Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Może jestem jestem utopistą ?

Collapse
X
 
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • ziel2
    Junior
    • 04-2007
    • 4

    Może jestem jestem utopistą ?

    Jestem młodym piwowarem i zastanawiam się czy dobrze wnioskuję, że właściciele dwóch największych portali o tematyce piwnej Browamator.pl i Browar.biz nie za bardzo się lubią ?
    A przecież to nie bezpośrednia konkurencja - w każdym z nich można znaleźć coś innego.

    Szkoda tylko, że czytając niektóre posty na tych portalach te drobne antagonizmy przechodzą również na wielbicieli piwa.

    A przecież dużo więcej osiągnąć by można wspierając sie - chociazby wzajemną wymianą linków - a potem przejść do konkretów.

    .. a może się mylę.
    Co o tym sądzicie ?




    Pozdrawiam
  • anteks
    maruda
    • 08-2003
    • 10743

    #2
    a dlaczego tak sądzisz , pisałś też o tym na tej stronie
    Mniej książków więcej piwa

    Comment

    • e-prezes
      Senior
      • 05-2002
      • 19190

      #3
      Z tego co się orientuję browar.biz powstał jako forum a potem rozszerzył działalność o sklep. Browamator miał miniforum dla klientów sklepu (vide WES). BA to głównie piwowarzy, browar.biz to także a przede wszystkim piwosze i kolekcjonerzy. Jeśli jakieś są antagonizmy to może tylko wokół konkursu piw domowych, w którym dla BA jednakowo traktuje się zacierających i tych przygotowujących piwa z ekstraktów czy brew-kitów.

      Comment

      • ziel2
        Junior
        • 04-2007
        • 4

        #4
        Pierwotnie zamieszczone przez Użytkownika anteks Wyświetlenie odpowiedzi
        a dlaczego tak sądzisz , pisałś też o tym na tej stronie
        Dlatego piszę tu i tu bo mam nadzieję że Adminy może zobacza posta i nawiąże się jakaś nić porozumienia.

        Comment

        • ART
          mAD'MINd
          • 02-2001
          • 23816

          #5
          Ona - owa nić - a może nawet dratwa - istnieje. Można zatem zająć się na powrót warzeniem, degustacją, kolekcjonerstwem, itp.
          - Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!
          - Moje: zbieranie - Opole & warzenie - Browar Domowy Świński Ryjek ****
          - Uwarz swoje piwo domowe z naszym Centrum Piwowarstwa

          Sprawy dotyczące postów/wpisów/wątków/tematów zgłaszaj proszę narzędziem "Zgłoś [moderatorowi]" (Ikonka flagi przy danym wpisie).

          Comment

          • adam16
            Senior
            • 02-2001
            • 9865

            #6
            Nie zauważyłem jakoś animozji. Ale może nie czytam wszystkiego
            Browar Hajduki.
            adam16@browar.biz
            Wspieraj swój Browar! Stań się Premium - Użytkownikiem!

            Krasnoludki są na świecie, a w każdym razie w Chorzowie ;) a dowodem jest to, iż do domowego piwa siusiają :D - mam KWASIŻURA :D

            Comment

            Przetwarzanie...
            X
            😀
            🥰
            🤢
            😎
            😡
            👍
            👎