Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Browar Stanley został unieruchomiony

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • babalumek
    Senior
    • 02-2004
    • 1207

    Browar Stanley został unieruchomiony

    Wiem że to może niezupełnie na temat,ale co się do cholery dzieje w browarze Stanley w Chojnowie???? Miał być krótki przestój w produkcji z powodu remontu ale to było już dość dawno a beczkowego jak nie było tak nie ma i nikt nie wie czy kiedykolwiek jeszcze będzie.Tym bardziej że w POLITYCE szef bodajże browaru Jabłonowo zaliczył Stanleya jako browar zamknięty... W Jaworze wsród znajomych wielki smutek i wyczekiwanie na cud tym bardziej że w miejsce Chojnowa leją Książa który,co tu dużo mówić,nawet mu do pięt nie dorasta.
    MRKS Kuźnia Jawor

    WTS Sparta Wrocław
  • robox
    = kapslarz =
    • 11-2002
    • 8188

    #2
    babalumek napisał(a)
    Wiem że to może niezupełnie na temat,ale co się do cholery dzieje w browarze Stanley w Chojnowie???? Miał być krótki przestój w produkcji z powodu remontu ale to było już dość dawno a beczkowego jak nie było tak nie ma i nikt nie wie czy kiedykolwiek jeszcze będzie.Tym bardziej że w POLITYCE szef bodajże browaru Jabłonowo zaliczył Stanleya jako browar zamknięty... W Jaworze wsród znajomych wielki smutek i wyczekiwanie na cud tym bardziej że w miejsce Chojnowa leją Książa który,co tu dużo mówić,nawet mu do pięt nie dorasta.
    Jakiś czas temu słyszałem, od znajomego z Chojnowa, że browar już ledwo dyszał i wszystko wskazywało, że .... Niestety nie mam potwierdzonych informacji, najpóźniej do września się dowiemy (jak odbędzie się, lub nie ,giełda).

    Comment

    • Krzysiu
      Krzysiu
      • 02-2001
      • 14936

      #3
      W prasie znalazłem informację, że browar Stanley został unieruchomiony z dniem 1 maja br. z powodu nieuiszczenia opłaty magazynowej (związanej ze sposobem opłacania podatku akcyzowego).

      Comment

      • baklazanek
        † 2014 Piwosz w Raju
        • 08-2001
        • 3562

        #4
        Wierzyć się kurna nie chce, że kolejny browar został zamknięty
        Niestety to pewnie nie ostatni tego typu przypadek w tym roku(odpukać).

        Comment

        • sklep-piwowar
          Senior
          • 10-2002
          • 559

          #5
          Cała Belgia słynie z róznych małych Browarków w nawet małych miejscowościach ,a u nas odwrotnie zostanie trzy koncerny i tyle.Nawet lubelska Perła ma problemy na lubelszczyżnie z piwami koncernów ,które wtłaczają ludziom do głowy reklamy piw .

          Comment

          • slawekkazek
            Senior
            • 01-2003
            • 544

            #6
            Zainteresował mnie los budynków pobrowarnych.
            Znalazłem coś takiego: http://www.bip.wroclaw.pios.gov.pl/i...tr=350&del=all

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎