • 1968

      #17
      W Ciechanowie mieli poważne problemy z wysyłkami internetowych zamówień. - Z winy własnej.
      Ja zamówiłem u nich 2 stycznia, przelew poszedł rano, na pierwszej sesji. Dzwoniłem tam dwukrotnie; dzisiaj dowiedziałem się w końcu, że ponoć moja przesyłka zostanie nadana jeszcze tego dnia i jutro powinna być u mnie.
      W czasie mojej interwencji, jakiś miły pan, ratujący potokiem słów zaistniałą sytuację, coś wspominał o tym, że w najbliższych dniach zamierzają coś usprawnić w tym zakresie, łącznie z witryną sklepu.

      Comment

      • Peter102
        Szeregowy Piwny Łykacz
        • 2004.06
        • 6

        #18
        nie tylko ze sklepem internetowym maja problem, babka u mnie w osiedlowym sklepie juz chyba 2 tydzien czeka az jej przedstawiciel z Ciechana browar przywiezie. A ja musze usychac z braku paliwa...

        Comment

        • Pogoniarz
          † 1971-2015 Piwosz w Raju
          • 2003.02
          • 7971

          #19
          Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Peter102
          nie tylko ze sklepem internetowym maja problem, babka u mnie w osiedlowym sklepie juz chyba 2 tydzien czeka az jej przedstawiciel z Ciechana browar przywiezie. A ja musze usychac z braku paliwa...
          No właśnie,a koncerniaki są zawsze pod ręką Potem płacz,że... to ...dobra szkoda nerwów


          Prawie jak Piwo
          SZCZECIN

          Comment

          • dzidek1960
            Major Piwnych Rewolucji
            • 2003.01
            • 1548

            #20
            Wielki B to mnie pocieszyłeś. Tylko, że Ty czekasz od tygodnia a ja już od trzech tygodni.
            "Ma jednak kraj polski napój warzony
            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
            wybornym smakiem"
            Jan Długosz, Historie Piwne
            Moja strona www w początkowym okresie budowy

            Comment

            • Wielki_B
              Major Piwnych Rewolucji
              • 2005.02
              • 1968

              #21
              Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
              W Ciechanowie mieli poważne problemy z wysyłkami internetowych zamówień. - Z winy własnej.
              Ja zamówiłem u nich 2 stycznia, przelew poszedł rano, na pierwszej sesji. Dzwoniłem tam dwukrotnie; dzisiaj dowiedziałem się w końcu, że ponoć moja przesyłka zostanie nadana jeszcze tego dnia i jutro powinna być u mnie.
              No i przesyłka nie dotarła. Pod tym względem Ciechanów zniechęca...

              Comment

              • dzidek1960
                Major Piwnych Rewolucji
                • 2003.01
                • 1548

                #22
                Wczoraj do nich dzwoniłem. Odebrał pan wyraźnie zdenerwowany, mówił o awarii serwera przez cały okres między świętami a 5 stycznia ( ciekawe jak w takim razie złożył zamówienie Wielki_B ). Stwierdził, że wszystkie zaległe zostały wysłane. Nie potrafił powiedzieć kiedy poszło moje zamówienie, ale obiecał sprawdzić i podać tę informację e-mailem. Jak na razie ani maila, ani piwa
                "Ma jednak kraj polski napój warzony
                z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                wybornym smakiem"
                Jan Długosz, Historie Piwne
                Moja strona www w początkowym okresie budowy

                Comment

                • Wielki_B
                  Major Piwnych Rewolucji
                  • 2005.02
                  • 1968

                  #23
                  Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                  No i przesyłka nie dotarła. Pod tym względem Ciechanów zniechęca...
                  Dzisiaj także piwo nie dotarło. To moje pierwsze i ostatnie zakupy Ciechana w Internecie. A jutro sobie jeszcze raz porozmawiam z tym jegomościem, który ciągle mydlił mi oczy.
                  Co by nie powiedzieć, to fakty są takie, że zapłata na konto browaru wpłynęła w dniu 2 stycznia...
                  A co ma odczuwać Dzidek, którego ładują w balona trochę dłużej???!!! #?$%^*&~#!?#$\
                  Jeśli już trzeba, to lepiej zaopatrywać się w Czarnkowskim sklepiku...

                  Comment

                  • dzidek1960
                    Major Piwnych Rewolucji
                    • 2003.01
                    • 1548

                    #24
                    Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                    Jeśli już trzeba, to lepiej zaopatrywać się w Czarnkowskim sklepiku...
                    Z Czarnkowa to ja już piłem chyba wszystkie piwa a Ciechanowa nie. Chcę skosztować ich wszystkich piw, w końcu to nasz browar roku. To zamówienie obejmuje ostatnie dwa ich piwa, których nie piłem. Mimo iż poprzednio zamówione mi smakowały to chyba już więcej od nich nie zamówię. Pozostanę przy Bartku i Edim.
                    "Ma jednak kraj polski napój warzony
                    z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                    piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                    do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                    mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                    wybornym smakiem"
                    Jan Długosz, Historie Piwne
                    Moja strona www w początkowym okresie budowy

                    Comment

                    • Wielki_B
                      Major Piwnych Rewolucji
                      • 2005.02
                      • 1968

                      #25
                      Dzisiaj piwa także nie ma.
                      Kiedy rano rozmawiałem z Jegomościem, powiedział mi, że piwo "wyszło wczoraj". Ale najpierw, na zapytanie o moją dostawę, nim dostałem odpowiedź, usłyszałem w tle wielokrotne: "gdzie ja to walnąłem?! Niech pan poczeka, no gdzie ja to walnąłem?..."
                      Jedynym pocieszeniem było to, że Jegomość rzekł, iż zapłaciłem o 23 zł więcej niz trzeba było. Rozliczą mi to przy kolejnym zamówieniu. Tak więc to feralne nie jest chyba jednak ostatnim. WWW Ciechanów będzie miał szansę na poprawę mocno nadszarpniętego wizerunku...
                      Żywię głęboką nadzieję, że piwo dotrze jeszcze przed upływem terminu przydatności do spożycia...

                      PS. Kłania się brak organizacji i rzetelnej informacji, bo kłopoty techniczne każdy jest w stanie zrozumieć. Ale to nie klient powinien wydzwaniać w takich sytuacjach do firmy i ponosić dodatkowe koszty, o wysłuchiwaniu nieprawdy nie wspominając. W końcu na zamówieniu widnieje numer mojego telefonu.

                      Comment

                      • dzidek1960
                        Major Piwnych Rewolucji
                        • 2003.01
                        • 1548

                        #26
                        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                        PS. Kłania się brak organizacji i rzetelnej informacji, bo kłopoty techniczne każdy jest w stanie zrozumieć. Ale to nie klient powinien wydzwaniać w takich sytuacjach do firmy i ponosić dodatkowe koszty, o wysłuchiwaniu nieprawdy nie wspominając. W końcu na zamówieniu widnieje numer mojego telefonu.
                        W pełni się z Tobą zgadzam.
                        Pocieszające jest to, że po trzech dniach raczyli odpowiedzieć na mój mail. Dostałem dzisiaj odpowiedź, że zamówienie zostało zrealizowane i przepraszają. Przeprosiny przyjmuję, tylko czy nie było można wcześniej rzetelnie informować czy to telefonicznie, czy też e-mailowo? Przecież jedno i drugie mają.
                        Ciekawi mnie czy jeszcze ktoś z Was złożył w tym okresie zamówienie i jest w podobnej sytuacji, czy tylko ja z Wielkim_B?
                        "Ma jednak kraj polski napój warzony
                        z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                        piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                        do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                        mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                        wybornym smakiem"
                        Jan Długosz, Historie Piwne
                        Moja strona www w początkowym okresie budowy

                        Comment

                        • Wielki_B
                          Major Piwnych Rewolucji
                          • 2005.02
                          • 1968

                          #27
                          Hurrrrrrrrrrrrrraaaa!!!
                          Kurier właśnie dostarczył mi paczkę z Ciechanowa. Jeszcze jej nie otwierałem, więc pomny doświadczeń mam pewne obawy
                          Na degustację przyjdzie czas w niedzielę.

                          Dzidek, myśle sobie, że lepiej by było dla tego browaru, gdyby Cię także dzisiaj odwiedził kurier. Bowiem obawiam się o Twój nastrój, gdyby tak się nie stało...

                          Comment

                          • dzidek1960
                            Major Piwnych Rewolucji
                            • 2003.01
                            • 1548

                            #28
                            Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika Wielki_B
                            Cię także dzisiaj odwiedził kurier. Bowiem obawiam się o Twój nastrój, gdyby tak się nie stało...
                            I tu masz rację! Jak dzisiaj do mnie nie trafi to mnie szlak jasny trafi!
                            Problem tylko z tym, że i ja, i żona idziemy na drugą zmianę do pracy a na dzieciaki nie można liczyć. Starszy pewnie wypali do dziewczyny a młodszy do kolegów i nie będzie komu jej odebrać.
                            "Ma jednak kraj polski napój warzony
                            z pszenicy, chmielu i wody, po polsku
                            piwem zwany; a gdy nic nadeń lepszego
                            do pokrzepienia ciała, jest nie tylko rozkoszą
                            mieszkańców, lecz i cudzoziemców
                            wybornym smakiem"
                            Jan Długosz, Historie Piwne
                            Moja strona www w początkowym okresie budowy

                            Comment

                            • abernacka
                              Generał Wszelkich Fermentacji
                              🥛🥛🥛🥛
                              • 2003.12
                              • 10861

                              #29
                              Dzidku druga zmiana za trzy/cztery godziny sie kończy .
                              Piwna turystyka według abernackiego

                              Comment

                              • Pogoniarz
                                † 1971-2015 Piwosz w Raju
                                • 2003.02
                                • 7971

                                #30
                                Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika abernacka
                                Dzidku druga zmiana za trzy/cztery godziny sie kończy .
                                Zależy gdzie ,u mnie w pracy kończy się o 14:00.
                                Wracając do tematu,zastanawiałem się nad zamówieniem,ale szczerze mówiąc zwątpiłem
                                Po cholerę mi dodatkowe nerwy


                                Prawie jak Piwo
                                SZCZECIN

                                Comment

                                Przetwarzanie...